KK MAYBE vs VERTIGO-RADIJAS TAU (40:100)Kauno Mero taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 rugsėjo 22 d., Šeštadienis, 17:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Vertigo - Radijas Tau apvaliu rezultatu sutriuškino KK "Maybe"

2012 rugsėjo 22 d., Šeštadienis, 19:48 val., peržiūros: 3383

Šeštadienio vakarą Santaros gimnazijos krepšinio arenoje KK "Maybe" priėmė "Vertigo – Radijas Tau" ekipą, kuri nepaliko jokių vilčių šeimininkams ir iškovojo nesunkią pergalę rezultatu 40:100.

Rungtynių pradžia prasidėjo kiek nelauktai svečių komandai – keletą pirmųjų minučių jiems teko vytis priešininkus, kuriems buvo pavykę atitrūkti nuo oponentų rezultatu 6:0, tačiau tai truko neilgai – "Vertigo – Radijo Tau" ekipa netruko padaryti išvadas ir jau pirmojo ketvirčio viduryje, neleisdami lengvai šeimininkams pelnyti taškų, išsiveržė į priekį, o antrojoje kėlinio pusėje parodę pavyzdinę gynybą, kėlinį laimėjo rezultatu 8:22.

Antrasis kėlinys rungtynių eigoje nieko naujo neparodė – nors KK "Maybe" ir stengėsi pagal visas išgales, akivaizdus lygių skirtumas jiems neleido reikšti pretenzijų į rungtynių favoritų vietą, o gausybė klaidų tą tik patvirtino, o po kėlinio rezultatas buvo 17:39.

Po ilgosios pertraukos KK „Maybe“ pradėjo mažiau klysti, bet taškų deficito, tuo pasinaudojant, eliminuoti nepavyko. Visgi, paaiškėjo, kad tarpsnis buvo laikinas ir nereikėjo laukti, kad šeimininkai grįžtų į sau įprastas vėžes klaidų skaičiumi ir „Vertigo – Radijas Tau“ komandai beliko tik išnaudoti tai.

Svečių komandoje rezultatyviausiai žaidė Lukas Žukauskas, pelnęs 24 taškus, Dainius Marčiausias, įmetęs 20 taškų, Oskaras Gelžinis (16 taškų), dvigubą dublį atlikęs Giedrius Jevstignejevas (12 taškų, 15 atkovotų kamuolių) bei Vilius Vaitkevičius (10 taškų).

KK "Maybe" ekipoje po 8 taškus pelnė Antanas Silvestravičius bei Remigijus Babenskas, o 7 pridėjo Artūras Ivanauskas.

"Vertigo - Radijas Tau" nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš "Omegos" (2012 rugsėjo 28 d., penktadienis, 22:23 val.)"Vertigo - Radijas Tau" nepaliko jokių vilčių "BK Centre" (2012 rugsėjo 29 d., šeštadienis, 16:21 val.)"Vertigo- Radijas Tau" tvirtu žingsniu perkopė ketvirtfinalyje pasimaišiusį "Sporto Manijos & Oto" barjerą (2012 spalio 10 d., trečiadienis, 22:50 val.)"Vertigo - Radijas Tau" nesunkiai prasiskynė kelią į finalą (2012 spalio 23 d., antradienis, 22:37 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę išvargo "Omega" (2012 spalio 05 d., penktadienis, 20:01 val.)Mūšyje dėl trečiosios vietos pogrupyje triumfavo "BK Centre" (2012 spalio 06 d., šeštadienis, 19:40 val.)"KTU Galera" tvirtu žingsniu žengė į ketrvirtfinalį (2012 spalio 12 d., penktadienis, 21:41 val.)Fantastiškas ketvirtasis kėlinys leido "Vertigo - Radijui Tau" nugvelbti "Kauno Mero Didžiosios taurės 2012" nugalėtojų titulą iš "Topo Centro" panosės (2012 lapkričio 03 d., šeštadienis, 19:19 val.)