Aušrava vs Donelaičio (65:99)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 spalio 27 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Įmonių“ lygoje antroje pusėje „Donelaičio“ sutriuškino „Aušravą.“

2024 spalio 27 d., Sekmadienis, 17:39 val., peržiūros: 19

Sekmadienį, spalio 27 dieną, TPMC vyko „Įmonių“ lygos susitikimas tarp „Aušrava“ ir „Donelaičio“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje „Donelaičio“ žaidė labai komandišką krepšinį ir greitomis atakomis įgijo pranašumą per pirmąjį kėlinį 20:12. Antrajame „Aušrava“ pasipylė tritaškiais, bet dažnai klydo puolime ir „Donelaičio“ turėjo pranašumą 38:26.

Antroje pusėje labai greit išsiaiškino rungtynių nugalėtojas ir „Donelaičio“ tiesiog pradėjo dominuoti aikštėje. Skirtumas švieslentėje tapo triuškinantis ir liko intriga tik dėl 100-tojo taško. Vis gi, iki jo pritrūko ir „Donelaičio“ liko su triuškinančią pergalę rezultatu 99:65.

„Lemora & Minaltra“ sezoną pradėjo nesunkia pergale prieš „Aušrava“ ekipą (2024 spalio 20 d., sekmadienis, 20:27 val.)Įmonių lygą sėkmingai pradėjo „DONELAIČIO“. (2024 spalio 20 d., sekmadienis, 18:57 val.)