HANSABANKAS vs STATYBŲ OBJEKTAI (114:59)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Rasos gimnazijos sporto salė, Kalniečiai, Lukšio g.40, Kaunas

"Hansabankas" nepasigailėjo "Statybų Objektų"

2007 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 19:18 val., peržiūros: 7337
Šį vakarą "Rasos" gimnazijoje buvo sužaistos dar vienerios "Įmonių" lygos varžybos, kuriose susitiko "Hansabankas" ir "Statybų Objektai". Laimėjęs triuškinamu rezultatu 114:59 pergalę šventė "Hansabankas".

Pirmas kėlinys prasidėjo abiejų komandų dvitaškiais metimais. Po to "Hansabankas" spurtavo 21:4 ir atitrūko nuo varžovų. Kėlinys pasibaigė 37:17.

Antrame kėlinyje įsibėgėję svečiai taip pat nesustojo ir žaidimą pradėjo 7:2. Visą ketvirtį dominavo svečių komanda. Todėl kėlinį laimėjo 31:13. Bendras rezultatas buvo 68:28

Trečiame ketvirtyje "Hansabankas" sulėtino tempą ir pradėjo labai netaikliai mėtyti į krepšį .Todėl varžovai sugebėjo pasipriešinti ir kėlinį pralaimėjo tik vieno taško persvara 20:19 . Bet bendras rezultatas jau buvo triuškinantis 88:47.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo svečių spurtu 10:0. Po to šiek tiek stabtelėję banko atstovai vėl įsibėgėjo ir kėlinį baigė 26:12. O bendras rezultatas 114:59.Taip buvo pasiekta triuškinanti svečių pergalė.

Po varžybų laimėjusios komandos atstovas, paklaustas kas lėmė jų pergalę , atsakė , kad buvo stipresni ir yra geras komandinis susižaidimas. Teisėjų darbą įvertino 7 su pliusu.

Pralaimėjusios komandos atstovas, paklaustas apie priežąstis dėl kurių patyrė skaudų pralaimėjimą, atsakė , kad nebuvo komandos lyderio ir trumpas atsarginių suolelis. Iš komandos išskyrė M.Bubnelį ir V.Rekštį. Teisėjų darbas buvo įvertintas 9 balais.
"Makroflex" nepasigailėjo "Statybų Objektų" (2007 gruodžio 09 d., sekmadienis, 15:38 val.)"Mikrovisata" nesunkiai nugalėjo "Statybų Objektus" (2008 sausio 13 d., sekmadienis, 19:34 val.)"Arauša" sutrypė "Statybų objektus" (2007 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:12 val.)"Kauno Švara & KRG" sumalė į miltus "Statybų objektus" (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 22:02 val.)"Hansabankas" neprilygo galingiesiems "Araušos" krepšininkams (2007 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 21:04 val.)Sėkmingas "Hansabanko" debiutas "Įmonių" lygoje (2007 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Įspūdingu stiliumi "Hansabankas" nokoutavo "Kauno Švarą & KRG" (2007 gruodžio 06 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)"Agava" nesunkiai susitvarkė su "Statybų Objektais" (2008 vasario 10 d., sekmadienis, 18:48 val.)"Hansabankas" iškovojo pirmąją pergalę 2008 metais (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 21:30 val.)Sunkioje kovoje "Hansabankui" varžovai neprilygo (2008 sausio 10 d., ketvirtadienis, 20:33 val.)