EKODORA & FSM vs SK BITINAS - MEDŽIO CENTRAS (83:78)Draugiškos rungtynės » Draugiškos rungtynės
2011 birželio 08 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

"Ekodora & FSM" draugiškame mače palaužė Vilniaus SK "Bitinas - Medžio Centrą"

2011 birželio 08 d., Trečiadienis, 21:30 val., peržiūros: 5886

Trečiadienio vakarą dvi komandos vis dar nepasisotinusios krepšinio komandos "Ekodora & FSM" bei SK "Bitinas – Medžio Centras" savo jėgas išmėgino draugiškose rungtynėse. Kaip ir pridera tokio pobūdžio susitikimui, ekipų treneriai leido pasireikšti visiems žaidėjams, dar kartą pasverti jų galimybes ir galbūt ateities perspektyvas. Nors susitikimas vyko pakankamai atkakliai, tačiau didesnės įtampos nesijautė. Beveik viso susitikimo metu pirmavusi "Ekodra & FSM" iškovojo pergalę rezultatu (83:78).

Nors pirmosios susitikimo minutės prasidėjo nervingai ir komandoms sunkiai sekėsi atskleisti savo potencialą puolime, tačiau su startiniu jauduliu pirnieji susitvarkė "Ekodoros & FSM" vyrai. Jie daugiausiai Modesto Žaunieriūno ir Audriaus Daniulio pastangų dėka atsiplėšė (11:4), vėliau (16:9). Dar vienas šeimininkų spurtas 7:0 leido jiems atitrūkti dviženkliu skirtumu jau pirmame kėlinuke (23:9). Kėliniui baigiantis Laurynas Žilinskas baudų metimais kiek pagerino vilniečių ekipos padėtį (23:12), vėliau (25:12).

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu 0:9 ir skirtumas ištirpo iki keturių taškų (25:21). Žaidimas aikštėje trumpam išsilygino, tačiau ilgainiui "Ekodora & FSM" vėl pradėjo toli. Prie to labiausiai prisidėjo puikiai rungtyniavęs Mindaugas Jakštas (38:28), vėliau (43:33). Šarūnas Belevičius pataikė iš toli ir kiek priartino SK "Bitino – Medžių Centro" vyrus prie šeimininkų (43:36). Kėliniui baigiantis šeimininkai pelnė dar keturis taškus, o Vygantas Starkus atsakė tuo pačiu (47:40).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje pernelyg nesikeitė. Ekipos rungtyniavo panašiu ritmu, o vos tik "Ekodora & FSM" pabandydavo nutolti, svečiai tuoj pat padidinę apsukas juos prisivydavo. Taip nutiko ir rezultatui esant (60:48). Vilniečiai surengė mini spurtą iki kėlinio pabaigos ir pelnę 5 taškus be atsako vėl sumažino savo deficitą iki septynių taškų (60:53).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Modestas Žaunieriūnas pataikė du tolimus metimus ir padėjo komandai susigrąžinti dviženklį pranašumą (66:55), po taiklaus Mindaugo Jakšto tritaškio (73:62). Atrodė, kad nieko nelemenčiose rungtynėse didesnė intriga nebeužgims, tačiau SK "Bitinas – Medžio Centras" kovojo iki galo. Dovydas Petrauskas sumetė keturias baudas iš eilės ir skirtumas sumažėjo iki 7 taškų (73:66). Vis tik, "Ekodora & FSM" su Mindaugu Jakštu priešakyje laimėjo trumpą atkarpą 7:2 ir dar labiau nutolo (80:68). Tačiau tada SK "Bitino – Medžio Centro" vyrai sužaidė trumpą, tačiau fantastišką atkarpą puolime. Akimirksniu pataikę tris tolimus metimus svečiai laimėjo atkarpą 2:9 ir intriga vėl atgijo (82:77). Vis tik, per likusias kėlinio sekundes Giedrius Jevstignejevas ir Matas Mankevičius apsikeitė po vieną taiklią baudą ir susitikimas baigėsi "Ekodoros & FSM" pergale (83:78).

"Ekodora & FSM": 21 taškas (6 rez. perd), Audrius Daniulis 16 taškų, Modestas Žaunieriūnas ir Paulius Parachomikas po 15 taškų

SK "Bitinas – Medžio Centras": Laurynas Žilinskas 20 taškų (5 atk. kam, 5 perimti kam), Šarūnas Belevičius 17 taškų (8 atk. kam), Dovydas Petrauskas 15 taškų (9 atk. kam, 4 perimti kam)

Paskutiniai komentarai (3 iš 4)

zalias_kraujas2011 birželio 09 d., 13:09 val.

cia ir esme, kad nesame zurnalistai, o reporteriai. O zodis reporteris kiles is zodzio raportuoti arba angliskai REPORT - pranesimas, ataskaita, raportas. Kaip matau rungtyniu "raportas" padarytas, ivykiu seka nusviesta. Todel manau, kad reporteris savo darba padare

Anonimas2011 birželio 09 d., 12:53 val.

Negerai negerai tie zurnaslitai dirba atejus vasarai

zalias_kraujas2011 birželio 09 d., 12:40 val.

varyzbu dalyviai dziaugiasi atejusia vasara ir komentarus patausojo kitam sezonui.

Draugiškame mače, pergalę iškovojo Ford Scorpio klubas (2008 vasario 27 d., trečiadienis, 10:06 val.)"Elektros darbai" palaužė "Stokker" (2007 vasario 09 d., penktadienis, 22:36 val.)Kviečiame dalyvauti "Laikinosios sostinės 2014" krepšinio turnyre! (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 13:39 val.)Elito lygos komandų pristatymas prieš finalines varžybas ‒ Vilniaus „Pazintysxxx.com“ (2015 balandžio 20 d., pirmadienis, 22:53 val.)Elito lygos komandų atkrintamosiose varžybose pristatymas: Vilniaus kolegija (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 14:40 val.)Nori išmokti teisėjauti? Šis kvietimas kaip tik TAU! (2013 rugpjūčio 21 d., trečiadienis, 15:09 val.)Kviečiame komandas dalyvauti „Laikinosios sostinės“ taurės 2017 metų turnyre (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 12:56 val.)Kviečiame dalyvauti „Laikinosios sostinės 2016“ krepšinio turnyre! (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 01:33 val.)Kviečiame dalyvauti "Laikinosios sostinės" taurės krepšinio turnyruose! (2011 kovo 29 d., antradienis, 15:34 val.)DIENOS RUNGTYNĖS: "Hidraulinės Sistemos - eSporto Baras" - BK "Centre" (2013 spalio 10 d., ketvirtadienis, 09:07 val.)