KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS & COMPENSA vs AKS PROJEKTAI & ARGENSTA (91:42)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 spalio 30 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr. 22, Kaunas LT-50387

"Kauno energetikos remontas & Compensa" be didesnio vargo įveikė "AKS projektų & Argensta"

2009 spalio 30 d., Penktadienis, 20:32 val., peržiūros: 5595

Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos B pogrupio varžybos, kuriose susitiko "Kauno energetikos remontas & Compensa" (šeimininkai) ir "AKS projektai & Argensta" (svečiai) komandos. Intriga rungtynėse dingo jau po pirmojo kėlinio, kurį šeimininkai laimėjo rezultatu 24:7, o visų varžybų metu pakiliai rungtyniavusi "Kauno energetikos remontas & Compensa" komanda iškovojo triuškinamą pergalę rezultatu 91:42 (24:7; 27:13; 19:15; 21:7).

Rungtynės prasidėjo "AKS projektai & Argensta" komandos atkovotu ginčo kamuoliu ir taikliu tolimu metimu. Visgi "Kauno energetikos remontas & Compensa" jau atsakomoje atakoje rezultatą išlygino (3:3), o po dar kelių sėkmingų "išpuolių" įgijo 7-ių taškų pranašumą (10:3). Nors svečiams buvo pavykę priartėti (7:11), tačiau vėliau šeimininkai ketvirtį užbaigė pelnydami 13-a taškų be atsako ir po pirmųjų 10-ties kovos minučių turėjo jau 17-os taškų pranašumą (24:7).

Antrojo kėlinio pradžioje "Kauno energetikos remontas & Compensa" spurtavo 12:3 ir įgijo jau triuškinantį pranašumą (36:10). Nors vėliau žaidimas išsilygino, tačiau prieš didžiąją pertrauką šeimininkai pirmavo solidžiu 21-o taško skirtumu (51:20).

Trečiojo kėlinio pradžioje "Kauno energetikos remontas & Compensa" padidino turėtą pranašumą iki 40-ties taškų (63:23) ir rungtynės prarado bet kokį įdomumą. Vėliau "AKS projektai & Argensta" komandai šiek tiek pavyko sumažinti savo deficitą, tačiau prieš paskutinį ketvirtį šeimininkų pranašumas buvo akivaizdus (70:35).

Ketvirtajame kėlinyje teliko atsakyti į vienintelį klausimą – ar pavyks "Kauno energetikos remontas & Compensa" komandai pelnyti 100-ą taškų. Visgi to šeimininkams atlikti nepavyko, tačiau pergalė ir taip buvo pasiekta didžiuliu skirtumu – 91:42.

Nugalėtojų komandoje net 5-i krepšininkai pelnė daugiau nei po 10-mt taškų, o rezultatyviausiai žaidė D.Neverauskas (22 taškai), N.Petravičius (16) ir J.Paužuolis (14). Puikiai dėl atšokusių kamuolių kovojo M.Rimašauskas, kurio sąskaitoje 12-a laimėtų oro dvikovų.

"AKS projektai & Argensta" komandoje pastebimiausi buvo E.Vaitkevičius (11 taškų), Ž.Gasiūnas (10 taškų) ir K.Gudauskas (9 taškai, 15 atk. kam.).

Pakalbintas "Kauno energetikos remontas & Compensa" komandos žaidžiantis treneris I.Konovalenko sakė, kad šiandien buvo daug kietos, vyriškos kovos. Strategas apgailestavo, kad komanda prametė gana daug baudų metimų, o varžovams palinkėjo sėkmės kitose rungtynėse.

"Kauno Energetikos Remontas & Compensa" lengvai laimėjo prieš "S Logistika" (2009 lapkričio 20 d., penktadienis, 20:56 val.)"Kauno energetikos remontas & Compensa" neturėjo vargo su nepilnos sudėties "E-Start Club" (2010 sausio 29 d., penktadienis, 20:47 val.)"Kauno Švara & KRG" nesunkiai įveikė "AKS Projektai & Argenstą" (2009 lapkričio 22 d., sekmadienis, 20:00 val.)"Kauno energetikos remontas & Compensa" palaužė savo varžovus (2009 lapkričio 06 d., penktadienis, 22:00 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Compensa" nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš "Celsis & LTC" (2010 sausio 08 d., penktadienis, 21:08 val.)"KER & Compensa" be didesnio vargo įveikė "Minordiją" (2009 spalio 23 d., penktadienis, 21:05 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Compensa" namie sutriuškino "Eccua & Furnika" (2010 vasario 12 d., penktadienis, 21:26 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Compensa" pasiekė nesudėtingą pergalę (2010 sausio 20 d., trečiadienis, 21:47 val.)"Kauno Energetikos Remontas & Compensa" antrą kartą įveikė "Teo LT & Acme" ir atvėrė duris į pusfinalį (2010 balandžio 02 d., penktadienis, 21:36 val.)Nesunki "Kauno energetikos remonto & Compensos" pergalė (2010 vasario 21 d., sekmadienis, 20:24 val.)