BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA vs AIG LIFE (53:81)Auksas » Atkrintamosios rungtynės
2007 balandžio 01 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Rasos gimnazija, P.Lukšio g. 40, Kaunas LT-49294

Įspūdingas "AIG Life" startas "Aukso" lygos pusfinalyje

Vienas iš "AIG Life" pergalės garantų puikus Žilvino Kuklieriaus žaidimas
2007 balandžio 01 d., Sekmadienis, 19:57 val., peržiūros: 2851
Šiandien (04.01), pirmosioms „Aukso“ lygos pusfinalio rungtynėms „AIG Life“ savo namuose priėmė „Bangos energetikos & Diremtos” ekipą. Visų rungtynių metu vyko įnirtinga ir bekompromisė kova. Pergalę, kuri pareikalavo labai daug jėgų, triuškinančiu rezultatu 81:53 šventė „AIG Life“, taip serijoje iki dviejų pergalių išsiverždami į priekį 1:0.

Rungtynių pradžioje jautėsi įtampa abiejų ekipų stovyklose. Žaidėjams sunkiai sekėsi pataikyti net ir iš patogių padėčių. Abi komandos darė labai daug klaidų – „AIG Life“ suklydo 8 kartus, o „Bangos energetika & Diremta“ – 7. Po pirmųjų 10-ies minučių buvo visiška lygybė – 19:19.

Antrąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo įspūdingu spurtu 16:4 ir nutolo nuo priešininkų – 35:23. Svečiai labai greitai susirinko 5 komandines pražangas. Dėl to „AIG Life“ daugiau nei pusę taškų surinko nuo baudos metimų linijos. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 9 taškai.

Po pertraukos 8 taškus iš eilės pelnė Skirmantas Staniulis („AIG Life“), taip padidinęs savo komandos persvarą iki 13 taškų. „Bangos energetikos & Diremtos“ krepšininkams sunkiai sekėsi įveikti varžovų gynybą. Retas metimas pasiekdavo tikslą. Tuo tarpu užtikrintai žaisdami, šeimininkai prieš lemiamą dvikovos dalį įgijo 20-ies taškų pranašumą – 64:44.

Vėl geriau sužaidę kėlinuko pradžią, „AIG Life“ žaidėjai spurtavo 8:0 ir susikrovė net 28 taškų persvarą. Tai jau buvo galutinis taškas. Nugalėtojas tapo aiškus. Buvo telikę sulaukti rungtynių pabaigos. Nuaidėjus paskutiniam teisėjo švilpukui buvo užfiksuotas rezultatas 81:53 šeimininkų naudai.

„AIG Life“ treneris vyr.teisėjui P.Čižauskui skyrė 9 balus, o D.Baniulaičiui – 8. Svečių startegas arbitrų darbą įvertino atitinkamai 8 ir 5 balais.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Žilvinas Kuklierius, pelnęs 19 taškų ( 23 naud.kfc.). Skirmantas Staniulis ir Mantas Skukauskas atitinkamai pelnė 11 ir 9 taškus.

„Bangos energetikos & Diremtos“ ekipoje išsiskyrė Kristupas Rainys, surinkęs 20 taškų 17 naud.kfc.). Linas Lukoševičius pridėjo 11 taškų ( 16 naud.kfc.).

„Laimėjom mūšį, bet ne karą“, – po varžybų teigė nugalėtojų treneris Dalius Lubys. „Dabar reikia gerai nusiteikti atsakomąjai dvikovai“, – pridūrė komandos vadovas.

Svečių treneris Šarūnas Liesis teigė. „Patys esame kalti. Tiek klaidų daryti negalima. Varžovai yra tikrai labai stiprūs ir kai tiek daroma klaidų sunku galvoti apie pergalę“.

"AIG Life" iškopė į "Aukso" lygos finalą (2007 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:44 val.)"AIG Life" krepšininkai - "Aukso" lygos čempionai (2007 balandžio 21 d., šeštadienis, 17:52 val.)Dar viena "AIG Life" ekipos "treniruotė" (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 16:26 val.)"AIG Life" nušlavė "KTU Eiwi" komandą (2007 sausio 13 d., šeštadienis, 18:24 val.)Įtikinama "AIG Life" pergalė (2007 vasario 11 d., sekmadienis, 14:43 val.)Puikiai sužaidę du kėlinius "AIG Life" laimėjo prieš "Dinamo" (2007 sausio 07 d., sekmadienis, 19:30 val.)Sunki "AIG Life" pergalė (2006 gruodžio 17 d., sekmadienis, 21:45 val.)"AIG Life" toliau skina pergales (2007 vasario 26 d., pirmadienis, 02:00 val.)"AIG Life" po dramatiškos kovos iškovojo kelialapį į pusfinalį (2007 kovo 19 d., pirmadienis, 21:10 val.)"Bangos energetika & Diremta" sutrypė "Dinamo" (2006 lapkričio 11 d., šeštadienis, 00:14 val.)