ICE vs Kauno Rami (94:88)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2023 gegužės 17 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Mažojoje taurėje į pusfinalį žengia „ICE“

2023 gegužės 17 d., Trečiadienis, 21:57 val., peržiūros: 444

Trečiadienį, gegužės 17 dieną, Kauno technologijų mokymų salėje vyko „Sportturas“ Mažosios taurės susitikimas tarp "ICE" ir "Kauno Rami". Tai buvo atkrintamosios, ketvirtfinalio varžybos.

Pirmas rungtynių kėlinyje komandos surengė taškų lenktynes. Nemažai klydusios komandos leido viena kitai bėgt į greitas atakas ir po pirmojo kėlinio nedidelį pranašumą susikūrė "ICE" 25:22. Antrajame ir toliau "Kauno Rami" nesustabdė varžovų greitų atakų ir juos paleido į priekį beveik dviženkliu skirtumu 53:44.

Antroje pusėje komandos labai dažnai baudavosi ir stojo prie baudų metimo linijos. Tai kažkiek sulėtino abiejų komandų žaidimo tempą ir po trijų kėlinių rezultatas buvo 71:66 "ICE" naudai. Ketvirtajame K.Šion tempiami "ICE" krepšininkai išgyveno į paskutinį šturmą kilusius "Kauno Rami" krepšininkus ir laimėjo rezultatu 94:88 (25:22, 28:22, 18:20, 23:24).

Šarūnas Urbaitis

Į ketvirtfinalį žengia „ICE“ (2023 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)„Sportturo“ taurėje: „Kelių priežiūra“ įveikė „ICE“ (2023 balandžio 26 d., trečiadienis, 21:09 val.)Po kietos kovos pergalę pasiekė „ICE“ (2023 balandžio 21 d., penktadienis, 22:15 val.)„Kauno Rami“ pasiekė nesunkią pergalę prieš BC „Rhino“ (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 20:25 val.)VŠĮ „Gatvės vaikai“ žengė į „Sportturas“ Didžiosios taurės pusfinalį (2023 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 21:11 val.)„Sportturo“ taurėje: Kauno „Rami“ įveikė „Krepsiniofanai.lt 1“ (2023 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)Pergalę įsirašė „Klausučių alaus darykla“. (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Sportturas“ Mažąją taurę 2023 laimėjo „Klausučių alaus darykla“ (2023 birželio 01 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)„Dust2“ nugalėjo „ICE“ ir išliko nepralaimėję grupės varžybose (2023 gegužės 02 d., antradienis, 20:37 val.)„ICE“ užtikrintai žengė į finalą (2023 gegužės 22 d., pirmadienis, 23:49 val.)