ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP & BORBET vs CLUB 9 & BIOPROJEKTAS (71:87)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Club 9 & Bioprojektas" šventė pergalę svečiuose

Puikiai nugalėtojų žaidimui vadovavo Tomas Daranda
2009 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 22:22 val., peržiūros: 5366

J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos C pogrupio varžybos, kuriose susitiko "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" (šeimininkai) ir "Club 9 & Bioprojekto" (svečiai) komandos. Šeimininkų ekipoje į rungtynes atvyko vos 6-i krepšininkai, kurie gana sėkmingai priešinosi varžovams tris kėlinius, tačiau ketvirtajame ėmė trūkti jėgų, o tuo puikiai pasinaudojo svečiai ir iškovojo pergalę rezultatu 87:71 (23:19; 22:22; 22:16; 20:14).

Rungtynės prasidėjo "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" atkovotu ginčo kamuoliu ir jau pirmoje atakoje pelnytais trim taškais, į kuriuos "Club 9 & Bioprojektas" atsakė spurtu 9:0. Visgi vėliau šeimininkai sugebėjo sušvelninti rezultatą iki minimumo (12:13), tačiau iki ketvirčio pabaigos svečiai vėl šiek tiek atitrūko (23:19).

Nors antrojo kėlinio pradžioje "Club 9 & Bioprojektas" dar labiau padidino turėtą pranašumą (29:22), tačiau vėliau viso ketvirčio metu "Energijos sistemų servisas VP & Borbet" palaipsniui vis mažino atsilikimą, kol galiausiai jis liko toks pats, koks buvo po pirmųjų 10-ties kovos minučių – prieš didžiąją pertrauką vis tais pačiais 4-iais taškais priekyje buvo svečiai (45:41).

Trečiojo kėlinio pradžia buvo žymiai sėkmingesnė "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" komandai, kuri sumažino savo deficitą iki 2-ų taškų (45:47). Vėliau žaidimas išsilygino ir nei vienai iš komandų nesisekė perimti iniciatyvos, tačiau visą laiką nežymiu pranašumu pirmavo "Club 9 & Bioprojektas". Visgi ketvirčio pabaigoje svečiai spurtavo 10:2 ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo jau gana solidų šioms rungtynėms 10-ties taškų pranašumą (67:57).

Nors ketvirtojo kėlinio pradžioje "Energijos sistemų servisas VP & Borbet" dar kartelį sumažino savo atsilikimą (61:67), tačiau vėliau pradėjo jaustis šeimininkų nuovargis, tuo tarpu "Club 9 & Bioprojekto" žaidėjai atrodė šviežesni, tad skirtumas pradėjo po truputį didėti svečių naudai, o paskutinis teisėjų švilpukas skelbė "Club 9 & Bioprojekto" pergalę rezultatu 87:71.

Nugalėtojus į pergalę vedė V.Laukaitis (22 taškai), E.Biržys (16 taškų, 22 atk. kam.), T.Daranda (15 taškų), S.Rekašius (13) ir H.Nevidauskas (11).

"Energijos sistemų serviso VP & Borbet" komandoje pastebimiausi buvo po 18-a taškų pelnę K.Boza (11 atk. kam.) ir K.Tarvainis, 15-a taškų įmetė E.Sliežauskas, 10-mt pridėjo D.Budginas.

Pakalbintas "Club 9 & Bioprojekto" komandos kapitonas G.Petkevičius džiaugėsi, kad pagaliau susirinko 90% komandos žaidėjų, todėl ir gavosi toks rezultatas. Be to, pridėjo šypsodamasis žaidėjas, turėjome talismaną (trenerio derinių lenta – aut. past.).

"Energijos sistemų serviso VP & Borbet" komandos strategas E.Švėgžda sakė, kad yra labai nusiminę, kadangi nesusirinko žaidėjai, dėl ko rungtynių pabaigoje pritrūko jėgų. Taip pat treneris peikė save kaip žaidėją, nes nepataikė daug metimų.

"Club 9 & Bioprojektas" iškovojo triuškinamą pergalę (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 20:15 val.)"Club 9 & Bioprojektas" įveikė "Omega" (2009 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:21 val.)"Club 9 & Bioprojektas" neturėjo vargo su "Fornestu" (2010 sausio 31 d., sekmadienis, 20:53 val.)Užtikrinta "Club 9 & Bioprojekto" pergalė (video) (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 19:45 val.)"Club 9 & Bioprojektas" nugalėjo savo aikštelėje varžovus (2010 vasario 07 d., sekmadienis, 21:01 val.)"Club 9 & Bioprojektas" per žingsnį nuo pusfinalio (2010 kovo 22 d., pirmadienis, 21:52 val.)"Club 9 & Bioprojektas" namie įveikė "Kauno energiją" (2010 sausio 10 d., sekmadienis, 20:46 val.)"Club 9 & Bioprojektas" nesunkiai įveikė "Kauno energiją" (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 16:17 val.)"CLUB9&Bioprojektas" vos išnešė sveiką kailį (2009 spalio 30 d., penktadienis, 22:53 val.)"Club 9 & Bioprojektas" po atkaklios kovos įveikė "Currus ir Dariaus Baldai & Trukmė" (2009 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:47 val.)