TOPHOUSE & AMAFORA vs IDOMUS (88:82)"AUKSO" LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 sausio 12 d., Šeštadienis, 13:00 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

"Tophouse&Amafora" nugalėjo "Idomus" komandą

2008 sausio 12 d., Šeštadienis, 15:20 val., peržiūros: 6498
Lapių pagr. mokyklos sporto salėje "Tophouse&Amafora" (šeimininkai) priėmė "Idomus" (svečiai) komandą. Tai buvo "Aukso" lygos "D" pogrupio varžybos. Abi komandos buvo susitikusios pirmame ture, tada gana įtikinamą pergalę iškovojo "Tophouse&Amafora" komanda, nugalėdami priešininkus rezultatu 100:82. Tačiau šiandien jaunieji "Idomus" komandos žaidėjai buvo pilni ryžto pasiekti revanšą. Po daugybės metimų ir atkovotų kamuolių, visgi pergalę rezultatu 88:82 iškovojo "Tophouse&Amafora" komanda.

Pirmuosius taškus šiose rungtynėse pelnė "Idomus" komanda, tačiau šeimininkai į tai atsakė metimu su pražanga. Kurį laiką aikštėje vyko apylygis žaidimas, tačiau antroje kėlinuko pusėje šeimininkai surengė spurtą 8:0 ir tai padėjo jiems įgyti po pirmųjų 10-ties minučių kovos 9 taškų pranašumą (21:12).

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko atkakli kova, tik skirtumas buvo toks, kad
"Tophouse&Amafora" krepšininkai dažniausiai metimus užbaigdavo iš po krepšio, o svečiai dažniau atakavo iš tolimos distancijos. Visgi geriau sekėsi patyrusiems šeimininkų žaidėjams ir jie šį ketvirtį dar padidino savo pranašumą (43:31).

Trečiame kėlinyje vyravo lygus krepšinis, tačiau abi komandos neišvengė "duobių" – kėlinio pradžioje "Idomus" komanda surengė spurtą 7:0, o antroje ketvirčio pusėje jau šeimininkai spurtavo 9:0. Po trijų kėlinių 10-ties taškų pranašumu priekyje
"Tophouse&Amafora" krepšininkai (65:55).

Ketvirtajame kėlinyje žaidimas vėl išsilygino ir abi komandos pakankamai sėkmingai atakavo varžovų krepšį. Nors šį ketvirtį svečių komanda laimėjo 4 taškų skirtumu (27:23), visgi galutinę pergalę šventė
"Tophouse&Amafora" komanda rezultatu 88:82.

Tarp nugalėtojų po 20 taškų pelnė V.Vainauskas ir G.Vartavičius, 15 taškų įmetė N.Markevičius, 13 – M.Žalys.

Tarp pralaimėjusiųjų rezultatyvumu išsiskyrė M.Neščiokas (24 taškai). Trys žaidėjai atliko dvigubus dublius: V.Preidis (17 taškų, 12 atk. kam.), Ž.Leonavičius
(15 taškų, 13 atk. kam.) ir M.Jonikas (10 taškų, 17 atk. kam.).

Nugalėtojų treneris G.Serkevičius teigė, kad komanda blogai pradėjo ir blogai baigė rungtynes, tačiau viduryje sužaidė normaliai. Pagrindinio įžaidėjo rungtynių pirmoje pusėje patirta trauma žaidimą išderino, bet viskas normaliai – baimės nebuvo. Teisėjų darbą strategas įvertino devynetais.

"Idomus" treneris S.Pupius sakė, kad šiandieniniai varžovai buvo fiziškai stipresni, buvo daug kontaktinės kovos, o teisėjai nešvilpia pražangų, kai priešininkai, užsidengdami korpusu, stumia – todėl, anot stratego, teisėjai verti septyneto. Tačiau treneris pažadėjo laukti varžovų savo aikštėje geriau pasiruošęs kovai.
"Tophouse & Amafora" įtikinamai įveikė "ISM" (2007 gruodžio 21 d., penktadienis, 00:19 val.)"Tophouse & Amafora" atkakliose rungtynėse palaužė "Gedimex" (2007 lapkričio 17 d., šeštadienis, 15:19 val.)"Tophouse & Amafora" be didesnių problemų įveikė "Ice" (2007 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:31 val.)"ARV" namuose nesunkiai įveikė "Idomus" (2007 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:26 val.)"ARV" antrą kartą nugalėjo "Tophouse & Amaforą" (2008 sausio 23 d., trečiadienis, 23:14 val.)"Tophouse & Amafora" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 17:10 val.)"Gedimex" įveikė aikštelės šeimininkus "Idomus" (2007 gruodžio 14 d., penktadienis, 19:55 val.) "Top house & Amafora" nesunkiai nugalėjo "Atletą" (2008 kovo 29 d., šeštadienis, 16:36 val.)"Tophouse & Amafora" ketvirtajame kėlinyje įrodė savo pranašumą (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 14:57 val.)Po įtemptos kovos "Idomus" komandos pergalė (2008 sausio 23 d., trečiadienis, 21:34 val.)