Ryterna vs Jaunalietuvių sporto organizacija (75:59)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 05 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ pratęsė pergalių seriją

2014 lapkričio 05 d., Trečiadienis, 23:07 val., peržiūros: 907

Trečiadienio vakarą Kauno energijos salėje, "Rind Įmonių lygos" D pogrupio rungtynėse, "Ryterna" priėmė "Jaunalietuvių Sporto Organizaciją". Susitikimo pradžioje buksavę aikštės šeimininkai jau antrajame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą ir, išsaugoję ją iki mačo pabaigos, įsirašė savo sąskaiton trečiąją pergalę iš eilės rezultatu 75:59.

Rungtynių pradžioje kur kas geriau sekėsi "Jaunalietuvių sporto organizacijos" krepšininkams, svečiai greit išsiveržė į priekį 0:6. "Ryterna" atsakė penkiais taškais, tačiau svečiai persvarą susigrąžino (7:13). Antroje kėlinio dalyje "Ryterna" tilimais metimais persvėrė rezultatą (15:13), kėlinuką baigė pirmaudami 18:17.

Antrojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkų žaidimas buvo kur kas darnesnis, "Ryterna" spurtavo 13:3 ir iškart pasiekė dviženklę persvarą (31:20). "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" atsakymo varžovų spurtui nerado ir po dviejų kėlinių turėjo 12-os taškų deficitą – 38:26.

Po ilgosios pertraukos "Ryterna" vadžių neatleido ir stabiliai didino persvarą, įpusėjus ketvirčiui šeimininkai turėjo 19-os taškų pranašumą – 50:31. Paskutiniosiomis minutėmis "Jaunalietuvių Sporto Organizacija" pelnė pelnė penkis iš eilės taškus, tačiau paskutinėmis akimirkomis šeimininkai "įsūdė" dar vieną tritaškį ir baikė kėlinuką pirmaudami rezultatu 53:36.

Paskutiniajame ketvirtyje žaidimo tempas buvo gerokai didesnis. Pirmoje kėlinuko pusėje aikštės šeimininkai pamažu padidino savo persvarą iki 22-jų taškų (69:47), tačiau paskutiniosiomis minutėmis kiek geriau sekėsi "Jaunalietuvių Sporto Organizacijai" ir skirtumas kiek sumažėjo – 75:59.

"Pradžioje pradėjome sunkiai, bet kai jau įsibėgėjom – nesustabdysi" – po mačo sakė "Ryternos" treneris G.Kamarauskas.

Ryterna: Modestas Šidlauskas – 25 tšk. (13 atk. kam.), Paulius Lekečinskas – 18 tšk., Aurimas Milūnas – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

Jaunalietuvių sporto organizacija: Tomas Klimavičius – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Darius Kisielius – 14 tšk., Kernius Ribikauskas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

„Ryterna“ gana nesunkiai įveikė „Baubilą“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo su „KMT“ krepšininkais (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Ryterna“ nesunkiai nugalėjo „Sanitex“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 21:10 val.)Po įnirtingos kovos „Ryterna“ palaužė „Rapalos“ šešetuką (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 22:47 val.)„Hidraulinės Sistemos“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 kovo 13 d., penktadienis, 23:39 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje atsilaikė prieš „Sweco“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 21:11 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ po pratęsimo prasibrovė į finalinį ketvertą (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 21:26 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ pasiekė solidžią pergalę (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:35 val.)„Ryterna“ solidžiu žaidimu palaužė „Best 4 U“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 22:07 val.)„Callcredit“ gynyba sugniuždė „Jaunalietuvių sporto organizaciją“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)