ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP & BORBET vs OMEGA (89:86)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 01 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Energijos sistemo servisas VP & Borbet" palaužė "Omegos" pasipriešinimą

Puikiai po krepšiais grūmėsi nugalėtojų centro puolėjas sunkiasvoris Nedas Kerevičius
2009 lapkričio 01 d., Sekmadienis, 22:15 val., peržiūros: 5861

Šiandien, darganotą mirusiųjų dienos vakarą J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto areno vyko Įmonių lygos dvikova, kurioje susitiko jungtinė "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" ir "Omega" komandos. Nors šeimininkų ekipa visas rungtynes vadžias laikė savo rankose, o kartais net ir gana solidžiu skirtumu, vis dėl to "Omega" pasistengė sukurti intrigą ir, rodos, pergalė ar bent jau pratęsimas buvo ranka pasiekiamas, tačiau šeimininkai neleido oponentams įsismaginti ir pasiekė pergalę rezultatu 89:86 (18:17; 25:25; 23:21; 23:23).

Rungtynės prasidėjo svečių komandos taškais, kuriuos pelnė A.Matusevičius, tačiau tai buvo vienas ir kelių momentų, kai "Omegos" komanda rungtynėse pirmavo. Dar po keletos rezultatyvių atakų "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" komandos penketas atkaklumo dėka įsiveržė į priekį ir nuo to laiko svečių komandai nepavyko nei persverti savo naudai, nei išlyginti rungtynių rezultato. Šeimininkų komanda žaidimą stengėsi kontroliuoti komandiniu žaidimu, o "Omega" priešingai – dažniausiai atakų smaigalyje atsidurdavo pavieniai žaidėjai. Galutinis ketvirčio rezultatas – 18:17.

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų komandos didesniu "pabėgimu" nuo varžovų, po kurio skirtumas buvo išaugęs iki 8 taškų, bet šiek tiek vėliau žaidimas išsilygino ir kamuolys tinklelį skrodė panašiu dažnumu abiejose aikštelės pusėse, todėl šeimininkai išlaikė persvarą iki pat ilgosios pertraukos, prieš kurią rezultatas tapo 43:32.

Trečiojo ketvirčio pirmoji pusė palankesnė buvo "Omegos" penketui, kuris per pirmąsias beveik 7 minutes ataka po atakos pelnytais taškais artėjo prie savo varžovų, o likus žaisti 3 minutes, komandas skyrė vos vienas tolimas taiklus metimas, bet tarsi praradę jėgas, "Omegos" krepšininkai pradėjo leisti įgytą iniciatyvą iš savo rankų ir "Energijos sistemų servisas VP & Borbet" paskutiniasias kėlinio minutės "davė į kaulus" sausu rezultatu 10:0, kuris leido susigrąžinti po antrojo ketvirčio turėtą iniciatyvą, o galutinis kėlinio rezultatas – 66:53.

Paskutiniajame kėlinyje šeimininkai rodės jau buvo patikėje savo pergale – jie stengėsi žaisti efektingai, bet ne visada sėkmingai, o omegiečių gretose savo sėkmingą pasirodymą tęsė žaidėjas, kurio marškinėliai buvo pažymėti velnio tuzinu – A.Matusevičius, leidęs komandos draugams pasižymėti tik šešiais taškais, pats tuo tarpu pelnydamas 17. "Omega", pasinaudojusi šeimininkų "svetingumu", sugebėjo rezultatą sumažinti vos iki dviejų taškų, bet pristigę kvapo, turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 89:86.

Komandų žaidime labai išsiskyrė klaidų skaičius. Šeiminkai padarė 19 klaidų, kai "Omega" pasitenkino vos dešimtimi. Nenuostabu, jog tai gana akivaizdžiai atsispindėjo perimtuose kamuoliuose – svečiai perėmė 13 kamuolių, kai jų oponentai tą sugebėjo padaryti tik du kartus.

Kovingiausieji "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" ekipoje buvo K.Boza (18 t. ir 30 naudingumo balų), po 16 taškų pelnė D.Budginas ir N.Kerevičius, dar po 14 pridėjo E.Sliežauskas ir M.Rainys, o 13 pelnė K.Tarvainis.

"Omegos" gretose įspūdingai sužaidė A.Matusevičius, pelnęs 36 taškus, atkovojęs 23 kamuolius, surinkęs net 48 naudingumo balus ir dvigubą dublį. Neprastai pasirodė ir žaidžiantysis treneris D.Šiogeris, įmetęs 32 taškus, 11 taškų pataikė A.Andriušis.

Vienas iš "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" komandos žaidėjas M.Rainys po rungtynių apgailestavo, kad komanda dar nėra taip gerai susižaidusi, kaip norėtųsi, o artimiausi siekiai bus priversti didelius žaidėjus atrasti mažus ir atvirkščiai.

"Omegos" strategas porino, kad priešininkai buvo geresni ir krimtosi, jog per vėlai susirūpino bandymu atstatyti pusiausvyrą, trūko sėkmės bei taiklesnių metimų.

"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" antrą kartą palaužė "Kauno energiją" ir iškopė į ketvirtfinalį (2010 kovo 17 d., trečiadienis, 00:09 val.)"Energijos sistemų servisas VP & Borbet" vienu žingsniu peržengė pusfinalio barjerą (2010 balandžio 07 d., trečiadienis, 23:24 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" nepasigailėjo varžovų (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 23:03 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" turėjo pripažinti "Vėjų Linija & Garliavos Duona" pranašumą (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 22:27 val.)"Energijos sistemų servisas VP & Borbet" iškovojo pirmą pergalę atkrintamosiose varžybose (2010 kovo 14 d., sekmadienis, 22:56 val.)Labiau nei įtikinama "Energijos sistemų serviso VP & Borbet"" pergalė (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 22:13 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" ketvirtajame kėlinyje vos nepaleido pergalės iš rankų (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 22:42 val.)Sudėtinga "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" pergalė po pratęsimo ir trys pagerinti "Įmonių" lygos rekordai (2009 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:44 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" neturėjo vargo su "Currus ir Dariaus baldai & Trukmė" ekipa (2010 vasario 12 d., penktadienis, 20:14 val.)"ESS VP & Borbet" blokų "vakarėlis" bei rekordų lavina - viena iš pergalės priežasčių prieš "Tondą" (2010 sausio 15 d., penktadienis, 22:10 val.)