KAUNO ŠVARA & KRG vs MAKROFLEX (65:69)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 06 d., Antradienis, 20:35 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

"Makroflex" po įtemptos kovos palaužė "Kauno švaros & KRG" komandą

"Makroflex" komandos vadovo Dainiaus Juškos "šokis"
2007 lapkričio 06 d., Antradienis, 23:59 val., peržiūros: 8039

Rungtynes geriau pradėjo svečiai - "Makroflex" krepšininkai, kurie netrukus susikrovė 8 taškų persvarą, o pirmąjį kelinuką baigė turėdami jau 11 taškų pranašumą (24:13).

Antrąjame ketvirtyje žaidimas išsilygino, abi komandos demonstravo drausmingą pozicinį žaidimą, greitų atakų beveik nebuvo. Prieš ilgąją pertrauką žaidėjai išėjo ilsetis esant 12 taškų skirtumui, atsiliekant šeimininkams (42:30).

Po pertraukos "Kauno švaros & KRG" komanda nenuleido rankų ir geros ginybos dėka netgi persvėrė rezultatą savo naudai (49:50), taigi ketvirtasis kėlinukas žadėjo intrigą.

Paskutinį ketvirtį komandos pradėjo nervingai, daug klydo, nepataikė laisvi abiejų komandų žaidėjai. "Kauno švaros & KRG" komandą i priekį vedė rezultatyvus E.Paškauko žaidimas. Iki rungtyniu pabaigos likus žaisti 8 sekundes šeimininkai turėjo 3 taškų deficitą ir kamuolį savo rankose, tačiau po nepavykusios atakos techninė pražangą gavo G.Bytautas, kuri ir palaidojo paskutines viltis.

Nugalėtojų treneris Juška po rungtynių neslėpė džiaugsmo ir kaip vieną pagrindinių pergalės priežasčių įvardino atsarginių žaidėjų indėlį varžybose.

"Kauno švaros & KRG" strategas teisėjų darbą komentuoti atsisakė, tuo tarpu "Makroflex" treneris teisėjavimą įvertino 9 balais.

"Arauša" tik po atkaklios kovos įveikė "Kauno švara - KRG" ekipą (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 23:50 val.)"Makroflex" namuose neatsilakė prieš "Kauno tiltus" (2007 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:57 val.)"Makroflex" nesunkiai įveikė "Santerą" (2007 lapkričio 25 d., sekmadienis, 19:17 val.)"Makroflex" nepasigailėjo "Statybų Objektų" (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 15:38 val.)Įspūdingu stiliumi "Hansabankas" nokoutavo "Kauno Švarą & KRG" (2007 gruodžio 06 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)Trečioji "Kauno Švaros & KRG" pergalė (2007 gruodžio 12 d., trečiadienis, 18:57 val.)Įspūdinga "Kauno švaros&KRG" pergalė (2008 sausio 15 d., antradienis, 22:54 val.)"Makroflex" pradeda įsibėgėt (2007 lapkričio 21 d., trečiadienis, 19:31 val.)"Kauno švara & KRG" sutriuškino "Santera" (2007 lapkričio 13 d., antradienis, 21:46 val.)Po atkaklios kovos "Kauno Švara & KRG" palaužė "Omegą" (2008 sausio 21 d., pirmadienis, 22:43 val.)