LITUANICA vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS (65:85)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2013 gegužės 15 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

''Energijos sistemų servisas'' žengė į pusfinalį

2013 gegužės 16 d., Ketvirtadienis, 01:14 val., peržiūros: 2193

Šiandien, gegužės 15 dieną, Kauno Technikos Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, pavasario "Sportturo" 2013 taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos "Lituanica" ir svečių "Energijos sistemų servisas" ekipų. Pirmosios susitikimo minutės abiems ekipoms buvo ''tuščios'' sužaidus apie keturias minutes rezultatas buvo 0-3. Po blankių pirmųjų minučių įsivažiavusios ekipos pradėjo rinkti taškus ir visą susitikimą šiek tiek priekyje žengė svečiai. Po trijų kėlinių ''Energijos sistemų servisas'' turėjo septynių taškų persvarą, bet ketvirtajame ketvirtyje galutinai nukautavo savo varžovus. Ši pergalė atvėrė kelią į pusfinalį, kuriame susigrums su "Senoji versmė – Geologas.lt".

Pirmosiomis ketvirčio minutėmis abiejų ekipų žaidėjai šaudė tusčiais šoviniais. Pirmieji savo taškų kraitį pradėjo rinkti svečių ekipą, kurių taškų sąskaitą tritaškiu metimu atidarė E.Kaminskas. Antroje ketvirčio pusėje ''Energijos sistemų serviso'' ekipa ir toliau ''šaudė'' tuščiais šoviniais, tuo tarpu ''Lituanica'' greitomis atakomis pradėjo tolti nuo savo varžovų. Ketvirčio pabaigoje skirtumas tarp ekipų pasiekė dešimt taškų (13-3). Ketvirčio pabaigoje įsišaudė svečių ekipos snaiperiai, kurie pataikė tris tritaškius iš eilės. Šeimininkai į tai atsakė vienu tritaškiu metimu, tuo tarpu svečiai pridėjo dar penkis taškus ir po pirmojo ketvirčio persvėrė rezultatą savo naudai 16:17.

Antrajame ketvirtyje ir toliau abi ekipos stengėsi pataikyti, kuo daugiau tritaškių metimų. Per pirmąsias antrojo ketvirčio minutes pirmaujanti ekipa keitėsi net septynis kartus (26-25). Įpusėjus ketvirčiui svečiams pavyko įgyti šiek tiek didesnę persvarą (26-33), bet ketvirčio pabaigoje ji buvo ištirpus iki nulio (35-35). Paskutinėmis antrojo ketvirčio sekundėmis E.Kaminsko tritaškis metimas išvedė į priekį ''Energijos sistemų servisą'' 35-38

Trečiajame ketvirtyje ir toliau netrūko tritaškių metimų. Ketvirtį tolimu metimu pradėjo šeimininkai, bet svečiai į tai atsakė trims tolimais metimais iš eilės bei dviem dvitaškiais ir skirtumas tarp ekipų išaugo iki trylikos taškų. Antroje ketvirčio pusėje šeimininkai neleido svečiams atsipalaiduoti ir greitomis atakomis Jiems pavyko atkirpti penkis taškus nuo savo turėto trylikos taškų deficito 53-60.

Ketvirtajame ketvirtyje skirtumas sumažėjo iki šešių taškų (59-65), bet po svečių spurto 9-3 jis išaugo iki dvylikos taškų (62-74). Ketvirčio pabaigoje ''Energijos sistemų servisui'' pavyko užtikrintai užbaigti šį susitikimą ir atverti pusfinalio duris. 65-85.

Po susitikimo ''Lituanicos'' žaidėjas A.Šimaitis sakė: „ Na šiandien pritrūko jėgų. Tris kėlinius gana neblogai laikėmės, bet jie labai gerai pataikė tritaškius metimus. Gale tiesiog palūžom.“

''Energijos sistemų serviso'' treneris E.Sliežauskas: „ Pradžioje labai sunkiai tampėmės, labai sunkiai įsibėgėti sakėsi, kažkaip užmigę buvom, vis atsiplėšiam, bet jie prisivija. Galė pasigynėm biški geriau ir laimėjom. Sveikinam varžovus su gražiu žaidimu.“

''Lituanica'': A.Šimaitis ( 17 tšk 10 atk.k.) R.Maliauskas ( 28 tšk.) S.Naviskas ( 8 tšk.)

''Energijos sistemų servisas'': E.Kaminskas ( 18 tšk.) K.Meiliūnas ( 13 tšk. 8 rez.p.) T.Každailis ( 17 tšk.)

Energijos Sistemų Servisas neturėjo jokių šansų pavasario taurės pusfinalyje (2013 gegužės 20 d., pirmadienis, 23:59 val.)Ketvirtame kėlinyje "Energijos sistemų servisas" palaužė "Green Death" (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 23:48 val.)JKK "Fortūna" rungtynių pabaigoje palaužė "Energijos sistemų servisą" (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:55 val.)"Compensa" aštuntfinalio mače nusileido "Energijos Sistemų Servisui" (2013 gegužės 13 d., pirmadienis, 23:57 val.)BC "Straight" po atkaklios kovos pasidabino pavasario "Sportturas" Mažosios taurės bronza (2013 gegužės 22 d., trečiadienis, 21:41 val.)Lituanika nepaliko vilčių Aonas komandai (2013 balandžio 05 d., penktadienis, 22:44 val.)Per kėlinį išbarstę dviženklę taškų persvarą, BC "Liuksas" turėjo pripažinti "Lituanicos" pranašumą (2013 gegužės 13 d., pirmadienis, 00:02 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "Autotoja & Ekodora" nugalėjo "Lituanica" ekipą (2013 balandžio 26 d., penktadienis, 23:32 val.)"Lituanica" po atkaklios kovos įrodė savo pranašumą prieš BC "Kolegas" (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:59 val.)"ESS" užtikrintai nugalėjo "Medvėgalio" ekipą (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 23:52 val.)