KAMESTA vs BC ŽALVARIS (90:74)Respublikos taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gegužės 07 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava LT-53216

"Kamesta" nesunkiai nugalėjo "Triobet" jaunimą

2009 gegužės 08 d., Penktadienis, 00:22 val., peržiūros: 3699

Šiandien (05-04) "Respublikos" taurės turnyre susitiko "Kamesta" (šeimininkai) ir "Triobet " (svečiai). Pirmoje varžybų pusėje žaidimas vyko apylygiai. Nei vienai ekipai nepavyko atitrūkti. Antroje pusėje vaizdas pasikeitė , o iniciatyvą perėmę šeimininkai iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 90:74.

Pirmasis kėlinys prasidėjo gan rezultatyviai. Abi ekipos žaidė greitą ir puolamą žaidimą. Tačiau žaidimo greitis reikalavo daug žaidybinio broko. Darydami mažiau klaidų ir taikliau mesdami tolimus metimus po pirmųjų dešimties minučių priekyje buvo "Triobet" ekipos krepšininkai 20:26.

Antrame ketvirtyje šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą. Nekeisdamos žaidimo stiliaus abi ekipos ir toliau dažnai klydo, o rezultatas svyravo tiek į "Kamestos", tiek į "Triobet" pusę. Kėlinuką užbaigę taikliais baudų metimais prieš ilgąją pertrauką šeimininkai įgijo dviejų taškų persvarą 42:40 (22:14).

Trečiame kėlinyje aikštėje ir toliau vyko intriguojantis žaidimas. Rezultatas ir toliau svyravo , ekipos žaidė tokį pat greitą krepšinį. Kėlinio viduryje šeimininkams pavyko įgauti didžiausią šio mačo persvarą (55:50), bet jos išlaikyti ilgai nepavyko. Pelnę iš eilės 6 taškus svečiai įgijo minimalų taškų skirtumą. Kėlinio laikui bėgant į pabaigą 7 taškus iš eilės be jokio atsako pelnusi "Kamesta" susigrąžino turėtą penkių taškų persvarą, o prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo 62:57 (20:17).

Paskutiniame ketvirtyje pranašumas aiškiai priklausė šeimininkų ekipai. Susitvarkę su pagrindine rungtynių problema – klaidomis, "Kamesta" krepšininkai netrukus įgijo dviženklę persvarą. "Triobet" ekipai nerandant kelių link varžovų krepšio ir nepavykstant pelnyti taškų , varžovai sėkmingai didino savo persvarą. Galutinis šių varžybų rezultatas yra 90:74 (28:17).

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų treneris sakė , kad ekipai pavyko surasti savo žaidimą ir apeiti jaunų varžovų gynybą.

„Kauno Kvarcas“ nugalėjo „Triobet“ komandą (2009 gegužės 13 d., trečiadienis, 22:14 val.)"Kamesta" po nesunkios kovos pateko į mažąją taurę (2009 gegužės 14 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)"Kamesta" turnyrą pradėjo pergale namuose (2009 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)"Kauno Vandenys" pasiekė nesunkią pergalę (2009 gegužės 03 d., sekmadienis, 21:55 val.)Šakių KK "Splitas" be gailesčio sutriuškino "TrioBet" (2009 gegužės 08 d., penktadienis, 20:22 val.)"Triobet" ekipa pasiekė sunkią pergalę (2009 gegužės 10 d., sekmadienis, 20:48 val.)"ICE" įrodė savo pranašumą prieš "Triobet" (2009 balandžio 26 d., sekmadienis, 23:53 val.)Po atkaklios kovos pergalę šventė Šakių "KK Splitas" (2009 balandžio 30 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)Po nervingų rungtynių "Prienų Vėjas" pasiekė sunkią pergalę (2009 gegužės 21 d., ketvirtadienis, 23:29 val.)