CELSIS & LTC vs KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS & COMPENSA (71:75)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 08 d., Pirmadienis, 18:00 val. @ Panemunės pradinė mokykla, Kariūnų pl. 5, Kaunas LT-45432

"Celsis & LTC" tik po lygios kovos nusileido "KER & Compensa" ekipai

2010 vasario 08 d., Pirmadienis, 22:38 val., peržiūros: 4538

Vasario 8 dieną, 18 val., Panemunės pradinės mokyklos sporto salėje, susitiko "Celsis & LTC" (šeimininkai) bei "KER & Compensa"(svečiai) . Po įnirtingos kovos pergalę išsivežė svečiai, rezultatu 71 : 75.

Pirmasis ketvirtis buvo itin nerezultatyvus. Abi komandos tiesiog žibėjo gynyboje, tačiau puolime joms sekėsi nekaip. Įpusėjus kėlinukui, rezultatas buvo 6 : 4. Svečių ekipą jau nuo pirmųjų minučių į priekį vedė komandos lyderis Jonas Pažuolis. Vien per pirmąjį ketvirtį jis pelnė 12 taškų. Šeiminikų ekipai dirigavo nenuilstantis komandos lyderis Tomas Čerba. Pirmasis kėlinukas baigėsi rezultatu 10 : 14.

Antrąjį ketvirtį aikštelės šeimininkai pradėjo itin kovingai. Nors komandai negalėjo padėti centro puolėjas, tačiau atrodė, jog jo ir nereikia, nes jie ėmė vieną kamuolį po kito. Puikus pastarosios komandos lyderio Vido Raudonio žaidimas leido ekipai sugrįžti į vėžes. Keletas greitų kontraatakų, keli pakartoti metimai ir jau svečiams teko įsijausti į besivejančių rolę. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką buvo 32 : 31.

Po ilgosios pertraukos svečiai užspaudė aikštelės šeimininkus. "Ker & Compensa" ekipa privertė varžovus mesti iš labai nepatogių padėčių, kas neleido pastariesiems pelnyti taškų. Tuo tarpu svečiai rengė vieną po kitos rezultatyvias atakas ir perėmė iniaciatyvą į savo rankas. Rezultatas po trečiojo ketvirčio buvo 46 : 53.

"Celsis & LTC" niekam neatiduoda pergalės. Tai puikiai įrodo finalinis ketvirtis. Nors svečiai vis dar spaude šeimininkus, tačiau pastarieji sugebėjo surengti keletą rezultatyvių atakų ir sumažinti skirtumą iki minimumo. Paskutiniosios minutės buvo ypač įtemptos, tačiau svečiai žaidė užtikrintai ir pelnytai laimėjo rezultatu 71 : 75.

Po rungtynių svečių ekipos treneris sakė, jog džiaugiasi kad pagaliau pasveiko komandos lyderis Nerijus Petravičius. Apie rungtynes jis sakė, jog jiems trukdė labai maža salė, kas ir lėmė tokias nervingas rungtynes. Svečių komandos treneris Liutauras Pečkaitis džiaugėsi, kad pavyko pasipriešinti tokiems stipriems varžovams. Taip pat jis pridūrė, jog jiems labai trūko jėgos po krepšiais.

"Celsis & LTC" pralošė "E-START Club" ekipai (2009 lapkričio 18 d., trečiadienis, 20:44 val.)"Celsis & LTC" po dramatiškos kovos įveikė "Kauno aerouosto" komandą (2009 lapkričio 04 d., trečiadienis, 22:02 val.)"Celsis & LTC" įveikė "Olympic Casino" ekipą (2009 lapkričio 11 d., trečiadienis, 21:20 val.)"Celsis & LTC" iškovojo triuškinamą pergalę (2010 sausio 13 d., trečiadienis, 21:46 val.)"Celsis & LTC" nesunkiai įveikė "GB United" ekipą (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 20:52 val.)"CELSIS & LTC" nepaliko vilčių "E-STAR CLUB" (2010 vasario 03 d., trečiadienis, 20:37 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė "Eccua & Furnika" komanda (2010 vasario 15 d., pirmadienis, 21:01 val.)Dar viena lengva "KER&Compensa" pergalė (2009 gruodžio 01 d., antradienis, 22:53 val.)"Celsis & LTC" pasiekė pergalę tik po pratęsimo (2010 sausio 11 d., pirmadienis, 20:34 val.)Po pirmosios kovos "Kauno energetikos remontas & Compensa" turi 4-ių taškų pranašumą (2010 balandžio 09 d., penktadienis, 21:30 val.)