Agava ASS & E+H vs Kauno švara (56:49)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 09 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Agava ASS & E+H” po permainingos kovos išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą

2015 balandžio 09 d., Ketvirtadienis, 22:20 val., peržiūros: 1157

Balandžio 9-ąją dieną, ketvirtadienį, Kauno Kolegijos salėje įvyko antrosios „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės ketvirtfinalio serijos rungtynės tarp aikštelės šeimininkų „Agava ASS & E+H“ komandos ir svečių „Kauno Švara“ krepšininkų. Po permainingos kovos pergalę rezulatu 56:49 pasiekė aikštelės šeimininkai „Agava ASS & E+H“, taip išlygindami serijos iki 2 pergalių rezultatą.

Rungtynių pradžia šeimininkų ekipai nieko gero nežadėjo. Sužaidus rungtynėse 6 minutes, „Agava ASS & E+H“ komandos krepšininkai vis dar nebuvo pelnę nei taško, o svečiai, dėka puikiai pirmajame kėlinuke žaidusio Š. Kryžiaus, kuris pelnė pirmus 13 savo komandos taškų, atsiplėšė 0:13. Pirmuosius taškus šeimininkų komanda pelnė tik 9-ąją susitikimo minutę, o pirmasis rungtynių kėlinukas baigėsi rezultatui esant 2:14 svečių komandos naudai.

Antrojo kėlinuko pradžioje „Agava ASS & E+H“ spurtavo 7:0 ir grįžo į kovą. Suaktyvinę gynybą prieš pagrindinius „Kauno Švara“ komandos krepšininkus, šeimininkai pasibaigus antrajam kėlinukui sumažino atsilikimą iki 3 taškų (20:23).

Trečiajame kėlinuke vyko įnirtinga kova. Šeimininkų gretose lyderio vaidmens ėmėsi G.Prabulis, pelnęs 10 iš 16 komandos taškų. Po trečio kėlinuko rezultatas buvo lygus 36:36.

Ketvirtas kėlinukas prasidėjo 6-iais G. Prabulio taškais be atsako ir šeimininkai nutolo. Nors „Kauno Švara“ komandos žaidėjai dar bandė perlaužti rungtynių eigą savo naudai ir sumažino skirtumą iki 2 taškų 46:44, 2 paeiliui pelnyti šeimininkų tritaškiai padidino jų persvarą iki 8 taškų. Rungtynių pabaiga buvo nervinga, tačiau netaiklūs „Kauno Švara“ žaidėjų baudos metimai neleido pasivyti šeimininkų. Rungtynės baigėsi rezultatu 56:49 „Agava ASS & E+H“ komandos naudai. Tai leido išlyginti ketvirtfinalio serijos rezultatą. Lemiamos, trečiosios komandų rungtynės vyks balandžio 14 d.

Pradžia 0:13, vėliau pristabdėte priešininkų komandos lyderį ir persvėrėte žaidimą savo naudai. Kas įtakojo tokią pradžią? – buvo paklaustas nugalėtojų komandos treneris A. Salaševičius – „nežinau, pas mus dažnai būna, kad mes pramiegame pirmą arba trečią kėlinį, nežinau, kas tai yra, šiandien pramiegojome pirmą kėlinį, o paskui pradėjome lošti, gynyboje išsirinkome žaidėjus, pradėjome aktyvinti gynybą prieš tuos žaidėjus, kuriems ėjo žaidimas, o tada jau, kaip sakant, taškas į tašką žaidėme“.

Agava ASS & E+H: Giedrius Prabulis – 27 tšk., Almantas Sutkus – 10 tšk., Marijus Dimša – 6 tšk.

Kauno švara: Šarūnas Kryžius – 16 tšk., Martynas Senkus – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Gediminas Simanavičius – 8 tšk. (6 išpr. praž.)

"Agava ASS & E+H" po permainingos kovos privertė pasiduoti "Senukų" ekipą. (2015 kovo 10 d., antradienis, 23:40 val.)„Vieningas Kaunas“ įveikė „Kauno švarą“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 24 d., penktadienis, 22:03 val.)„Agava ASS & E+H“ ekipa pasinaudojo varžovų klaidomis ir žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 00:20 val.)„Agava ASS & E+H“ antrame etape ir toliau išlieka nepralaimėjusi (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Agava ASS & E+H“ komanda sutriuškino varžovus. (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 00:10 val.)„Kauno švara“ po permainingos kovos palaužė „Baltic Logistic Solutions“ ekipą. (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:19 val.)„Agava ASS & E+H“ iškovojo pirmą pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Agava ASS & E+H“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Agava ASS & E+H“ be didesnio vargo susidorojo su „Fima & Elmova“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:45 val.)Lemtingose ketvirtfinalio serijos rungtynėse po pratęsimo triumfavo „Kauno Švara“ (2015 balandžio 14 d., antradienis, 22:25 val.)