KTU vs LIETUVOS KURČIŲJŲ JAUNIMO RINKTINĖ (60:54)"DAILIOJI" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 vasario 27 d., Šeštadienis, 15:00 val. @ KTU chemijos fakulteto sporto salė, Radvilėnų pl. 19, Kaunas LT-50254

"Dailiojoje" lygoje pergalę iškovojo "KTU" komanda, nugalėjusi "Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinę"

2010 vasario 27 d., Šeštadienis, 17:05 val., peržiūros: 5177
Šeštadienį, Vasario 27 dieną, KTU sporto salėje įvyko „Dailiosios“ lygos varžybos. Jose aikštės šeimininkės „KTU“ priemė svečių komandą „Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinę“ . Iki šių varžybų „KTU“ savo sąskaitoje turėjo dvi pergales ir tris pralaimėjimus, o „Lietuvos jaunimo kurčiųjų rinktinė“ vieną pergalę ir du pralaimėjimus. Rungtynes geriau pradėjo svečių komanda, įgijusi septinių taškų pranašumą (0:7). Vėliau „KTU“ prisivijo varžoves, bet gale kėlinio vėl geriau rungtyniavo „Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinė“, kuri laimėjo pirmą ketvirtį rezultatu 12:19. Antro kėlinio pradžioje komandos žaidė lygiai, bet antroje ketvirčio pusę geriau žaidė „KTU“. Sužaidus pusę varžybų dviem taškais pirmavo šeimininkės (34:32). Trečias ketvirtis vyko nerezultatyviai. Jį rezultatu 12:8 laimėjo „KTU“ krepšininkės, padidinusios savo pranašumą iki šešių taškų (46:40). Ketvirtam kėlinį „KTU“ pavyko išlaikyti įgytą persvarą. Rungtynės baigėsi rezultatu 60:54. „KTU“ iškovojo trečią pergalę, o „Lietuvos kučiųjų jaunimo rinktinė“ pralaimėjo trečią kartą.

Rungtynes geriau pradėjo „Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinė“. Jaunosios krepšininkės spurtavo rezultatu 0:7. Komandos pirmame kėlinyje buvo sužaidusios tris minutes. Penktą varžybų minutę pirmus taškus „KTU“ komandai pelnė G. Monkutė (2:7). Netrukus dar penkis taškus pelnė svečių komandos žaidėjos (2:12). Labiau atitrūkti svečių komandai nepavyko. Dviejų minučių atkarpą rezultatu 7:0 laimėjo „KTU“, bei sumažino varžovių persvarą iki trijų taškų (9:12). Per likusias nepilnas tris minutes, A.Milašauskaitė („Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinė“) pataikė du dvitaškius bei tritaškį, o „KTU“ komandos žaidėjom taškų pelnyti nepavyko.

Antro kėlinio pradžioje vyko lygi kova. Komandos gan netaikliai atakavo krepšį. Sužaidus keturias minutes, rezultatu 16:22 vis dar pirmavo „Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinė“. Šeštą varžybų minutę D.Urbonavičiūtė („KTU“) pataikė dvitaškį, bet netrukus A.Milašauskaitė („Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinė“) pelnė taip pat du taškus (18:24). Antrą kėlinio pusę geriau sužaidė „KTU“. Penkis iš eilės taškus pelnė „KTU“ komandos žaidėjos (27:26), bei pirmą kart šios dienos varžybose išsiveržė į priekį. Iki kėlinio pabaigos buvo likę dvi su puse minutės.Pataikiusios du dvitaškius, svečių komandos žaidėjos persvarą susigrąžino (27:30). Iki kėlinio pabaigos likus minutei, tritaškį metimą pataikė „KTU“ žaidėja G.Lesmanavičiūtė ir rezultatas tapo lygus. Netrukus ji pataikė dar vieną dvitaškį. Kėlinys baigėsi „KTU“ pirmaujant dviem taškais (34:32).

Trečiame kėlinyje pirma taškus pelnė „KTU“ žaidėja V.Skruodytė (36:32). Po šio metimo du dvitaškius pataikė G.Valaitytė („Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinė“). Sužaidus dvi minutes kėlinyje, rezultatas buvo lygus (36:36). Vėliau komandos sunkiai pelnė taškus. „KTU“ šešių minučių atkarpą laimėjo rezultatu 8:2 ir likus dviem minutėm iki ketvirčio pabaigos pirmavo šešiais taškais (44:38). Per paskutines dvi minutes, komandos pelnė po dvitaškį. Sužaidus tris kėlinius šešių taškų pranašumą turėjo „KTU“.

Ketirtas Kėlinys vyko lygiai. „Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinė“ komandos žaidėjos bandė vytis varžoves. Sužaidus keturias minutes 52:44 pirmavo „KTU“. Tada G.Valaitytė („Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinė“) pelnė du taškus, bet netrukus į jos dvitaškį trim taškais atsakė G.Pekarskytė („KTU“) (55:46). Likus minutei iki varžybų pabaigos, tritaškį pataikė „Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinė“ komandos žaidėja A.Kožiūraitė bei sumažino varžovių persvarą iki šešių taškų (55:49). Prasidėjus paskutinei kėlinio minutei „Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinė“ žaidėjos varžoves bandė stabdyti pražangom bei taip laimėti varžybas. Visgi jom laimėti nepavyko ir „KTU“ iškovojo pergalę rezultatu 60:54.

Trenerių komentarai

„KTU“: „Varžybos man prasidėjo su stresu, nes penkios žaidėjos susirgo. Taip dar nėra buvę mano praktikoje, bet yra kaip yra. Ačiū, kad merginos penkios padarė tai, ką reikia daryti krepšinyje – žaisti ir laimėti.“

„Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinė“: „Trūko vienos komandos žaidėjos, todėl ir pralaimėjom. Dauguma naujų žaidėjų žaidė. Ruošiamės Europos jaunųjų čempionatui ir tai buvo kaip pamoka.“

„KTU“: G.Mankutė 19, G.Pekarskytė 16
„Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinė“: G.Valaitytė 28 (14 atk. kam.), A.Milašauskaitė 11
"Vilniaus DPV" antroje rungtynių pusėje palaužė "Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinę" (2010 kovo 05 d., penktadienis, 19:37 val.)"KSM – Aiščiai 3 " neturėjo problemų su Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktine (2010 vasario 08 d., pirmadienis, 23:00 val.) “Lietuvos kurčiųjų jaunimo rinktinė“ sugebėjo išlaikyti pranašumą. (2010 vasario 26 d., penktadienis, 22:04 val.)"Lietuvos Kurčiųjų Jaunimo Rinktinė" pasiekė nesudėtingą pergalę (2010 kovo 06 d., šeštadienis, 16:12 val.)"Dailiojoje" lygoje Kaunas "Aisčiai" - 3 lengvai įveikė "KTU" (2010 vasario 04 d., ketvirtadienis, 19:47 val.)"SKK Komanda" antrojoje susitikimo dalyje palaužė "KTU" merginas (2010 vasario 10 d., trečiadienis, 21:05 val.)"KTU" KKL "Dailiojoje Lygoje" startavo sunkia pergale (2010 sausio 30 d., šeštadienis, 14:28 val.)"SKK Komanda" pasiekė nesunkią pergalę (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 15:20 val.)Prienų "Aušrai" nepavyko iškovoti pirmosios pergalės (2010 vasario 18 d., ketvirtadienis, 19:26 val.)Sudėtinga Jonavos "SŠC" pergalė (2010 vasario 20 d., šeštadienis, 18:49 val.)