AMENTIA AD ASTRA vs KĖDAINIAI (67:60)Respublikos taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 gegužės 17 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Amentia AD Astra" iškovojo pakankamai sunkią pergalę

Arno Pakrosnio skrydis
2009 gegužės 17 d., Sekmadienis, 21:44 val., peržiūros: 4960

Šiandien (05.17) J.Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje susitiko Respublikos taurės ekipos "Amentia AD Astra" (šeimininkai) ir "Kėdainiai" (svečiai). Pirmasis kėlinys klostėsi sunkokai abiems komandoms, kadangi sunkiai sekėsi pelnyti taškus, o šį kėlinį (9:15) laimėjo "Kėdainiai". Antrasis kėlinys pasikeitė iš esmės, nes visą kėlinį iniciatyva savo rankose laikė šeiminkai, o kėlinio pabaigoje rezultatą persvėrė. Trečiajame kėlinyje komandos pradėjo žaisti panašų žaidimą ir tai lėmė, kad rezultatas pakito vos 1 tašku. Ketvirtajame ketvirtyje pranašesni buvo aikštelės šeimininkai, o po sunkios kovos kėlinio pabaigoje "Amentia AD Astra" šventė pergalę rezultatu (67:60).

Pirmosios minutės kiek geriau prasidėjo šeimininkams kurie po dviejų taiklių atakų išsiveržė į priekį. Tačiau po šios atkarpos sėkmingiau pradėjo žaisti "Kėdainių" ekipa ir surengę spurtą (11:2) persvėrė rezultatą, o kėlinio pabaigoje skirtumas pernelyg nepakito, taigi po šio kėlinio priekyje buvo "Kėdainiai" (9:15).

Antrasis ketvirtis apsivertė aukštyn kojomis, nes pukią žaidimo kokybę pradėjo demonstruoti šeimininkai ir visą kėlinį vijosi savo varžovus, o tai jiems sekėsi puikiai, kadangi kėlinio pabaigoje pavyko priartėti iki minimumo, bet po taiklaus Gedimino Naikausko tritaškio "Amentia AD Astra" po šio kėlinio išsiveržė į priekį (32:30).

Trečiasis ketvirtis buvo kiek kitoks, nes nei vienai komandai nepavyko įrodyti jog kuri nors yra pranašesnė, taigi po šio kėlinio, vos 1 taško persvarą sugebėjo surinkti "Amentia AD Astra" (51:48).

Paskutiniajame kėlinyje geriau žaisti pradėjo šeiminikai ir po truputi jiems pavyko pabėgti nuo savo persekiotojų, tačiau kėlinio pabaigoje svečiai net negalvojo pasiduoti ir sukaupę paskutiniąsias jėgas atsakė varžovams taikliais metimais, bet kėlinio pradžioje sukauptos persvaros užteko laimėti runtynes 7 taškais (67:60).

"Amentia AD Astra" komandoje rezultatyviausias buvo Arnas Pakrosnis įmetęs 26 taškus ir atkovojęs 9 kamuolius, rezultatyvumu nusileidęs, tačiau naudingesnis buvo Gediminas Naikauskas pelnęs 23 taškus ir atkovojęs 9 kamuolius.

"Kėdainių" gretose išsiskyrė Tomas Mušenkovas surinkęs 20 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius, taip pat pasižymėjo Laurynas Valuckas pridėjęs 18 taškų atkovojęs 7 kamuolius.

Po rungtynių laimėjusiųjų treneris kalbėjo, kad jo komanda stengėsi laimėti 10 taškų, bet nepavyko. Pralaimėjusiųjų treneris teigė, jog buvo sunku lošti po švenčių, o tai ir lėmė pralaimėjimą.

"Amentia Ad Astra" paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę (2009 gegužės 08 d., penktadienis, 20:56 val.)Lengva „Amentia Ad Astra“ pergalė (2009 balandžio 28 d., antradienis, 20:44 val.)Tik ketvirtam kėlinį atsibudę "Statybų vizija & LVA" išplėšė sudėtingą pergalę (2009 gegužės 13 d., trečiadienis, 23:22 val.)"KK Policija" sutriuškino "Amentia AD Astra" ir pateko į "Respublikos" Didžiosios taurės ketvirtfinalį (2009 gegužės 22 d., penktadienis, 21:59 val.)"Kėdainiai" nepasigailėjo "Kolpingo Kolegijos" (2009 balandžio 27 d., pirmadienis, 00:39 val.)"Kėdainiai" tik paskutinėmis akimirkomis palaužė "Statybų vizija & LVA" (2009 balandžio 29 d., trečiadienis, 22:50 val.)"Kauno rami" tik po sunkios kovos palaužė "Kėdainių" ekipą (2009 gegužės 25 d., pirmadienis, 21:05 val.)"Kėdainiai" kol kas žengia be pralaimėjimų (2009 gegužės 05 d., antradienis, 22:14 val.)