KRASTA AUTO KAUNAS vs VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA (94:67)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 20 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Penkių ''Krasta Auto Kaunas'' ekipos narių užteko iškovoti užtikrintai pergalei

Justino Leitano užtikrintas žaidimas padėjo pasiekti pergalę
2013 sausio 21 d., Pirmadienis, 00:08 val., peržiūros: 2648

Šiandien, sausio 20d., "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių "Didžiosios" taurės rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai ''Krasta Auto Kaunas'' ir svečiai "Vėjų linija & Garliavos duona". Vos penkiese susirinkę šeimininkai išlaikė greitą žaidimo tempą visų rungtynių metu. Pirmojoje rungtynių pusėje vyko atkakli kova. Po pirmo ketvirčio šeimininkai turėjo minimalią persvarą 22-20. Antrajame ketvirtyje skirtumas išaugo iki vienuolikos taškų. Antroje rungtynių pusėje skirtumas vis augo ir rungtynes laimėjo ''Krasta Auto Kaunas'' 94-67.

Rungtynės prasidėjo šeimininkų spurtu 8-2. Svečiai į tai atsakė atkarpa 10-2. Tuomet ekipos žaidė taškas į tašką ir po pirmojo ketvirčio šeimininkai turėjo minimalią dviejų taškų persvarą 22-20. Antrajame ketvirtyje skirtumas išaugo iki keturių taškų 27-23. Apčiuopamią persvarą šeimininkai įgijo jau kėlinio viduryje, kuomet komandas skyrė dešimt taškų 36-26. Antroje kėlinio pusėje komandas skyrė devyni taškai. Šeimininkai sužaidė atkarpą 5-0 ir jie jau buvo priekyje keturiolika taškų. Paskutinėmis atakomis šeimininkai įmetė du taškus, o svečiai penkis ir po dviejų kėlinių ''Krasta Auto Kaunas'' buvo priekyje jau vienuolika taškų 45-34.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai ketvirtį pradėjo taikliu tritaškiu metimu, o į tai svečiai atsakė dviem dvitaškiais. Kelinio viduryje skirtumas siekė keturiolika taškų 57-43. Kėlinio viduryje šeimininkai šiek tiek sumažino apsukas ir svečiai nuo šeimininkų persvaros atkirpo šešis taškus 62-54. Paskutinėse minutėse šeimininkai įmetė septynis taškus, tuo tarpu svečiai tris. Po trijų kėlinių pirmavo ''Krasta Auto Kaunas'' dvylika taškų 69-57.

Ketvirtajame ketvirtyje šeimininkai pradėjo spurtu 8-2. Svečių puolimas visiškai užstrigo, to pasekoje vėl sekė sekminga šeimininkų atkarpa 9-2 ir skirtumas išaugo iki dvidešimt trijų taškų 86-63. Rungtynių pabaigoje skirtumas buvo sušvelnintas iki dvidešim vieno taško 88-67. Rungtynių pabaigoje M.Narbutas dar ''įsūdė'' du tritaškius ir rungtynes laimėjo ''Krasta Auto Kaunas'' rezultatu 94-67.

Po rungtynių pakalbintas svečių treneris V.Merkelis sake: „Šiendien tiesiog laimėjo stipresni. Gerai nepasigynėm, gerai neužpuolėm, progų sukūrėm mažai, kitą kartą bandysim geriau.''

''Krasta Auto Kaunas'' žaidėjas T.Petrošius sakė: „Susirinkom vos penkiese. Nebuvo mūsų pagrindinio centro Giedriaus, bet neišsigandom, tikėjom pergale. Pirmi du kėliniai buvo sunkus, bet paskui atsiplėšėm.'' Paklaustas kokia nuomonę paliko priešininkų ekipa jis sake: „piešininkai turi tris pajėgus žaidėjus kurie yra stiprus individualiai, bet šiandien to neužteko.''

Nugalėtojus į pergalę vedė: Š.Petraitis ( 22 tšk. 6 rez.perd. 5 atk.kam 34 naud.b.) M.Narbutas ( 27 tšk.) T.Petrošius ( 23 tšk.)

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė: L.Varnas (18 tšk.) M.Varnas (15 tšk.) A.Raila ( 13 tšk.)

''IT-Taškas.lt'' iškovojo ilgai lauktą pirmąją pergalę (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 19:42 val.)Paskutiniame kėlinyje ''Krasta Auto Kaunas'' įveikė ''Kauno Grudus'' (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 21:36 val.)"Krasta auto Kaunas" po atkaklios kovos išlygino seriją iki dviejų pergalių (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 22:28 val.)''Krasta Auto Kaunas'' po atkaklios kovos įveikė ''Baubilas'' ekipą (2012 gruodžio 03 d., pirmadienis, 00:50 val.)Varžovų spaudimą atlaikiusi "Krasta Auto Kaunas" ekipa, išsaugojo pergalę savo rankose (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 22:35 val.)''Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC'' dar kartą įrodė savo pranašumą ''Krasta Auto Kaunas'' ekpai (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 21:49 val.)Puikų pataikymą pademonstravę "Krasta auto Kauno" ekipa sutriuškino "Omegą" (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 22:29 val.)"Krasta Auto Kaunas" palaužė "Topo Centro" pasipriešinimą (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:42 val.)"Best 4 You" neprilygo "Krasta Aunto Kaunas" ekipai (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 23:38 val.)"Krasta Auto Kaunas" antroje rungtynių pusėje palaužė "Vėjų Liniją & Garliavos Duoną" (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 21:45 val.)