OMEGA vs VERTIGO-RADIJAS TAU (42:85)Kauno Mero taurė 2012 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 rugsėjo 28 d., Penktadienis, 17:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

"Vertigo - Radijas Tau" nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš "Omegos"

2012 rugsėjo 28 d., Penktadienis, 22:23 val., peržiūros: 3055

Penktadienio vakarą KKL "Mero taurėje 2012" savo aikštėje "Omega" priėmė "Vertigo – Radijo Tau" vyrus. Didesnei intrigai susitikime užgimti nebuvo lemta ir jau prieš ilgąją pertrauką svečiai turėjo daugiau nei įtikinamą pranašumą (23:49). Vaizdas aikštėje ir po ilgosios pertraukos nepasikeitė. "Vertigo – Radijo Tau" krepšininkai nuolat didino pranašumą, o susitikimas baigėsi svečių pergale rezultatu (42:85).

Rungtynių startas sėkmingiau susiklostė svečių ekipai, kuri neilgai trukusi sugebėjo pabėgti į priekį (5:11). Donatas Šliogeris realizavo vieną baudą iš dviejų bei kiek priartino "Omegos" ekipą prie varžovų, tačiau neilgam. Įsismaginęs Andrius Gedminas pataikė keletą tritaškių iš eilės bei padėjo savo ekipai spurtuoti 3:13, o skirtumas tarp komandų išaugo iki 15-os taškų (9:24). Vis tik, kėlinuką tritaškiu užbaigė Ričardas Brovka bei kiek sumažino savo komandos atsilikimą (12:24).

Antrojo kėlinio pradžia šeimininkams nieko gero nežadėjo, o "Vertigo – Radijas Tau" surengė dar vieną spurtą ir savo persvarą padidino jau iki 24-ių taškų (14:36). Žaidimas trumpam išsilygino ir komandos apsikeitė keletu sėkmingų atakų (20:38). Tačiau Lukas Žukauskas du kartus pataikė iš toli, Giedrius Jevstignejevas pridėjo dar tris taškus dviejų atakų metu ir komandas jau skyrė 27 taškai (20:47). Prieš ilgąją pertrauką svečiai išsaugojo milžinišką persvarą (23:49).

Nors prasidėjus trečiąjam kėlinukui "Omega" poros atakų metu sugebėjo "atžaisti" keletą taškų, tačiau neilgam. Kaip jau tapo įprasta šiame susitikime – svečiai surengė dar vieną spurtą. Šį kartą "Vertigo – Radijo Tau" ekipos žaidėjai laimėjo atkarpą 0:13 ir padidino savo atotrūkį iki 37-ių taškų (27:64). Kėliniui baigiantis iš toli pataikė Ričardas Brovka, o dar du taškus pridėjo Arnas Matusevičius, savo ruožtu Arūnas Giedraitis į tai atsakė keturiais taškais (32:68).

Lemiamo kėlinio metu netrūko chaoso aikštėje, o komandos taškus rinko daugiaugsiai nuo baudų metimo linijos. Nepaisant to, svečiai laimėjo ir šį ketvirtį bei dar labiau padidino savo pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas užfiksavo "Vertigo – Radijo Tau" komandos pergalę rezultatu (42:85).

Po rungtynių "Vertigo – Radijo Tau" komandos treneris Kęstutis Žižys kalbėjo: "Priešininkų komanda yra vyresnio amžiaus, žaidžia vyriškai, o mūsų jauni žaidėjai neišlaikė egzamino ir užuot susikoncentravę ties krepšiniu, ėmė aiškintis su varžovais sąntykius vienas prieš vieną, manau tai suteikė rungtynėms nervingumo. Negalėčiau pasakyti, kad aikštėje buvo užtikrintas dominavimas. Vis tik, mūsų komanda ruošiasi dalyvauti RKL, todėl komandų skirtumas akivaizdžiai didelis, tas ir nulėmė tokį rungtynių rezultatą".

"Omegos" gretose išsiskyrė: Ričardas Brovka 14 taškų, Remigijus Kasperavičius (6 atk. kam) ir Arnas Matusevičius po 7 taškus

"Vertigo – Radiją Tau" į pergalę vedė: Giedrius Jevstignejevas (10 atk. kam) ir Andrius Gedminas po 15 taškų, Lukas Žukauskas 13 taškų

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Don Gudel2012 rugsėjo 29 d., 12:57 val.

cempionai rasosi be j raides. :D

Anonimas2012 rugsėjo 28 d., 21:45 val.

busimi mero taures cempijonai:)nelabai kas gali jiems ikasti

"Vertigo - Radijas Tau" nepaliko jokių vilčių "BK Centre" (2012 rugsėjo 29 d., šeštadienis, 16:21 val.)"Vertigo - Radijas Tau" nesunkiai prasiskynė kelią į finalą (2012 spalio 23 d., antradienis, 22:37 val.)"Vertigo- Radijas Tau" tvirtu žingsniu perkopė ketvirtfinalyje pasimaišiusį "Sporto Manijos & Oto" barjerą (2012 spalio 10 d., trečiadienis, 22:50 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę išvargo "Omega" (2012 spalio 05 d., penktadienis, 20:01 val.)"Triobet" išvargo pergalę prieš "Omega" (2012 spalio 17 d., trečiadienis, 22:22 val.)Fantastiškas ketvirtasis kėlinys leido "Vertigo - Radijui Tau" nugvelbti "Kauno Mero Didžiosios taurės 2012" nugalėtojų titulą iš "Topo Centro" panosės (2012 lapkričio 03 d., šeštadienis, 19:19 val.)"Omega" paskutinę sekundę išplėšė pergalę iš BK "Centre" rankų (2012 spalio 01 d., pirmadienis, 22:53 val.)"Omega" neturėjo didelio vargo su "Triobet" (2012 spalio 12 d., penktadienis, 19:57 val.)