GRIZLIAI vs RAGAI (63:96)C LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Eigulių vidurinė mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas LT-49331

"Grizliai" neatsilaikė prieš "Ragai" komandą

2009 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 22:08 val., peržiūros: 4403

Šiandiena (09.11.15) Eigulių mok. sporto salėje šeimininkų komanda "Grizliai" priėmė svečius "Ragai" komandą. Rungtynes rezultatu 96-63 laimėjo svečių komanda "Ragai".

Pirmieji taškus pelnė svečiai. Šeimininkai atsakė taip pat taikliu dvitaškiu. Vėliau komandos dar keletą kartų apsikeitė taikliais dvitaškiais ir po vieną tritaškį. Tačiau nuo kėlinuko vidurio svečiai įmetė porą tritaškių be atsako atitrūko. Vėliau svečiai po truputį dar didino skirtumą ir kėlinuką laimėjo 9 tšk. Po pirmo kėlinuko rezultatas buvo 17-26 svečių naudai.

Antrajame kėlinuke pirmieji taškus pelnė "Grizliai" komanda, bet vėliai "Ragai" pelnė 9 "sausus" taškus ir atitolo jau iki 16 tšk skirtumu. Šeimininkai dar priešinosi, bet svečiai irgi neatsipalaidavo ir skirtumą išlaikė. Vėliau komandos keitėsi taikliais ir gana dažnai netaikliais metimais, o kėlinukas baigėsi 35-49 svečių naudai.

Antra rungtyniu pusė prasidėjo taikliu svečiu tritaškiu metimu. Šeimininkai atsakė taikliu dvitaškiu. Tačiau "Ragai" vėl laimėjo atkarpą 7:0 ir pradėjo smagintis pelnydami vieną po kito taškus. "Grizliai" niekaip nerasdami savo žaidimo trečia kėlinuką pralaimėjo net 16 tšk. skirtumu ir rezultatas jau buvo 47:77 svečių naudai.

Ketvirtasis kėlinukas vėl prasidėjo taikliu svečiu tritaškiu, tačiau per šį kėlinuką šeimininkai jau nebeleido svečiams taip sparčiai tolti. Ir nors vienu momentu svečiai buvo susikrove jau net 39 tšk persvarą, visdėlto šeimininkai sužaide rungtyniu pabaigą kur kas sėkmingiau, nei visas varžybas kėlinuką pralaimėjo tik trimis taškais. O galutinis rungtynių rezultatas buvo 63:96 "Ragai" naudai.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris A.Alionis teigė:"Visi gerai žaidėm, ir laimėjom. Buvom stipresni."

Naudingiausiai rungtynes sužaidė M.Gudeliauskas ("Ragai") – žaidėjas pelnė 26 taškus, bei surinko 28 naudingumo balus.

"Grizliai" sudraskė "Iki dugno" komandą (2009 lapkričio 10 d., antradienis, 20:43 val.)"Grizliai" važybų pabaigoje palaužė "KK Snaiperiai" komandą (2009 gruodžio 12 d., šeštadienis, 17:47 val.)"Grizliai" įtikinamai įveikė "SK Dainava" (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 18:31 val.)"Grizliai" rungtynių pabaigoje nugvelbė pergalę iš varžovų panosės (2009 lapkričio 29 d., sekmadienis, 17:11 val.)“Sparta” nesigailėjo „Ragų“ komandos (2010 sausio 14 d., ketvirtadienis, 00:13 val.)"Ragai" ketvirtajame kėlinyje atsilaikė prieš "Kauno SRC-2" spaudimą ir iškovojo pergalę (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 21:50 val.)"Grizliai" vos išnešė sveiką kailį rungtynėse su "BPG & Banga" (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 20:58 val.)"Grizliai" tęsia kovą dėl KKL "C lygos" taurės (2010 kovo 09 d., antradienis, 23:19 val.)Po atkaklios kovos "Grizliai" turėjo pripažinti "ISM" pranašumą (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 19:06 val.)"Ragai" įrodė savo pranašumą prieš "Baltvesą" (2010 sausio 16 d., šeštadienis, 17:59 val.)