REGITRA & SANISTAL KG vs E-START CLUB (57:53)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 kovo 03 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

Lygių varžovų dvikovoje stipresni buvo "Regitra - Sanistal KG" krepšininkai

2010 kovo 03 d., Trečiadienis, 21:36 val., peržiūros: 3131
Trečiadienio vakarą KKL "Įmonių lygoje" įvyko akistata tarp "Regitra – Sanistal KG" bei "E – Start Club" komandų. Lygioje ir atkaklioje dvikovoje rungtynių nugalėtojes sprendėsi pačioje mačo pabaigoje. Vis tik šeimininkai nebuvo labai svetingi ir neleido svečiams išsivežti pergalės. Rungtynes rezultatu 57:53 laimėjo "Regitra – Sanistal KG" krepšininkai.

Rungtynes dvitaškiais pradėjo Giedrius Ratautas ir Linas Malinauskas (0:4). Tačiau po Manto Masilionio dvitaškio ir Mindaugo Giliaus tritaškio rezultatą persvėrė šeimininkai. Vis tik po šio epizodo abi ekipos tarsi sustojo. Sužaidus penkias minutes pirmajame kėlinyje rezultatas vis dar buvo (5:4). Pirmieji atsibudo "Regitros – Sanistal KG" vyrai. Mantas Masilionis pataikė iš toli, o jo komandos draugas Darius Poškus pridėjo du taškus (10:4). Giedrius Ratautas pelnė 4 taškus, o Raimondas Kazlauskas pataikė iš toli. Varžovai per tą patį laiką atsakė tik dviem taškais (12:11). Vis tik, per likusį kėlinio laiką šeimininkai sugebėjo surengti rezultatyvią ataką, o taškus pelnė Rimas Pavydis (14:11).

Atrąjį kėlinį "E – Start Club" pradėjo keturiais Giedriaus Ratauto taškais (14:15). Tačiau šeimininkai atsakė taikliais Manto Masilionio ir Mindaugo Kavaliausko tritaškiais (20:15). Vėliau žaidimas kiek išsilygino. Tačiau Manto Masilionio pastangų dėka šeimininkai padidino savo persvarą iki 9 taškų (30:21). Svečiai neketino nuleisti rankų anksčiau laiko. Vaidas Šleivys dvi atakas iš eilės užbaigė rezultatyviai, o kėliniui baigiantis iš toli pataikė Tomas Čepkauskas ir skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų (30:28).

Trečiąjį kėlinį vėl sėkmingai pradėjo Tomas Čepkauskas. Po jo dvitaškio rezultatas tapo lygus (30:30). Dvi iš eilės sėkmingos Mindaugo Kavaliausko atakos vėl grąžino keturių taškų persvarą "Regitros – Sanistal KG" komandai (34:30). Tačiau svečių ekipoja surengė spurtą (1:12) ir ne tik išlygino rezultatą, bet ir susikrovė sau 7 taškų persvarą (35:42). Vis tik, šeimininkai greitai ją sumažino. Iš toli pataikė Rimas Pavydis, o Mantas Masilionis sumetė dvi baudas (40:42). Tačiau kėlinį ir vėl taikliu tritaškiu užbaigė "E – Start Club". Šį kartą iš toli pataikė Raimondas Kazlauskas padidindamas savo komandos pranašumą iki 5 taškų (40:45).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje skirtumas šoktelėjo iki 7 taškų kai du taškus pelnė Andrius Zakarevičius (40:47). Tuomet šeimininkai pradėjo baudų metimų "maratoną". Tris atakas iš eilės jie privertė prasižengti savo varžovus bei stojo mesti baudų. Vis tik, jie sugebėjo realizuoti tik 3 baudos metimus iš 6 ir skirtumas sumažėjo iki 4 taškų (43:47). Giedrius Ratautas ir Mantas Masilionis apsikeitė taikliais dvitaškiais (45:49). Giedrius Ratautas dar kartą padidino savo komandos persvarą pelnydamas du taškus (45:51). Šeimininkai ir toliau kovojo iki galo. Juozas Keršys pataikė iš toli, o Rimas Pavydis pelnė du taškus. Skirtumas mažėja iki minimumo (50:51). Tomas Čepkauskas padidina savo komandos pranašumą iki 3 taškų (50:53). Vis tik, panašu, jog rungtynių pabaigoje šeimininkai lieka išsaugoję daugiau jėgų. Jie per likusį laiką varžovams taškų pelnyti nebeleidžia, o patys atsako septyniais ir laimi rungtynes rezultatu (57:53).

Po rungtynių kalbintas "E – Start Club" komandos treneris Remigijus Vaičikauskas sakė: "Šio sezono mūsų komandos bruožas – varžovai šiek tiek paspaudžia, pasimetame, ko padarome keletą klaidų, tuom ir pasibaigia varžybos. Taip šį sezoną pasibaigia daugelis varžybų. Varžovų komanda gerai mato aikštelę, susižaidusi, gera komanda".

"Regitros – Sanistal KG" komandos žaidėjas Andrius Sinkevičius po susitikimo kalbėjo: "Tai mums buvo viena iš juodžiausių dienų. Rungtynių pabaigoje lyderiai šiek tiek "patraukė" komandą, ko pasekoje ir iškovojome pergalę. Varžovai gynėsi labai kibiai, taip, kad jų tikrai nenuvertiname. Pirmas rungtynes laimėjome lengviau, todėl gal kiek tikėjomes kažko panašaus ir šiandien".

"Regitrą – Sanistal KG" į pergalę vedė: Mantas Masilionis 28 taškai (9 atk. kam, 4 perimti kam), Mindaugas Kavaliauskas 10 taškų (6 atk. kam), Rimas Pavydis ir Juozas Keršys (7 atk. kam) po 7 taškus

"E – Start Club" komandoje sėkmingiausiai žaidė: Giedrius Ratautas 20 taškų (6 atk. kam, 5 rez. perd), Tomas Čepkauskas 10 taškų (6 atk. kam), Raimondas Kazlauskas 8 taškai.

Po permainingos kovos pergale džiaugėsi "Regitra & Sanistal KG" krepšininkai (2009 gruodžio 09 d., trečiadienis, 23:07 val.)Pirmoji "Regitra & Sanistal KG" komandos pergalė (2009 spalio 30 d., penktadienis, 19:32 val.)"Kamesta" lengvai palaužė "Regitra - Sanistal KG" ekipos pasipriešinimą (2009 spalio 29 d., ketvirtadienis, 00:27 val.)Puikiai sužaistas ketvirtas kėlinys lėmė "Regitra & Sanistal KG" pergalę (2010 vasario 24 d., trečiadienis, 21:33 val.)"Regitra & Sanistal KG" sutriuškino "Sabonio mokyklą" (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 18:08 val.)"Regitra & Sanistal KG" žengė į ketvirtfinalį (2010 kovo 16 d., antradienis, 22:45 val.)„Regitra & Sanistal KG” atsirevanšavo „Celsis & LTC” krepšininkams (2010 vasario 17 d., trečiadienis, 21:09 val.)"Regitra & Sanistal KG" pasiekė sunkią pergalę (2009 lapkričio 21 d., šeštadienis, 15:50 val.)"Regitra & Sanistal KG" lengvai nugalėjo "Eccua & Furnika" (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:39 val.)"Regitra & Sanistal KG" žengė tvirtą žingsnį ketvirtfinalio link (2010 kovo 10 d., trečiadienis, 21:01 val.)