Plastena vs Šauktiniai (109:60)Vasaros lyga » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2024 liepos 04 d., Ketvirtadienis, 18:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Plastena“ be didesnio pasipriešinimo iškovojo bronzą

2024 liepos 04 d., Ketvirtadienis, 19:52 val., peržiūros: 80

Liepos 4 dieną, 18:30 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "Vasaros" lygos komandos "Plastena" (šeimininkai) ir "Šauktiniai" (svečiai). Nors komandos stojo žaisti mažojo finalo rungtynių, bet intrigos čia nebuvo, labai negausiai susirinkę "Šauktiniai" neturėjo jokių ginklų prieš "Plasteną". Mažasis finalas baigėsi rezultatu 109:60 (32:20, 27:11, 29:5, 21:24).

Rungtynes "Plastena" pradėjo neįtikėtinu tempu ir vos per keltą minučių jau turėjo solidų pranašumą. "Šauktinių" viltys visiškai išblėso antrame ketvirtyje, kuomet jie paleido varžovus jau triuškinamu atstumu tolyn ir ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 59:31.

Po ilgosios pertraukos "Šauktinių" puolimas visiškai sustojo, tad "Plastena" tiesiog smaginosi didindami atstumą su kiekviena minute, o skirtumas pasiekė 60 taškų. Nieko nelemiantis paskutinis kėlinukas tebuvo formalumas ir mažojo finalo nugalėtojais tapo "Plastena" 109:60.

Mažojo finalo MVP tapo Dovydas Zdančius.

Dovydas Žižys

„Plastena“ be didesnio vargo pasiekė pergalę prieš BC „Rhino“ (2024 birželio 25 d., antradienis, 22:39 val.)„KKL NGST“ atlaikė „Plastenos“ pasipriešinimą ir keliauja į finalą (2024 liepos 03 d., trečiadienis, 23:10 val.)„Plastena“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 11 d., antradienis, 22:06 val.)„Šauktiniai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2024 birželio 13 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)„Plastena“ pratęsė „Krepsiniofanai.lt“ ekipos pralaimėjimų seriją (2024 birželio 20 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)„Rimo & Patikima linija“ po rezultatyvios ir itin atkaklios kovos palaužė „Šauktiniai“ ekipos pasipriešinimą (2024 birželio 19 d., trečiadienis, 21:20 val.)„Batniavos seniūnija“ nepasigailėjo „Šauktinių“ (2024 birželio 24 d., pirmadienis, 20:11 val.)Vasaros lygoje „Plastena“ nepasigailėjo „RIO ‒ RTZ Motors“ krepšininkų. (2024 birželio 05 d., trečiadienis, 19:58 val.)„Potencialas“ užtikrintai žengė į finalą (2024 liepos 03 d., trečiadienis, 20:18 val.)Vasaros lygoje „Plastena“ per kėlinį grįžo iš dvidešimties taškų deficito, bet vis tiek pralaimėjo (2024 birželio 18 d., antradienis, 23:12 val.)