DUMBLAS vs BC AMBI (100:56)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 14:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

"Dumblas" iškovojo triuškinamą pergalę

2012 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 21:39 val., peržiūros: 2070

Sekmadienį, Lapkričio 11 dieną, Kauno Energijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių, D pogrupio rungtynės, tarp "Dumblo" (šeimininkai) ir "BC Ambi" (svečiai) ekipų. Atkaklesnė kova vyko tik pirmo kėlinio pradžioje, kuomet svečiai buvo išsiveržę į priekį 5:10, tačiau vėliau šeimininkai sutvarkė savo žaidimą ir vis labiau didino savo pranašumą bei iškovojo triuškinamą pergalę, rezultatas po rungtynių – 100:56 (28:16, 17:14, 21:11, 34:15).

Pirmą ketvirtį taškai pradėjo svečių komandos žaidėjas A. Žibertovičius, tačiau netrukus šeimininkai atsakė penkiais taškais iš eilės. Šio mini spurto metu R.Šiumeta smeigė tritaškį. Bet tada svečiai surengė savo spurtą 0:8 ir įgijo penkių taškų pranašumą. Tačiau tuomet individualų šou pasirodymą surengė D.Baltrušis, kuris vienas pelnė aštuonis taškus iš eilės ir išvedė savo komandą į priekį. O kėlinį vainikavo dar vienas šeimininkų spurtas, šį kartą 15:0. Tai leido jiems įgyti jau dvylikos taškų prnašumą . Rezultatas po kėlinio – 28:16.

Antrajame ketvirtyje nieko naujo neatsitiko. Šeimininkai ir toliau žaidė rezultatyviai ir aktyviai, tiek puolime, tiek, gynyboje. Nors kėlinio pradžioje svečiai ir buvo sugebėję sumažinti pranašumą iki šešių taškų. Tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai vėl spurtavo 11:0 ir įgijo penkiolikos taškų pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 45:30.

Po didžiosios pertraukos šeimininkai žaidė dar aktyviau ir sugebėjo dar labiau padidinti savo pranašumą. Po šio kėlinio komandas skyrė jau dvidešimt penki taškai. Daugiausiai prie gero šeimininkų žaidimo prisidėjo D.Baltrušis, šiame ketvirtyje jis pelnė vienuolika taškų. Rezultatas po trijų kėlinių – 66:41.
Ketvirtajame kėlinuke svečiai atrodė visai sutrikę. Jie darydavo klaidas tiek aikštės viduryje, tiek jau perėję į puolimą. Tai leido jų varžovams susikrauti dar didesnį pranašumą. Nesulaikomai šiose rungtynėse žaidė D. Baltrušaitis, kuris pelnė net 38 taškus ir atkovojo net 16 kamuolių. Rezultatas po rungtynių – 100:56.

Po rungtynių šeimininkų komandos treneris, S. Steikūnas sakė: „Vyrai šiandien labai rimtai nusiteikė rungtynėms. Gerai išanalizavom varžovų žaidimą ir sugebėjom iškovoti pergalę.“
Po rungtynių svečių komandos treneris, V.Mačiulis kalbėjo : "Labai trūko susižaidimo tiek gynyboje, tiek puolime. Varžovai buvo stipresni visose pozicijose, nors ir neturėjo nei aukštesnių žmonių, nieko. Tačiau manau atsikovojo gerokai daugiau kamuolių už mus. Manau dar mums reikia daug treniruotis. “

Šeimininkus į pergalę vedė Deimantas Baltrušis 38 tšk. (58 naud. balai, 16 atkovotų kamuolių, 5 rez. perdavimai, 8 išprovokuotos pražangos), Paulius Žekonis 18 tšk. (26 naud. balai, 5 perimti kamuoliai), Mantas Partikas 16 tšk.

Svečių komandoje geriausiai atrodė Alius Žibortovičius 16 tšk., Vytautas Čypas 11 tšk., Vaidotas Mačiulis 8 tšk.

"Dumblas" pasiekė užtikrintą pergalę (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 17:19 val.)"KMAIK & Brevitra" iškovojo sunkią pergalę (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 19:56 val.)Kauno "NTI - PN" iškovojo sensacingą pergalę (2012 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" iškovojo triuškinančią pergalę namų aikštėje (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:31 val.)"Veiverių Amberis" įveikęs "Ambi" iškovojo pirmą pergalę sezone (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 19:49 val.)"Galera" startavo nesunkia pergale (2012 spalio 28 d., sekmadienis, 22:41 val.)"Dumblas" beveik pasiektą pergalę atidavė "Galera" ekipai (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 19:49 val.)Tik po atkaklios kovos "Partizanai" iškovojo pergalę (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 20:52 val.)"Dumblas" sezoną pradėjo lengvu pasivaikščiojimu (2012 spalio 28 d., sekmadienis, 16:24 val.)"Kaišiadorys" neišnaudojo puikaus šanso laimėti (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 17:10 val.)