BERO & TERMOIZOLA vs JMI & FLORVITA (54:58)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 04 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 73, Kaunas LT-49246

"JMI & Florvita" pergalė ketvirtajame kėlinyje

2009 lapkričio 04 d., Trečiadienis, 22:58 val., peržiūros: 4394

Vėlyvą trečiadienio vakarą, aikštelės šeimininkai "Bero & Termoizola" priėmė svečius "JMI & Florvita" krepšininkus. Po lygios kovos, vykusios 38 minutes, geriau rungtynių pabaigą sužaidusi "JMI & Florvita" komanda, pasiekė pergalę rezultatu (58:54).

Pirmojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė baudų metimais. Su kiekviena minute vis keitėsi pirmaujanti komanda, todėl nuo pat rungtynių pradžios buvo galima numatyti, jog vyks lygi kova. Pirmojo kėlinio rezultatas tą ir patvirtino. Komandos į pasitarimą išėjo turėdamos lygų rezultatą (18:18).

Antrasis kėlinys rungtynių eigos nepakeitė. Komandos suprato jog gali laimėti tiek šeimininkai, tiek svečiai. "Bero & Termoizola" komanda sėkmingai apsigynę nuo varžovų tolimų metimų (8/0), bei neblogai metę dvitaškius metimus (9/5), sugebėjo rezultatą persverti savo naudai ir atėjus ilgajai pertraukai, jau turėjo 4 taškų pranašumą (30:26).

Trečiajame kėlinyje "JMI & Florvita" komanda labiau susikaupė ir įpusėjus ketvirčiui surengė spurtą (8:0), bei įgijo minimalią 1 taško persvarą. Šeimininkai į tai sureagavo ir šiek tiek sėkmingiau sužaidę ketvirčio pabaigą, prieš likusias lemiamas 10 minučių, turėjo 1 taško pranašumą (43:42).

Ketvirtasis kėlinys parodė, jog nei viena komanda pergalės taip lengvai neatiduos. Aikštėje vyravo lygus žaidimas, abi komandos per šį kėlinį suklydo po 5 kartus, tačiau dėka sėkmingos svečių žaidėjo D.Stašaičio kovos dėl kamuolių, bei geriau sužaistos rungtynių pabaigos, pergalę paskutinėmis akimirkomis išplėšė "JMI & Florvita" ekipa.

Po rungtynių nugalėtojų žaidėjas R.Krasnickas teigė jog pergalę lėmė tai, jog "JMI & Florvita" komanda labiau jos norėjo, nes vyko lygi kova ir komandos buvo vienodo pajėgumo. Taip pat pridūrė jog ateityje tikisi daugiau pergalių, o kaip pagrindinę komandos problemą išskyrė tai, jog turi mažai žaidėjų, bet įsivažiavus sezonui jų pagausės ir bus lengviau žaisti.

"Bero & Termoizola" treneris įvardijo tai, kad neišnaudojo ilgesnio atsarginių žaidėjų suolelio pranašumo, bei teigė, jog priešininkai protingiau sužaidė rungtynių pabaigą ir tai jiems atnešė pergalę.

"JMI & Florvita": D.Stašaitis (16 taškų, 15 atkovotų kam., 9 išprovokuotos praž.) ; K.Matukaitis (17 taškų) ; R.Krasnickas (10taškų).

"Bero & Termoizola": M.Juchnevičius (16 taškų, 12 atkovotų kam.) ; R.Mieldažys (10taškų).

Sudėtinga "JMI & Florvitos" pergalė (2010 sausio 11 d., pirmadienis, 21:12 val.)"JMI & Florvita" taip pat nepasigailėjo "Tondo" (2010 sausio 29 d., penktadienis, 22:30 val.)"JMI & Florvita" svečiuose laimėjo 64 taškų skirtumu (2009 lapkričio 20 d., penktadienis, 21:08 val.)"JMI & Florvita" iškovojo nesunkią pergalę (2010 kovo 07 d., sekmadienis, 21:50 val.)"JMI & Florvita" namuose palaužė "AKS Projektai & Argensta" komandą (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:22 val.)"JMI & Florvita" nesunkiai nugalėjo išretintas "ESS VP & Borbet" gretas (2010 sausio 25 d., pirmadienis, 00:19 val.)"JMI & Florvita" nesunkiai nugalėjo "S. Raštikio puskarininkių mokyklą" (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 20:41 val.)Užtikrinta "Club 9 & Bioprojekto" pergalė (video) (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 19:45 val.)"Agava & ASS E+H" šešetukas įveikė "JMI & Florvita" penketuką (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 20:08 val.)“Jmi & Florvita“ nepaliko vilčių „S logistika“ ekipai (2009 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:49 val.)