


Gegužės 12 dieną Kauno kolegijos didžiojoje salėje vyko Kauno krepšinio mėgėjų lygos (KKL) „Sportturas“ Didžioji taurės rungtynės tarp „US Titans“ ir KA „Žalgiris – 1“ komandų. Nors rungtynių pradžia nieko blogo nežadėjo aikštelės šeimininkams, svečiai, po ilgosios pertraukos pademonstravo puikų puolimą ir šventė įtikinamą pergalę rezultatu 66-88.
Pirmasis kėlinys: Rungtynes kur kas geriau pradėjo „US Titans“ ekipa, kuri greitai perėmė iniciatyvą. Šeimininkai ketvirtį laimėjo rezultatu 25-14 ir vienu metu turėjo net 11 taškų persvarą (23-12).
Antrasis kėlinys: Antrajame ketvirtyje žaidimas kiek išsilygino, o KA „Žalgiris – 1“ po truputį ėmė mažinti atsilikimą. Nors svečiai laimėjo kėlinį 14-20, prieš ilgąją pertrauką priekyje vis dar buvo „US Titans“ (39-34).
Trečiasis kėlinys: Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje pasikeitė kardinaliai. „Žalgiris – 1“ surengė galingą spurtą ir laimėjo ketvirtį 15-26. Būtent trečiajame kėlinyje svečiai persvėrė rezultatą savo naudai (54-60). Antroje rungtynių pusėje svečiai fiksavo įspūdingą 12 taškų atkarpą be varžovų atsako (54-67).
Ketvirtasis kėlinys: Paskutinėje rungtynių atkarpoje dominavo tik viena komanda. „Žalgiris – 1“ leido varžovams įmesti vos 12 taškų, patys pelnydami 28. Rungtynių pabaigoje svečių persvara pasiekė rekordinę – 24 taškų ribą (64-88).