MIKROVISATA vs WATER SER & VEESEADMED (64:56)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 21 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Panemunės pradinė mokykla, Kariūnų pl. 5, Kaunas LT-45432

"Mikrovisata" žygiuoja be pralaimėjimų

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė Tomas Didonis
2008 sausio 21 d., Pirmadienis, 22:29 val., peržiūros: 8342
Šiandien, sausio 21 dieną, Panemunės pradinėje mokykloje susikovė šeimininkai "Mikrovisatos" krepšininkai prieš kol kas pergalių džiaugsmo nepatyrusius "Water Ser & Veeseadmed". Rungtynės buvo atkaklios, bet didelės intrigos nebuvo: lemiamas šiose varžybose buvo antrasis ketvirtis, kurį įtikinamiau rungtyniavo šeimininkai. Kiti trys kėliniai buvo atkaklūs, tačiau trečiąją pergalę, "Įmonių" lygos, "Paguodos turnyro" F pogrupyje, iškovojo "Mikrovisata" ir kol kas šiame ture dar nepralaimėjo. Jų priešininkai patyrė trečiąją nesėkmę – nė viena pergalė dar nebuvo užsukusi į šios komandos kiemą. Galutinis šių rungtynių rezultatas – 64:56.

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė aktyviai, bet į priekį veržėsi mažiau klaidų darantys šeimininkai. Jie nesugebėjo pabėgti nuo varžovų ir pasijausti saugiau, bet pirmavo 4 taškais. Deja, 2 tolimus metimus iš eilės pataikę varžovai persvėrė rezultatą savo naudai. Paskutinėmis sekundėmis pelnyti taškai, leido "Mikrovisatai" išlyginti rezultatą – 17:17.

Antrasis ketvirtis lyg ir viską pradėjo statyti į vietas: šio mačo favoritai ėmė veržtis į priekį. Šį kartą į priekį leido veržtis netaiklūs priešininkų metimai ir prasta kova po krepšiais. "Mikrovisata" pirmąją pusę rungtynių laimėjo rezultatu 32:24 ( kaip pastebėjote, rungtynes šeimininkai laimėjo lygiai tokiu pačiu skirtumu ).

Po ilgosios pertraukos vyko apylygis žaidimas: ekipos blankiai keitėsi taškais, tačiau vis gi, šiek tiek daugiau įmetė šeimininkai, laimėdami tris kėlinius rezultatu 47:36.

Ketvirtajame ketvirtyje komandos pasidalino savo laiką beveik pusiau : pradžią ketvirčio puikiai žaidė šeimininkai, pabėgdami 15:4 ir įgydami 22 taškų persvarą, tačiau kitą kėlinio pusę aktyviau žaidė svečiai, provokuodami priešininkus prasižengti ir užbaigdami rungtynes spurtu 16:2. Taigi, galutinis susitikimo rezultatas 64:56 – puiki šeimininkų pergalė.

Po rungtynių, nugalėtojų kapitonas Vytautas Maksvytis kalbėjo, jog komanda atėjo su nusiteikimu nugalėti, tačiau pati rungtynių eiga ėjosi sunkiai. Tuo tarpu, "Water Ser & Veeseadmed" vadovas Gediminas Vasiliauskas, šnekėjo, kad jo komanda žaidė tik šešiese ir, kad labai sunku sužaisti apylygį žaidimą, turint tokį rezervą. Be to, treneris pažymėjo, kad šeimininkų priekinė linija buvo stipresnė.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė 15 taškų pelnęs T. Didonas, po 12 įmetė A.Vaivada ir V.Maksvytis, 11 taškų pridėjo R.Naturjevas.

Svečių komandoje išsiskyrė 23 taškus pelnęs N.Murauskas, 16 taškų ir 13 atkovotų kamuolių pridėjo R.Valentukonis, 11 taškų susirinko K.Dūda.

Arbitrų darbą "Water Ser & Veeseadmed" įvertino maksimaliu balu, o "Mikrovisata" skyrė 9.
"Mikrovisata" toliau grimzta į lentelės dugną (2007 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:20 val.)Triuškinanti pirmoji "Mikrovisatos" pergalė (2007 gruodžio 06 d., ketvirtadienis, 20:17 val.)"Mikrovisata" nesunkiai nugalėjo "Statybų Objektus" (2008 sausio 13 d., sekmadienis, 19:34 val.)"Mikrovisata" atsilaikiusi ketvirtajame kėlinyje šventė pergalę (2008 sausio 14 d., pirmadienis, 22:57 val.)"Aks Prosatas & Nekturtas" nepasigailėjo varžovų (2007 gruodžio 07 d., penktadienis, 23:30 val.)Eilinė "Agavos" pergalė (2007 lapkričio 19 d., pirmadienis, 20:33 val.)"Mikrovisata" iškopė į pusfinalį (2008 kovo 26 d., trečiadienis, 21:53 val.)"Mikrovisata" - "Įmonių" lygos "Paguodos" taurės turnyro trečios vietos laimėtoja! (2008 balandžio 18 d., penktadienis, 22:15 val.)"Mikrovisata" namuose sutriuškino "Statybų objektus" (2008 vasario 11 d., pirmadienis, 20:46 val.)Sėkmingas "Invalda & Inreal" ekipos startas (2007 lapkričio 07 d., trečiadienis, 23:48 val.)