EKSKOMISARŲ BIURAS vs ELTECHA (55:103)„Laikinosios sostinės“ taurė » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 balandžio 30 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Šilainių vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas LT-48135

"Eltecha" nepaliko vilčių "Ekskomisarų biurui"

2008 balandžio 30 d., Trečiadienis, 22:58 val., peržiūros: 6966
Šiandien (04-30) "Šilainių" vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko dar vienerios "Laikinosios sostinės" taurės varžybos. Jose susitiko "Ekskomisarų Biuras" (šeimininkai) ir "Eltecha" (svečiai). Triuškinamą pergalę rezultatu 55:103 į savo sąskaitą įsirašė "Eltecha" ekipa.

Pradžioje abi ekipos apsikeitė tolimais metimais. Vėliau svečių ekipa pajautusi savo žaidimą pradėjo ryžtingai veržtis link varžovų krepšio. Šis puolimo pakeitimas pasiteisino ir sukrovė 8 taškų persvarą, kuris iki kėlinio galo išaugo iki 16 taškų. Rezultatas buvo 16:32.

Antrame kėlinuke nuo atsarginių suolelio pakilęs
"Eltecha" komandos aukštaūgis J.Kajokas puikiai atliko savo darbą tiek po savuoju , tiek po varžovų krepšiais. Padedamas kitų komandos draugų prie turėtos persvaros pridėjo dar 10 taškelių. Rezultatas buvo 30:56 (14:24).

Trečiajame ketvirtyje
"Ekskomisarų Biuras" atrodė tragiškai. Tik vienas taiklus dvitaškis per kėlinuką. Nuo didesnio žlugimo juos išgelbėjo tolimi metimai. Jų varžovai demonstravę atvirkštinį žaidimą, savo atakas užbaigdavo metimais iš vidutinio nuotolio. Tai jie darė beveik be klaidų. Persvara su kiekviena akimirka augo ir po šio kėlinio pasiekė triuškinamą 41 taško atžymą 41:82 (11:26).

Ketvirtas kėlinys niekuo nesiskyrė nuo visų varžybų. Padėtį tvirtai laikė
"Eltecha" ekipa. Galutinis varžybų rezultatas buvo 103:55 (14:21).

Po varžybų nugalėtojų treneris kalbėdamas apie komandos pasirodymą rungtynėse paminėjo tik vieną aspektą, dėl kurio buvo iškovota pergalė – tai silpnesnis priešininkas. Teisėjams skyrė 8 balus.

Pralaimėjusios ekipos treneris buvo nusiteikęs gerai ir komandos pasirodymą komentavo su šypsena veide. Jis pripažinom, kad jo ekipa žymiai silpnesnė. Teisėjams taip pat skyrė 8 balus.

"Ekskomisarų Biuro" ekipoje išsiskyrė 16 taškų surinkęs ir 8 kamuolius atkovojęs M.Zubrickas.

"Eltecha" ekipoje sužibėjo Š.Kryžius 24 taškai ; G.Jeršovas 17 taškų ir penki tritaškiai iš tiek pat mestų.
"KK Stabdžiai" antroje rungtynių pusėje palaužė "Ekskomisarų biurą" (2008 gegužės 28 d., trečiadienis, 23:25 val.) "Eltecha" neturėjo vargo su "Arauša" (2008 birželio 02 d., pirmadienis, 19:19 val.)"Eltecha" neturėjo vargo su "Agava" (2008 gegužės 28 d., trečiadienis, 19:40 val.)Po labai nervingos kovos pergalę iškovojo "Žalgirio fanai" (2008 birželio 10 d., antradienis, 22:04 val.)"Studentija" priešinosi tik du kėlinius (2008 balandžio 25 d., penktadienis, 21:09 val.)"Dumblas" iškovojo įtikinamą pergalę (2008 balandžio 21 d., pirmadienis, 22:20 val.)Tik po pratęsimo "Studentija" išplėšė pergalę (2008 gegužės 12 d., pirmadienis, 23:12 val.)Emocijų kupinose rungtynėse sėkmė šypsojosi "Eltechai" (2008 birželio 05 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)"Dumblas" užtikrintai įveikė "Eltechą" (2008 gegužės 16 d., penktadienis, 22:24 val.)