ECOBALTIC vs AKS PROSATAS & NEKTURTAS (78:82)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 20 d., Antradienis, 20:30 val. @ Panemunės pradinė mokykla, Kariūnų pl. 5, Kaunas LT-45432

Dramatiškose rungtynėse pergalę po pratęsimo išplėšė "AKS Prosatas & Nekturtas"

Su kamuolių nugalėtojų komandos vadovas Egidijus Vaitkevičius
2007 lapkričio 20 d., Antradienis, 22:31 val., peržiūros: 7169
Šį antradienio vakarą "Įmonių" lygos C pogrupyje "Ecobaltic" savoje aikštėje priėmė "AKS Prosato & Nekturto" komandą. Ekipos buvo verta viena kitos. Visos dvikovos metu aikštėje vyko kietas, kontaktinis krepšinis taškas į tašką. Nugalėtojui išaiškinti keturių kėlinių neužteko. Pratęsimo pradžioje kiek geriau sekėsi šeimininkams, bet svečiai parodė charakterį ir susitikimą baigę aštuoniais taškais iš eilės iškovojo pirmąją pergalę rezultatu 78:82.

Pirmieji taškus pelnė "Ecobaltic", bet "AKS Prosatas & Nekturtas" į tai atsakė šešiais taškais be atsako ir privertė šeimininkus prašyti minutės pertraukėlės. Po trumpo komandų pasitarimo žaidimas išsilgyno, atikštėje užvirė atkakli kova. Svečiai visą kėlinį išlaikė šiokį tokį pranašumą ir po dešimties minučių pirmavo keturiais taškais – 14:18.

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė – įnirtinga kova dėl kiekvieno aikštės centimetro. Kiek geriau sekėsi "AKS Prosato & Nekturto" krepšininkams, kurie pamažu didino savo atotrūkį. Tikriausiai dėl to "Ecobaltic" pradėjo nervintis, ginčytis su teisėjais ir už tai Andrius Čekanauskis bei Žilvinas Stašaitis buvo nubausti techninėmis pražangomis. Ketvirčiui artėjant į pabaigą šeimininkai pagaliau daugiau dėmesio pradėjo skirti žaidimui, o ne ginčams su arbitrais bei tuo pačiu spurtavę 9:0 aptirpdė savo taškų deficitą. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 32:37.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo dar vienu "Ecobaltic" spurtu 9:2, po ilgos pertraukos išvedusiu šeimininkus į priekį. Aikštėje vyko labai kieta, vyriška kova. Abiejų ekipų žaidėjai negailėjo nei savęs, nei varžovų. Prieš lemiamą kėlinuką trimis taškais pirmavo svečiai – 44:47.

Ir ketvirtajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką, pirmavo tai viena, tai kita komanda. Iki ketvirčio pabaigos likus kiek daugiau nei minutei vienu tašku pirmavo "AKS Prosatas & Nekturtas". Svečių komandos žaidėjas Romanas Jatužis stojo mesti baudos metimų, abu bandymai buvo netikslūs. "Ecobaltic" atsikovojo kamuolį, bet netrukus suklydo. "AKS Prosatas & Nekturtas" skolingi neliko ir atsakė tuo pačiu. Šeimininkai krepšininkas Žilvinas Stašaitis po gražaus Lino Baiboko perdavimo pelnė du taškus, taip išvesdamas savo ekipą į priekį. Kitos atakos metu
Romanas Jatužis vėl stojo mesti baudų. Šįsyk vienas metimas pasiekė tikslą ir rezultatas tapo lygus. "Ecobaltic" sėkmingos atakos surengti nesugebėjo, o to paties Romano Jatužio sudėtingas dvitaškis mestas paskutinę sekundę skriejo pro šalį ir komandos išėjo ruoštis pratęsimui rezultatui esant 67:67.

Pratęsimą kiek geriau pradėjo šeimininkai, kurie daugiausiai baudų metimais buvo įgiję penkių taškų pranašumą. Visgi, svečiai nesutriko. "AKS Prosatas & Nekturtas" puikiai išnaudojo priešininkų nesportinę pražangą ir vienos atakos metu pelnę penkis taškus ir žaisti likus 32 sekundėm įgijo minimalų pranašumą. "Ecobaltic" atakos metus Kristupas Rainys sužingsniavo, tad šeimininkams neliko nieko kito kaip stabdyti laiką bei varžovus pražangomis. Kaip ir dažniausiai ši taktika nepadėjo ir "AKS Prosatas & Nekturtas" šventė labai sunkią pergalę rezultatu 78:82.

Po susitikimo nugalėtojų žaidžiantysis treneris Egidijus Vaitkevčius kalbėjo: "Sunkios, nervingos rungtynės. Trečiam kėliny įkritom į duobę, bet tikriausiai dėl to, kad buvom ramesni iškovojom pergalę".

"Ecobaltic" gretose 26 taškus pelnė Linas Baibokas (8 atk. k.), 22 – Kristupas Rainys (8 išpr. praž.), 11 – Mantas Namavičius.

"AKS Prosato & Nekturto" ekipoje 15 taškų įmetė Romanas Jatužis, 14 – Egidijus Vaitkevčius, 12 – Gytis Balsevičius, 11 – Giedrius Keršis, 10 – Žydrūnas Navickas (14 atk. k.).

Šeimininkai rungtynių teisėjams skyrė po 4, svečiai po 9 balus.
"Projektų gama & Mobiringas" įrodė savo pranašumą prieš "AKS Prosatas & Nekturas" (2007 lapkričio 13 d., antradienis, 23:30 val.)Dramatiškose rungtynėse "Ecobaltic" atsirevanšavo "Ūkio Bankui" (2008 sausio 22 d., antradienis, 22:23 val.)"Kauno energetikos remontas" pasiekė revanšą prieš "AKS Prosatą & Nekturtą" (2008 kovo 14 d., penktadienis, 21:29 val.) "AKS Prosatas & Nekturtas" pergalingai pradėjo antrąjį turą (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 14:18 val.)"Aks Prosatas & Nekturtas" nepasigailėjo varžovų (2007 gruodžio 07 d., penktadienis, 23:30 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" namuose įveikė "Ūkio banką" (2007 lapkričio 30 d., penktadienis, 21:00 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" nepasigailėjo "Ekotermijos serviso" (2007 gruodžio 14 d., penktadienis, 21:53 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" įrodė savo pranašumą prieš "Celsį" (2007 lapkričio 27 d., antradienis, 20:26 val.)"Kauno tiltai" eliminavo "AKS Prosatą & Nekturtą" (2008 kovo 21 d., penktadienis, 21:29 val.)"AKS Prostatas - Nekturtas" iškovojo sunkią pergalę prieš "Makroflex" (2008 kovo 16 d., sekmadienis, 19:28 val.)