Skroblų alėja vs Chaosas (91:47)„Laikinosios sostinės“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 rugsėjo 25 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Skroblų alėja“ pademonstravo geležinę gynybą ir pasiekė triuškinamą pergalę prieš „Chaosą“

2024 rugsėjo 25 d., Trečiadienis, 22:53 val., peržiūros: 95

Rugsėjo 25 dieną, 18:30 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "Laikinosios sostinės" taurės 2024 komandos "Skroblų alėja" (šeimininkai) ir "Chaosas" (svečiai). Jau nuo pat pirmųjų minučių „Skroblų alėja“ įrodė, kad šiandien yra nusiteikę labai rimtai, o pademonstruota puiki gynyba leido varžovus įveikti rezultatu 91:47 (28:7, 20:17, 26:9, 17:14).

Rungtynes net 12:0 pradėjo „Skroblų alėja“ ir labai anksti varžovams pasiuntė signalą, kad šiandien jų lauks sunkus vakaras. "Chaoas" savo puolimą išjudino labai lėtai, skirtumas dar pirmame kėlinuke perkopė 20 taškų ir kiek daugiau oro įkvėpti svečiai galėjo tik antrojo kėlinuko metu, kuris jiems buvo rezultatyviausias šį vakarą. Ilgoji pertrauka prasidėjo „Skroblų alėjai" pirmaujant dvigubai 48:24.

Po ilgosios pertraukos vėl sekė "Chaoso" taškų badas, o dar labiau nutolę „Skroblų alėja“ jau triuškino varžovus. Intrigos nebuvo, nors komandos kovėsi iki galo, bet tai buvo labiau noras tiesiog išnaudoti laiką ir po ilgesnės pertraukos vėl žaisti varžybose. „Skroblų alėja“ pasiekė pergalę rezultatu 91:47.