KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA vs BALTVESA (48:67)Kauno Mero taurė 2009 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 rugsėjo 30 d., Trečiadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

"Baltvesa" nesunkiai palaužė "Kauno technikos kolegiją"

Sergejaus Korolkovo metimą bando blokuoti KTK aukštaūgis
2009 rugsėjo 30 d., Trečiadienis, 18:53 val., peržiūros: 7162

Šįvakar, rugsėjo 30 dieną,Kauno technikos kolegijoje įvyko "Mero" taurės "C" pogrupio rungtynės tarp aikštės šeimininkų "Kauno technikos kolegijos" bei "Baltvesos". Nors svečiai iškovojo solidžią pergalę (48 : 67), tačiau šeimininkus būtų galima pagirti už ryžtą ir norą laimėti.

Per pirmąjį kėlinuką šeimininkai parodė, kad pergalės lengvai neatiduos. Vien per pirmąjį kėlinuką jie blokavo penkis varžovų metimus bei dominavo po krepšiais, tiek po savo, tiek po varžovų. Nors "Kauno technikos kolegijos" komandos nariai kovojo iš visų jėgų, tačiau puikus svečių pataikymo procentas bei perimti kamuoliai, leido jiems susikrauti dviženklę persvarą jau pirmąjame kėlinuke (12 : 22). Antrojo kėlinuko scenarijus buvo identiškas pirmąjam. Nors šeimininkai geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių, tačiau gausus klaidų skaičius bei prastas pataikymo procentas neleido pasivyti "Baltvesos" (20 : 32).

Antroje rungtynių pusėje žaidimas nesikeitė. Nors "Kauno technikos kolegijos" komandos lyderis Aurimas Zavarskis buvo sąlyginai nesustabdomas (atkovojo net 22 kamuolius per rungtynes), tačiau prastas baudų pataikymo procentas bei didelis klaidų skaičius darė savo ir "Baltvesos" ekipa vis tolo ir tolo. Po trečiojo ketvirčio svečiau jau turėjo solidžią 20 taškų persvarą (31 : 51). Ketvirtąjį kėlinuką galima laikyti formalumu. Nors aikštelės šeimininkai bandė pasivyti savo varžovus, tačiau to padaryti neleido puikus "Baltvesos" komandos lyderių Manto Gudeliausko bei Aurimo Juozapaičio žaidimas.

Po rungtynių "Baltvesos" komandos žaidžiantis talismanas Ovidijus Višinskis sakė, jog komandų lygis atitinka šiandienos rezultatą.

"Baltvesa" nesunkiai įveikė "BC Žalvaris" ekipą (2009 rugsėjo 20 d., sekmadienis, 14:35 val.)"Baltvesa" parklupdė "Kauno SRC" ir atvėrė duris į finalą (2009 spalio 21 d., trečiadienis, 23:18 val.)"Baltvesa" be didesnio vargo pateko į "Kauno mero taurės" pusfinalį (2009 spalio 12 d., pirmadienis, 22:18 val.)Antroje pusėje "Banga" palaužė "Baltvesą" (2009 rugsėjo 23 d., trečiadienis, 22:35 val.)Po nesunkios kovos "Hidraulinės Sistemos" iškovojo triuškinančią pergalę (2009 rugsėjo 21 d., pirmadienis, 19:33 val.)Išlikimo varžybose pergalę šventė "BC Žalvaris" (2009 spalio 05 d., pirmadienis, 19:00 val.)Lygio skirtumas leido "Bangai' švęsti triuškinamą pergalę (2009 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 20:16 val.)"Hidraulinės sistemos" po ataklios kovos įveikė "Baltvesą" (2009 rugsėjo 29 d., antradienis, 22:47 val.)Po itin atkaklų varžybų „Kauno Mero taurės“ Mažojo turnyro finale nugalėjo „Baltvesa“ (2009 lapkričio 07 d., šeštadienis, 19:09 val.)