ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT vs BC AMBI (55:46)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 26 d., Antradienis, 20:00 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt palaužė BC Ambi

2013 vasario 26 d., Antradienis, 22:53 val., peržiūros: 1403

2012-02-26, C lygos rungtynėse, Rokų vidurinėje mokykloje susitiko Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt (šeimininkai) ir BC Ambi (svečiai). Visas rungtynes turėję didesnę ar mažesnę persvarą, visą laiką "vedė" šeimininkai ir laimėjo pelnytai rezultatu – 55:46 (18:9, 15:14, 13:15, 9:8).

Rungtynės prasidėjo dviem K.Rainio taškais, tačiau baudos metimas buvo netaiklus. Dviem taškais atsakė Vytautas Čypas, o tuomet penkis pridėjo Rokai ir išsiveržė į priekį – 7:2. Tritaškį pataikė tas pats Vytautas Čypas, o tuomet šeimininkai surinko šešis taškus paeiliui ir rezultatu 13:5 priekyje Rokų keramika. Po du taškus apsikeitė komandos, du pridėjo Vaidotas Mačiulis, o vienu baudos metimu atsakė Rimantas Kaziura ir skirtumas septyni taškai. Kėlinį dvitaškiu užbaigė Mindaugas Kavaliauskas ir po pirmo ketvirčio – 18:9.

Antrasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų dvitaškiais, o tuomet dar šešis pridėjo šeimininkai ir rezultatas – 26:11. Šešis taškus paeiliui surinko svečiai ir kiek sumažino atsilikimą. Lygiai taip pat šešis taškus surinko šeimininkai ir skirtumas vėl penkiolika taškų. BC Ambi kėlinį užbaigė 6:1 ir po dviejų kėlinių dešimties taškų skirtumas – 33:23.

Trečiasis kėlinys prasidėjo abiems komandoms apsikeitus po dvi sėkmingas atakas, o tuomet keturis taškus surinko šeimininkai – 41:27. Penkis surinko Ambi, trimis atsakė Rokai ir skirtumas dvylika taškų – 44:32. Du baudos metimus iš keturių pataikė Vytautas Čypas, o Andrius Čekanauskas atsakė dvitaškiu ir skirtumas vis dar dvylika taškų. Kėlinį trimis taškais užbaigė Ambi ir po trijų kėlinių – 46:37.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo netaiklių metimų virtine, kai pirmuosius taškus pelnė Andrius Čekanauskas, o tokios pat vertės metimu atsakė Vaidotas Mačiulis. Penkis pelnė Rokų keramika, o dviem baudos metimais atsakė Mindaugas Laukaitis. Rokams paskutinius taškus šiose rungtynėse pelnė Tomas Kmitas, o svečiai dar pelnė penkis ir galutinis rungtynių rezultatas – 55:46.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Andrius Čekanauskas sakė – Na tikėjomės lengvesnių rungtynių, nes varžovai neatrodė patys stipriausi, tačiau jie mums užkūrė gera pirtį. Na išėjom neįvertinę varžovų ir galėjom labai nusvilti. Gerai, kad viskas baigėsi gerai ir tikiuosi ateityje daugiau taip nebebus, kad neįvertinsim varžovų.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Kristupas Rainys (17, 15 naud. bal., 7 išpr. pr.), Andrius Čekanauskas (14, 12 naud. bal.), Tomas Kmitas (8) taškai.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų surinko – Vytautas Čypas (21, 15 naud. bal., 7 išpr. pr.), Saulius Grebliauskas (6), Laimis Petraitis (6, 10 naud. bal.) taškai.

"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" įveikė "Veiverių Amberį" (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 21:22 val.)Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt įveikė Elektrėnų Senają Versmę (2013 kovo 19 d., antradienis, 23:33 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" iškovojo įtikinamą pergalę (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 00:36 val.)Rokų "Keramika &Kroviniųpervežimas.lt" turėjo vargo su "Compensa" (2013 balandžio 09 d., antradienis, 22:41 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ iškovojo sunkią pergalę namuose (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 01:23 val.)Po permainingos kovos "Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" įveikė "Robotukų armija" (2013 vasario 05 d., antradienis, 22:21 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" iškovojo triuškinančią pergalę namų aikštėje (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:31 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" nepasigailėjo keturiese likusių "Partizanų" krepšininkų (2013 vasario 12 d., antradienis, 23:51 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" antrą kartą įveikė "Compensą" ir pateko į pusfinalį (2013 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 21:28 val.)SK "Mattas" rungtynių pabaigoje palaužė "Rokų keramika & Kroviniupervezimas.lt" komandą (2013 kovo 26 d., antradienis, 22:45 val.)