REMZA & IRMCO vs KAUNO RAMI (87:80)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 22 d., Antradienis, 20:30 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Emocingas rungtynes laimėjo ''Remza & Irmco'' ekipa

2013 sausio 22 d., Antradienis, 22:29 val., peržiūros: 1596

Šiandien, sausio 22d.,Tado Ivanausko vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko KKL "C" lygos Didžiosios taurės ''J'' pogrupio rungtynės tarp vietos "Remza & Irmco'' ir svečių ''Kauno Rami'' ekipos. Pirmoje rungtynių pusėje vyko atkakli kova, kurioje šiek tiek didesnį pranašumą turėjo šeimininkų ekipa, kuri po dviejų kėlinių turėjo dviejų taškų pranašumą. Antroje rungtynių pusėje šeimininkai įgijo dešimties taškų pranašumą. Kova aikštėje virė iki paskutinės minutės, bet ''Kauno Rami'' ekipai nepavyko išplėšti pergalės. Rungtynes laimėjo ''Remza & Irmco'' ekipa rezultatu 87-80.

Rungtynės prasidėjo dviem svečių taškais. Visą pirmąjį kėlinį ekipos žaidė taškas į tašką. Nei vienai ekipai nepavyko susikrauti solidesnio pranašumo. Kėlinio pabaigoje šeimininkai įgijo 11-likos taškų pranašumą 20-9. Tuomet keturis iš eilės taškus pelnė G.Mikėnas, dar tritaškį pridėjo T.Petrošius ir iš šeimininkų turėtos taškų persvaros liko keturi 20-16.

Antrasis ketvirtis prasidėjo šeimininkų dvitaškiu, tuo tarpu į šeiminikų dvitaškį atsakė svečiai penkiais taškais 22-21. Likusią kėlinio dalį šeimininkai įmetė penkiolika taškų, tuo tarpu svečiai — keturiolika 37-35.

Antrąją rungtynių pusę kur kas geriau pradėjo šeimininkų ekipa, kuri sužaidė solidžią atkarpą 10-2 ir įgijo dešimties taškų pranašumą. Įgytos persvaros šeimininkams ilgai išlaikyti nepavyko. Svečiai atsakė atkarpa 11-2 ir vėl šeimininkų atotrūkis sumažėjo iki vieno tolimo metimo 49-46. Šeimininkų ekipa pradėjo gintis zonine gynyba ir tai išmušė iš vėžių ''Kauno Rami'' ekipa. Po trečiojo ketvirčio šeimininkai jau turėjo vienuolikos taškų pranašumą 64-53.

Lemiamame ketvirtyje abi ekipos degė noru laimėti, to pasekoje pražangos augo tarsi ant mielių. Viską pasako, jog ''Remza & Irmco'' metė dvidešimt baudos metimų, o ''Kauno Rami'' ekipa vienuolika. Kėlinio viduryje skirtumas buvo išaugęs iki septyniolikos taškų. Tuomet ''Kauno Rami'' ekipa sužaidė atkarpą 10-0 ir šeimininkai jau turėjo tik septynių taškų pranašumą 80-73. Baudų metimai geriau sekėsi šeimininkams, kurie ir laimėjo rungtynes 87-80.

Po pralaimėtų rungtynių ''Kauno Rami'' treneris Š.Petraitis sakė: „Ne visi žaidėjai susirenka, eina kiti už kitas komandas žaist. Gaila, jog kai kurie mūsų žaidėjai renkasi kitas rungtynes, o ne ateina už mus kovot. Kovojom, stengėmės... Nežinau manau teisėjus su tokiais varžovais reikia leisti tokius, kurie nebijo varžovų,o ne tokie kurie bijo varžovams sušivilpti baudas ar kažka tokio. Šiaip atsilikinėjom, kabinomės į varžybas, šiek tiek atlošėm, pritrūko laiko, gal sėkmės“

Po laimėtų rungtynių ''Remza & Irmco'' treneris Ž.Zakrasas sakė: „ Įsivėlėm į chaotišką žaidimą, visiškai nežaidėm savo žaidimo. Turbūt ir priešininkai nežaidė savo žaidimo. Kažkoks ginčų ir baudų karas čia buvo. Šiandien čia žaidimo jokio ''neužskaitau'', net negaliu pasakyt džiaugiamės mes čia tokia pergale, ar ne.“

Šeimininkų gretose geriausiai pasirodė: M.Šumlinskas ( 25 tšk. 15 atk.kam.) T.Dudzevičius ( 19 tšk. 14 atk.kam) M.Šateika ( 11 tšk.)

''Kauno Rami'' ekipoje naudingiausi buvo: Š.Petraitis (25 tšk. 10 išpr.praž.) G.Mikėnas ( 18 tšk. ) T.Petrošius (12 tšk )

Nervingose rungtynėsę ''Sporto Manija - FSM Apskaita'' šventė pergalę prieš ''Remza & IRMCO'' ekipą (2013 sausio 11 d., penktadienis, 00:34 val.)Po labai įtemptos ir nervingos kovos pergalę šventė ''Troba'' (2013 kovo 05 d., antradienis, 23:10 val.)Birštono "SC - Olimpas" rungtynių pabaigoje palaužė "Remza & Irmco" komandą (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:57 val.)''Remza & Irmco'' nugalėjo negausiai susirinkusius ''Vu Khf'' krepšininkus (2012 lapkričio 13 d., antradienis, 23:36 val.)''Kauno Rami'' buvo per plauką nuo revančio "Remza & Irmco " ekipai (2013 vasario 19 d., antradienis, 23:41 val.)Atkaklioje kovoje SK"Neveronys" nugalėjo "Remza & Irmco" komandą (2013 sausio 24 d., ketvirtadienis, 00:50 val.)"Kauno Liberalai" priešinosi "Remzai & Irmco" tik du kėlinius (2012 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)Marius Šumlinskas pagerino komandos draugui priklausiusį rekordą, o "Remza - Irmco" šventė solidžią pergalę (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 21:01 val.)"Birštono SC - Olimpas" neturėjo daug vargo su "Remza & Irmco" (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 00:47 val.)Rezultatyviose rungtynėse "Sporto manija & FSM apskaita" sutriuškino "Kauno rami" ekipą (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 21:38 val.)