PROJEKTŲ GAMA GTV & MOBIRINGAS vs KAMESTA - KK/PDDF (78:58)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 lapkričio 02 d., Antradienis, 19:15 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai

"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Kamesta-KK/PDDF" ekipą

2010 lapkričio 02 d., Antradienis, 21:40 val., peržiūros: 6827
Antradienį, lapkričio 2 dieną, Įmonių lygos varžybose susitiko šeimininkai "Projektų Gama GTV & Mobiringas" ir svečiai "Kamesta-KK/PDDF" ekipos. Pimąjį kėlinuką sužaidę beveik lygiai, šeimininkai nepaliko svečiams vilčių antrąjame ir trečiąjame ketvirčiuose. Ketvirtąjame kėlinuke "Kamesta-KK/PDDF" krepšininkai dar bandė vytis varžovus, tačiau nesėkmingai ir pralaimėjo rungtynes rezultatu 78:58 (18:14, 20:12, 22:13, 18:19).

Pirmąjį kėlinį, dviem taškais pradėjo svečių komandos narys T.Zakarauskas, ir išvedė savo ekipą i priekį (0:2). Tuojau pat, dviem taikliais dvitaškiais metimais atsakė "Projektų Gama GTV & Mobiringas" ekipos nariai M.Giedraitis ir G.Rinkevičius, išvesdani savo komandą priekį (4:2). Toliau sekė šioks toks šeimininkų spurtas (8:5), tačiau P.Žukaitis atsakė taikliu tolimu metimu ir sumažino deficitą iki dviejų taškų (10:5). Apylygiai žaidusios ekipos kėlinuką užbaigė rezultatu 18:14 šeimininkų naudai.

Antrąjį ketvirtį, dviem taškais su pražanga, pradėjo šeimininkų ekipo narys M.Giedraitis, tačiau į šiuos tris taškus R.Jarošas atsakė taikliu tritaškiu metimu (21:17), bet " Projektų Gama GTV & Mobiringas" ekipa nepasimetė ir toliau didino pranašumą. Kėlinio viduryje, daugiausiai M.Giedraičio pastangomis, šeimininkai įgijo jau vienuolikos taškų pranašumą (35:26). Kėlinuką pabaigė du G.Rinkevičiaus taškai ir vienas iš dviejų taiklus baudos metimas 38:26.

Antrąją rungtynių dalį, taikliu dvitaškiu, pradėjo R.Jarošas, tačiau į šį jo metimą, taikliu tolimu šūviu atsakė K.Pėkis, po to sekė N.Paulausko dvitaškis ir "Projektų Gama GTV & Mobiringas" įgijo jau penkiolikos taškų persvarą. Maždaug nuo kėlinio vidurio prasidėjo įspūdingas šeiminikų spurtas, trukęs iki pat kėlinio galo 60:39.

Atrodė, jog paskutinis kėlinukas bus tik formalumas, tačiau svečių ekipa ėmė mažinti deficitą. G.Rinkevičius, savo šešiais taškais iš eilės, vėl truktelėjo komandą i priekį (70:50). Daugiau šeimininkai nebeleidi svečiams priartėti ir paskutinį vinį į "Kamesta-KK/PDDF" ekipos karstą įkalė M.Giedraitis įmesdamas trijų taškų vertą metimą 78:58.

"Projektų Gama GTV & Mobiringas": M.Giedraitis 24 (12 atk.kam., 5 išprov.praž.), G.Rinkevičius 19, N.Paulauskas 10 taškų.

"Kamesta-KK/PDDF": R.Jarošas 12 (11 atk.kam.), P.Žukaitis 10, V.Dailidė 9 taškai.

Nugalėtojų treneris, šiek tiek pagalvojęs sakė, jog komandos aukštaūgiai sužaidė tikrai gerai. Penktadienį šventę sezono atidarymą aptarė taktiką.Dar treneris juokavo : " jeigu su tokiu pataikymu laimime dvidesšimt taškų, tai reiškias gerai ".

Pralaimėtojų treneris nedaugžodžiavo: " pasitaikė stiprus varžovas, neapsigunėm, nekrito metimai, tiesiog nepataikėme iš po krepšio. Taip viskas ir išsirutuliojo ".

"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nugalėjo "Omega" ekipą (2010 gruodžio 14 d., antradienis, 21:40 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" ketvirtame kėlinyje nepaliko vilčių "Kamestai - KK/PDDF" (2011 sausio 31 d., pirmadienis, 23:13 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sunkiai nugalėjo "Elektromontuotoją" (2011 kovo 15 d., antradienis, 22:17 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" nesunkiai nukeliavo į ketvirtfinalį (2011 balandžio 05 d., antradienis, 22:00 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" ketvirtame kėlinyje įveikė "Vaidotėną" (2011 sausio 20 d., ketvirtadienis, 21:15 val.)"Elektromontuotojas" nugalėjo "Kamesta - KK/PDDF" ekipą (2011 kovo 01 d., antradienis, 21:29 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" pasismagino su "Bero & Termoizola" ekipa (2010 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:03 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" lengvai įveikė "Statybų viziją & LVA" ir "assistų" lygos rekordas (2010 lapkričio 14 d., sekmadienis, 20:35 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" rezultatyviose rungtynėse sutriuškino "ESS VP & Santermita ĮSP" ekipą (2010 lapkričio 09 d., antradienis, 21:33 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" komanda išlieka nepralaimėjusi (2010 lapkričio 23 d., antradienis, 00:05 val.)