UNITED vs AKIS (102:46)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

“Akis” nesugebėjo pasipriešinti “United” komandai

2009 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 16:41 val., peržiūros: 6962

Sekmadienį (11-22) „Santaros“ gimnazijos sporto salėje susitiko dvi „C“ lygos komandos „United“ (šeimininkai) ir „Akis“ (svečiai). Jau pirmosiomis minutėmis šeimininkai įrodė , kad šiose varžybose sieks tik pergalės. Jau po dviejų kėlinių jų persvara siekė trisdešimt aštuonis taškus. Antroje varžybų pusėje „United“ ekipa nemažino tempo ir toliau triuškino savo varžovus. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo triuškinamas 102:46.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų ekipos atkovotu kamuoliu bei sėkmingu reidu po krepšiu. Naudodami aktyvią gynybą „United“ ekipa sugebėjo nutraukti bet kokius varžovų bandymus pelnyti taškus. Sėkmingą atkarpą sužaidę kėlinio pabaigoje šeimininkai savo persvarą padidino iki penkiolikos. Pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu 24:9

Antrame kėlinuke „Akies“ komanda mėtė pro šalį. Tuo pasinaudoję jų varžovai sparčiai tolo. Svečiams pirmuosius savo taškus šiame kėlinyje pavyko pelnyti tik šeštąją kėlinio minutę (44:11).Po šio kėlinio komandas jau skyrė trisdešimt aštuoni taškai. 52:14 (28:5).

Po ilgosios pertraukos aikštėje vaizdas nepasikeitė. Greitą bei komandinį žaidimą demonstruodami šeimininkų ekipos krepšininkai didino jau ir taip solidų pranašumą. Prieš lemiamą kėlinį rezultatas buvo 82:31 (30:17).

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas išsilygino. Šeimininkų ekipa pradėjo žaisti kiek lėtesnį žaidimą ir daryti daugiau klaidų. Net ir pralaiminėdami daugiau nei trisdešimt taškų „Akis“ ekipa nenuleido rankų ir stengėsi iki pat teisėjo švilpuko. Kuris skelbė jų pralaimėjimą net 56 taškų skirtumu 102:46 (20:15).

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų treneris teigė : „ Šiose varžybose susitiko skirtingo lygio komandos. Ekipa šiandien pademonstravo puikų komandinį žaidimą ir iškovojo svarbią pergalę.“

"United"
: R.Simanavičius (28 taškai), G.Jevstignejevas (14 taškų , 18 atkovotų kamuolių, 8 blokai).

"Akis" : V.Sutkus (16 taškų).

"Akis" nepakankamai pasipriešino "Kėdainių" komandai (2009 gruodžio 12 d., šeštadienis, 19:25 val.)"Colts" sugebėjo palaužti "Akis" ekipą (2009 gruodžio 23 d., trečiadienis, 23:33 val.)"Amentia Ad Astra" turėjo pripažinti "Akies" pranašumą (2010 sausio 30 d., šeštadienis, 20:09 val.)Magiškasis „United“ trejetas komandai nulipdė kelią į pusfinalį (2010 kovo 27 d., šeštadienis, 22:49 val.)"Studentija" be didesnio vargo nugalėjo "Akies" komandą (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 21:38 val.)"Baltvesa" antroje rungtynių pusėje palaužė "United" (2009 spalio 24 d., šeštadienis, 17:17 val.)“United” pergalingai pradėjo antrąjį ratą. (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 16:23 val.)Nervingose varžybose „United“ nesunkiai iškovojo pergalę (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 22:25 val.)Sėkmingas pirmasis kėlinys leido "Prienų vėjas" pasiekti pergalę namuose (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 20:50 val.)“United” nepasigailėjo “Colts” ekipos (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 16:46 val.)