ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS vs VĖDISANA & KOLUNA (93:48)"LAIKINOJI SOSTINĖ" TAURĖ » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2010 gegužės 26 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Energijos sistemų servisas" sutriuškino "Vėdisana & Koluna" komandą

Su kamuoliu Tėvas Horacijus
2010 gegužės 26 d., Trečiadienis, 22:14 val., peržiūros: 6941
Trečiadienį, gegužės 26 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje susitiko dvi "Laikinosios sostinės" turnyre dėl mažosios taurės besivaržančios komandos. "Energijos sistemų servisas" priėmė svečius "Vėdisana & Koluna" komandą. Tačiau šeimininkai nesulaukė didelio svečių pasipriešinimo ir laimėjo varžybas labai užtikrintu rezultatu 93:48 (24:14 ; 24:12 ; 27:8 ; 18:14 .).

Pirmojo kėlinio pradžioje komandos ėjo taškas į tašką, nenorėdamos atsilikti viena nuo kitos. Pirmąjį kamuolį laimėjo svečiai, nes vykstant kovai dėl kamuolio jis nuskriejo į užribį nuo šeimininkų komandos "Energijos sistemų servisas" žaidėjo. Šia gauta dovanėle svečiai puikiai pasinaudojo ir atidarė savo taškų sąskaitą. Pirmąjį metimą į varžovų krepšį įmetė V.Lašas. Tačiau šeimininkų žaidėjas M.Gelažnikas irgi atsakė tuo pačiu. Taip komandos varžėsi iki kėlinuko vidurio, kuomet "Vėdisana & Koluna" atakos vis dažniau pasibaigdavo netaikliais metimais, o "Energijos sistemų servisui" pelnyti taškus sekėsi kur kas lengviau. Tai leido jiems jau po pirmojo kėlinio susikrauti dešimties taškų persvarą ir baigti kėlinį jiems palankiu rezultatu 24:14.

Antrąjį kėlinį būtų galima pavadinti baudų metimų kelinuku. Abi komandos net neįpusėjus kėliniui jau buvo viršiję keturių komandinių pražangų limitą. Kad ir kaip "Vėdisana & Koluna" bandė gintis, tai jiems sėkmingai padaryti nelabai sekėsi. Šeimininkų krepšininkai ir toliau sėkmingai pelnė taškus iš po krepšio ar vidutinio nuotolio, nors su tolimų metimų pataikymu ir buvo nemažų problemų, tačiau tai puikiai kompensavo dvitaškiai. Kai po geros beveik poros minučių pertraukos "Vėdisanos & Kolungos" žaidėjui Ž. Zakrasui pavyko įmesti nepaprastai įdomios technikos tolimą metimą, kuris kai kuriems galėjo pasirodyti greičiau panašus į kamuolio užmetimą dėjimui į krepšį, žaidėjai lyg ir sukruto, tačiau pataikyti ir toliau nesisekė, todėl rezultatai vėlgi nedžiugino svečių, nes po dviejų kėlinių rezultatas jau buvo 48:26.

Jei trečiajį kėlinį "Vėdisana & Kolunga" būtų pralaimėjusi ne tokiu triuškinamu skirtumu, o sumažinę bent keliais taškeliais tą tikrai nemažą 22 taškų deficitą, galbūt varžybų baigtis būtų buvusi kiek kitokia ir šiek tiek įtemptesnė. Šeimininkai ir toliau rodė sėkmingą ir rezultatyvų žaidimą, ir per kėlinį pelnė netgi 27 taškus, o svečiams pavyko įmesti tik 8 taškus, kurie jiems ir uždarė duris į pergalę. "Vėdisana & Kolunga" komanda buvo išsibalansavusi visomis prasmėmis. Nesėkmės ir toliau jų neapleido, o užklupusi taškų sausra jiems kėlė vis daugiau nemalonių emocijų. Rezultatas po trijų kėlinių baigties buvo 75:34.

Bent ketvirtajį kėlinį svečiai šiek tiek parodė charakterį ir nesileido, kad jis baigtųsi tokiu triuškinančiu rezultatu kaip trečiasis. Žinoma, nedidelis "Energijos sistemų serviso" pranašumas pasirodė ir šiame kėlinyje, tačiau ne toks ryškus kaip ankstesniuosiuose. Šeimininkai pelnė 18 taškų, tai buvo prasčiausias rezultatas iš prieš tai buvusių trijų kėlinių, galbūt tai lėmė jau viltį laimėti praradusių, tačiau nenorinčių pralaimėti vos ne dvigubu skirtumu svečių gynyba, o gal dar prisidėjo ir nuovargis. "Vėdisana ir Koluna" pelnė 14 taškų, taip pademonstruodami, kad ir jie gali pasipriešinti, žinoma tai jau nieko nekeitė ir rungtynės baigėsi rezultatu 93:48.

Po varžybų "Energijos sistemų serviso" žaidėjas Edmundas Švėgžda sakė: ,,Iš pradžių komanda atrodė iš ties labai rimta. Pirmuosius du kėlinius kovoti sekėsi kiek sunkiau, jiems neblogai pavyko pataikyti iš vidutinio nuotolio, bent taip atrodė nuo atsarginių žaidėjų suolo. Turbūt trečiasis stipriai pradėtas kėlinys ir padėjo mums šiandien laimėti. Bet šiaip komanda tikrai nebloga."

"Vėdisana & Koluna" komandos kapitono pakalbinti nepavyko, nes komanda skubiai pasišalino iš sporto salės nepateikę jokių komentarų.

"Energijos sistemų serviso" komandoje naudingiausiai žaidė: Mantas Gelažnikas(Tėvas Horacijus) atlikęs trigubą dublį(42), Edgaras Zaidelis(26) ir Mantas Čipas(26).

''Vėdisana & Kolunga" komandoje išsiskyrė Robertas Jasiliūnas(12), Tadas Dudzevičius(7) ir Arūnas Abromaitis(4).

P.S. skliausteliuose nurodyti surinkti naudingumo balai.
"ICE" nesunkiai nugalėjo "Vėdisana & Koluna" komandą (2010 balandžio 29 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)"Ekodora" po atkaklios kovos palaužė "Vėdisana & Koluna" komandą (2010 gegužės 11 d., antradienis, 23:05 val.)"Energijos sistemų servisas" vienu žingsniu peržengė pusfinalio barjerą (2010 birželio 08 d., antradienis, 23:05 val.)"Energijos Sistemų Servisas" po atkaklios kovos palaužė "ARV" (2010 gegužės 05 d., trečiadienis, 23:54 val.)"Energijos sistemų servisas" be didesnio vargo įveikė ketvirtfinalio barjerą (2010 birželio 02 d., trečiadienis, 21:55 val.)"Energijos sistemų servisas" įveikė "Lietuvos geležinkelius" (2010 gegužės 13 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)Galingas "Energijos Sistemų Serviso" puolimas nužudė intrigą "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės finale (2010 birželio 14 d., pirmadienis, 22:10 val.)"Zenitas" atlaikė "Energijos Sistemų Serviso" šturmą ir iškovojo pirmąją pergalę (2010 gegužės 09 d., sekmadienis, 21:10 val.)"Kauno vandenys & Onninen" nepasigailėjo varžovų "Vėdisana & Koluna" (2010 gegužės 06 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)"Hidraulinės sistemos" po atkaklios kovos nugalėjo "Energijos sistemų servisą" (2010 gegužės 16 d., sekmadienis, 19:21 val.)