KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS & BURITUS vs BANGOS ENERGETIKA - DIREMTA & STP (57:83)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2011 gegužės 14 d., Šeštadienis, 10:00 val. @ A.Sabonio KM sporto salė, Pašilės g. 39a, Kaunas LT-51358

Įmonių lygos Didžiosios taurės mažajame finale 26 taškų skirtumu pergalę iškovojo "Bangos energetika - Diremta & STP" komanda

2011 gegužės 14 d., Šeštadienis, 12:41 val., peržiūros: 5084

Gegužės 14 dieną, 10.00 val., "A. Sabonio KC" sporto salėje, susitiko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Top Sport" pirmenybių komandos "Bangos energetika – Diremta & STP" ir "Kauno energetikos remontas & Buritus". Išsiveržę pirmojo kėlinuko pabaigoje bei visą likusį rungtynių laiką primavę (rezultatas buvo išlygintas antrojo kėlinuko pradžioje, tačiau varžovai jo nepersvėrė), 26 taškų skirtumu Įmonių lygos Didžiosios taurės mažajame finale nugalėjo "Bangos energetika – Diremta & STP" krepšininkai. Rungtynės baigėsi rezultatu [83:57].

Rungtynėms prasidėjus pirmąjį kamuolį atkovjo svečiai, "Kauno energetikos remontas & Buritus" krepšininkai, tačiau nuo jų atakos šeimininkai, "Bangos energetika – Diremta & STP" krepšininkai, apsigynė, tačiau ir jie atakuodami taškų nepelnė. Tik pentosios atakos metu svečiai pirmieji pelnė taškus ir išsiveržė į priekį, tačiau labai turmpam, šeimininkai jiems atsakė taikliu dvitaškiu, išprovokuota pražanga ir pataikytu baudos metimu, taip persverdami rezultatą savo naudai. Iki kėlinuko vidurio abi komandos žaidė apylygiai, tačiau kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė šeimininkai. Likus dviem minutėm iki kėlinuko pabaigos po rezultayvaus Tado Jankevičiaus perdavimo Renatas Issak dėjo kamuolį iš viršaus. Pirmąjį kėlinuką šeimininkai laimėjo šešiais taškais. Antrojo kėlinuko pradžioje du iš eilės taiklius tolimus metimus pataikė Vytautas Peseckis ir išlygino rezultatą, o po dar vienos atakos svečiai jau buvo dviemis taškais priekyje. Tačiau šeimininkai priešininkams atsakė taikliu dvitaškiu, kuris išlygino rezultatą, ir taikliu tolimu metimu, kuris vėl išvedė komandą į priekį. Bet sveičiai nieko nelaukę patakė dar vieną tolimą metimą ir dar kartą išlygino rezultatą. Bet tuomet svečiai įkrito į duobę. Iki kėlinuko pabaigos jie pralošė atkarpą 15:4, todėl po antrojo kėlinuko šeimininkai turėjo vienuolikos taškų persvarą. Sužaidus puse laiko rezultatas buvo [38:27].

Po ilgosios pertraukos kova aikštelėje tęsėsi. Pirmosiomis trečiojo kėlinuko minutėmis svečiams buvo pavykę priartėti prie varžovų iki septynių taškų skirtumo, tačiau varžovai sėkmingai sužaidė atkarpą 9:0 ir atitrūko iki šešiolikos taškų skirtumo. O svečiams išprovokavus pražangą ir pataikius tik vieną baudos metimą, šeimininkai dar kartą sužaidė atkarpą 9:0 ir dabar jau buvo priekyje dvidešimt keturiais taškais. Tuo metu svečiai sulaukė pastiprinimo, pasirodė pagrindinis jų žaidėjas Jonas Paužuolis, kuris kartu su komandos draugu paskutinę minutę šiek tiek sušvelnino skirtumą, tačiau kėlinuko pabaigoje šeimininkai buvo dvidešimt taškų priekyje. Paskutiniajame kėlinuke svečiai bandė vytis šeimininkus, tačiau tai buvo beviltiškos pastangos, šeimininkai puikiai žaidė, apsigynė nuo priešininkų atakų ir tiksliai atakavo, todėl iki rungtynių pabaigos dar labiau atitrūko. Kur kas geriau sužaidę Įmonių lygos Didžiosios taurės mažajame finale "Bangos energetika – Diremta & STP" krepšininkai irodė esantys stipresni ir verti pergalės bei nugalėjo. Rungtynės baigėsi dvidešimt šešių taškų skirtumu rezultatu [83:57].

Trenerių komentarus žiūrėkite video skityje.

""Bangos energetika – Diremta & STP": Ričardas Brovka 20 (7 rezult. perdavimai, 5 perimti kamuoliai), Renatas Issak 15, Martynas Mikšys 12 (10 atk. kamuolių, 5 išpr. pražangos), Marius Neščiokas 11.

"Kauno energetikos remontas & Buritus": Vytautas Peseckis 13, Mantas Šateika 12, Nerijus Nausėda 8, Jonas Paužuolis 7 (6 išpr. pražangos), Gediminas Vasiliauskas 3 (5 išpr. pražangos).

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2011 gegužės 14 d., 22:44 val.

Kazkokia nesamone su tuo Keru.

reikejo tada dujas praleist jei patys nelosia.

Grigorijus2011 gegužės 14 d., 19:21 val.

Visiems žaidėjams, treneriams, vadovams ir beabėjo visiems mūsų gerbėjams dididelis AČIŪ už gan ilgą ir tikrai neblogą sezoną! :)

Permainingose rungtynėse sunkią pergalę pasiekė "Bangos Energetika - Diremta & STP" (2010 gruodžio 12 d., sekmadienis, 19:28 val.)"Elektromontuotojas" nugalėjo "Bangos Energetika - Diremta & STP" (2011 kovo 08 d., antradienis, 21:06 val.)Paskutinėmis sekundėmis paaiškėjo, jog "Bangos energetika - Diremta & STP" komandai užteko vienerių varžybų (2011 balandžio 26 d., antradienis, 22:40 val.)1-osiose pusfinalio rungtynėse 24 taškų skirtumu nugalėjo "Kauno grūdai & SRG" (2011 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 20:54 val.)Po atkaklios kovos "Bangos energetika - Diremta & STP" įveikė "Kamestą - KK/PDDF" (2011 vasario 10 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Buritus" po atkaklios kovos nusileido "Bangos energetika - Diremta & STP" ekipai (2011 sausio 07 d., penktadienis, 22:02 val.)Visas rungtynes pirmavusi "Mikrovisata" iškovojo sunkią pergalę prieš "Banga Energetika - Diremta & STP" ekipą (2011 kovo 14 d., pirmadienis, 21:45 val.)Po kovingų rungtynių pergalę šventė "Kauno energijos remontas & Buritus" komanda (2011 vasario 04 d., penktadienis, 23:09 val.)"Lietuvos Dujos" turėjo pripažinti "Kauno Energetikos Remonto & Buritus" pranašumą (2011 vasario 16 d., trečiadienis, 19:19 val.)"Bangos Energetika - Diremta & STP" įsirašė sau lengvą pergalę (2010 lapkričio 19 d., penktadienis, 23:32 val.)