PROJEKTŲ GAMA & MOBIRINGAS vs BERO & SPSE (92:71)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2008 vasario 28 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Babtų gimnazija, Kėdainių g. 48, Babtai LT-54329

"Projektų Gama & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Bero & SPSE"

2008 vasario 28 d., Ketvirtadienis, 20:57 val., peržiūros: 5096
Šį ketvirtadienio vakarą "Įmonių" lygos E pogrupyje "Projektų Gama & Mobiringas" savoje aikštėje priėmė "Bero & SPSE" komandą. Šeimininkai galingai sužaidę pirmuosius du kėlinius ir per juos įgiję 26-ių taškų persvarą išlaikė solidų pranašumą iki rungtynių pabaigos bei šventė šeštąją pergalę antrajame etape rezultatu 92:71.

Dvikova prasidėjo
"Projektų Gamos & Mobiringo" spurtu 9:2. Svečiai taip pat netruko įsibėgėti ir aikštėje užvirė lygi, atkakli kova. Po dešimties minučių šeimininkai pirmavo devyniais taškais – 28:19.

Antrajame kėlinyje žaidimo kontrolę perėmė
"Projektų Gama & Mobiringas", kurie žaisdami greitą, komandinį krepšinį ėmė krautis pranašumą. Skirtumas vis augo ir pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 60:34.

Po pertraukos žaidimas išsilygino.
"Bero & SPSE" vedini Martyno Juchnevičiaus neleido varžovams dar labiau nutolti. Šeimininkai visą trečiąjį ketvirtį išlaigė saugią persvarą ir prieš paskutinį kėlinuką turėjo 21 taško pranašumą – 77:56.

Ketvirtajame kėlinyje žaidimo tempas nukrito, abiejų komandų žaidėjų veiksmuose ėmė matytis nuovargis.
Svečiams nepavyko pakreipti rungtynių sau naudinga linkme ir "Projektų Gama & Mobiringas" ramiai išlaikęs solidžią persvarą šventė pergalę rezultatu 92:71.

Po susitikimo nugalėtojų žaidžiantysis treneris
Andrius Marinas kalbėjo: "Gerai sužaistos rungtynės, pergalę lėmė gera pradžia."

"Projektų Gamos & Mobiringo" gretose 25 taškus pelnė Nerijus Paulauskas, 20 – Andrius Marinas, 17 – Vygintas Grinis, 11 – Tomas Augutis (12 atk. k.).

"Bero & SPSE" ekipoje išsiskyrė 32 taškus įmetęs Martynas Juchnevičius (11 atk. k.), 24 taškus surinko Vytautas Leknickas.

Abi komandos rungtynių teisėjams skyrė po 10 balų.
"Projektų gama & Mobiringas" pateko į pusfinalį (2008 kovo 27 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Sunki "Projektų gama & Mobiringas" pergalė (2008 sausio 25 d., penktadienis, 23:40 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" parklubdė "KER" komandą (2008 kovo 04 d., antradienis, 22:33 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" vienu žingsniu arčiau finalo (2008 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" nepasigailėjo "Hansabankas" komandos (2008 kovo 11 d., antradienis, 22:18 val.)"Projektų gama - Mobiringas" be vargo įveikė "Celsį" (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 21:10 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" nepasigailėjo "Inreal & Invalda" (2007 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 21:28 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" parklupdė "Kauno Tiltus" ir pateko į finalą (2008 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)"Projektų gama-Mobiringas" nugalėjo "Ekotermijos servisą" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 20:26 val.)"TEO LT" namuose įveikė "Bero - SPSE" (2007 gruodžio 17 d., pirmadienis, 20:13 val.)