ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT vs KORYS (54:69)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 13 d., Antradienis, 20:15 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

„Rokų keramika“ namuose nepasipriešino „Korio“ ekipai

2012 lapkričio 13 d., Antradienis, 22:21 val., peržiūros: 2655

Antradienį (11.13), Rokų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio„C“ lygos „Top sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Rokų keramika“ (šeimininkai) ir „Korys“ (svečiai). Nuo pat rungtynių pradžios inicatyvą paėmė „Korio“ ekipos žaidėjai, kurie po pirmojo kėlinio pirmavo 9 taškais (4:13), o įpusėjus rungtynėms jau 26 taškų skirtumu (12:38). Nors „Rokų keramikos“ ekipos žaidėjai ir laimėjo trečiąjį ketvirtį 11 taškų skirtumu (25:14), rungtynių baigties tai nepakeitė ir „Korys“ iškovojo pergalę rezultatu 54:69.

Jau pati rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo „Rokų keramikos“ ekipai, kai „Korio“ ekipos žaidėjai aikštės šeimininkams leido įmesti vos 4 taškus per pirmąjį ketvirtį, tuo tarpu patys įmetę 13 sugebėjo susikrauti 9 taškų pranašumą (4:13).

Antrasis ketvirtis klostėsi pagal panašų scenarijų kaip ir pirmasis. Svečių ekipos žaidėjai kėlinio pradžioje surengė spurtą 7:0 ir skirtumas šoktelėjo iki 16 taškų (4:20). Pirmuosius taškus antrajame kėlinyje, sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes, „Rokų keramikos“ ekipai pelnė Vaidas Vaitkevičius (9:20). Kur kas sėkmingiau puldami krepšį bei gindamiesi „Korio“ ekipos žaidėjai įpusėjus rungtynėms buvo įgiję 26 taškų pranašumą (12:38).

Trečiasis ketvirtis buvo kiek kitoks. „Rokų keramikos“ ekipa sugebėjo surasti jėgų ir motyvacijos kovoti po prastai sužaistos pirmosios rungtynių dalies ir ėmė mažinti savo komandos atsilikimą. Pagerinę savo pataikymą ir gynybą šeiminkai sugebėjo laimėti trečiąjį ketvirtį rezultatu 11 taškų skirtumu (25:14) ir prieš ketvirtąjį kėlinuką sumažinti varžovų ekipos pranašumą iki 15 taškų (37:52).

Nepaisant sėkmingo trečiojo kėlinuko „Rokų keramikos“ ekipai, labiau pasipreišinti „Korio“ ekipos krepšininkams šeimininkai nesugebėjo. Vis dėlto, rungtynių pabaigoje netrūko kietos kovos ir emocijų, nors rungtynių nugalėtojas jau buvo lyg ir aiškus, „Korio“ komandai pirmaujant dviženkliu taškų skirtumu, būtent šios komandos žaidėjo Laimono Zvėgos nervai neišlaikė, per viena minutę jis sugebėjo užsidirbti dvi technines pražangas. Šios dvi techninės pražangos nesutrukdė „Korio“ ekipos žaidėjams džiaugtis pergale, kurie laimėjo rungtynes rezultatu 54:69.

Po laimėtų rungtynių „Korio“ ekipos treneris kalbėjo: „Susirinko daugiau žaidėjų, kurie padėjo iškovoti pergalę, o ją skiriame Karaliui, kuriam šiandien gimė sūnus. Vis dėlto rungtynes šiek tiek apkartino dvi techninės pražangos“.

Po pralaimėtų rungtynių „Rokų keramikos“ ekipos treneris kalbėjo: „Kažkaip neatrandam šį sezoną savo žaidimo, žaidžiam padrikai, po vieną, nebeliko nei gynybos, nei visko, ką turėjom anksčiau, nebeliko komandos mentaliteto. Tikimės, jog ateinančiose rungtynėse sužais visi mūsų lyderiai ir pagaliau pasieksime pirmąją pergalę“.

„Rokų keramika“: Arnoldas Karla (16 tšk.), Evaldas Jančauskas (14 tšk., 10 atk. kam.), Mindaugas Mažeika (7 tšk., 5 rez. perd., 8 kld.).

„Korys“: Povilas Žukaitis (14 tšk., 5 rez. perd., 6 perimt. kam., 20 naud. bal.), Paulius Valentukonis (19 tšk., 10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Egidijus Daukša (9 tšk., 5 rez. perd.).

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 lapkričio 14 d., 08:22 val.

"rungtynes apkratino dvi techninės pražangos"

Tik dvi? Mažoka. Dvidešimt dvi - realus skaičius keletui visiškai negalvojančių begalvių

"Rokų keramika" vos neprisižaidė su "Nebajeriu" (2013 vasario 23 d., šeštadienis, 14:01 val.)"Korys" nesulaukė pasipriešinimo iš "ASU" (2013 kovo 11 d., pirmadienis, 22:27 val.)"Veiverių Amberis" turėjo pripažinti "Korio" pranašumą (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 19:03 val.)Po labai atkaklios ir dramatiškos kovos „Rokų keramika“ palaužė „Kaišiadorių“ ekipą ir iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone (2012 lapkričio 20 d., antradienis, 22:28 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" nepasigailėjo keturiese likusių "Partizanų" krepšininkų (2013 vasario 12 d., antradienis, 23:51 val.)Pratesimo metu "Rokų Keramika" įrodė savo pranašumą prieš "Veiverių Amberį" (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 00:46 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ iškovojo sunkią pergalę namuose (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 01:23 val.)Rokų "Keramika &Kroviniųpervežimas.lt" turėjo vargo su "Compensa" (2013 balandžio 09 d., antradienis, 22:41 val.)Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt neprilygo SK Mattas komandai ir iškrito iš tolimesnių kovų (2013 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 14:42 val.)Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt palaužė BC Ambi (2013 vasario 26 d., antradienis, 22:53 val.)