KAUNO AUTOBUSAI vs SPORTO FĖJA & IV (74:69)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 kovo 02 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Kauno „Autobusai“ atsilaikė prieš „Sporto fėjos“ stebuklus

Sūnė valdo :)
2009 kovo 02 d., Pirmadienis, 23:31 val., peržiūros: 5581

Šį vakarą Energijos sporto salėje susitiko šeimininkų Kauno „Autobusai“ ir svečių „Sporto fėja & IV“ ekipos. Po nervingos ir sunkios kovos pergalę iškovojo šeimininkų ekipa 74:69.

Pirmasis kėlinys prasidėjo 2 šeimininkų taškais, tačiau į juos varžovai atsakę 6 taškais be atsako. Visgi kėliniui įpusėjus rezultatas buvo lygus 10:10. Antrąja kėlinio puse geriau sužaidė svečių ekipa, kuri ir laimėjo šį kėlinį 25:21.

Antrasis kėlinys labai skyrėsi nuo pirmojo. Šiame kėlinyje abi komandos daug klydo, aikštelėje vyko nervų karas, šiame kare geriau sužaidė svečių ekipa kuri šį nerezultatyvu kėlinį laimėjo 11:9 ir prieš ilgąja pertrauka buvo priekyje 36:30.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai susikoncentravo ir kėlinį pradėjo spurtu 10:2. Per daugiau nei puse kėlinio šeimininkai pataikė 5 tolimus metimus, kurie išmušė varžovus iš vėžių. Po trečiojo kėlinio Kauno „Autobusai“ išsiveržė į priekį 59:53.

Paskutini kelinį svečiai pradėjo spurtu 7:0 ir pasivijo šeimininkus iki 1 taško, tačiau į tai šeimininkai taip pat atsake spurtu 7:0 ir vėl buvo priekyje. Likusias minutes kova vyko taškas į tašką ir tik kėlinio pabaigoje svečių ekipa sugebėjo sumažinti rezultatą, bet pergalė jau šventė Kauno „Autobusai“ ekipa kuri laimėjo 75:69.

Kauno „Autobusai“ekipoje labiausiai pasižymėjo Eitvidas Juškevičius pelnęs 28 taškus ir sugriebęs 9 kamuolius.

„Sporto fėja & IV“ ekipoje išsiskyrė Martynas Karpičius pelnęs 22 taškus ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus.

Po rungtynių šeimininkų treneris teigė jog tai buvo kovingos varžybos ir taip pat treneris pasidžiaugė, kad pateko į atkrintamąsias varžybas.

Svečių ekipos trenerio pakalbinti nespėjome, tačiau šios komandos žaidėjas paklabintas pasakė tiesiog tai jok pralošė varžybas.

„Kauno Autobusai“ nepasigailėjo „Sistematikos“ (2008 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Kauno Autobusai“ po nelengvos kovos įveikė „Sporto fėją & IV“ (2009 vasario 03 d., antradienis, 02:12 val.)„Kauno autobusų“ pergalė po atkaklios kovos prieš „Servisa-ICT“ (2009 sausio 28 d., trečiadienis, 01:20 val.)"Kauno Autobusai" pasiekė lengvą pergalę (2009 kovo 03 d., antradienis, 22:05 val.)"Kauno Autobusai" nesunkiai įveikė "Elektromontuotoją" (2008 spalio 20 d., pirmadienis, 23:04 val.)"Kauno autobusai" metus užbaigė dar viena triuškinančia pergale (2008 gruodžio 29 d., pirmadienis, 23:40 val.)"Kauno Autobusai" svečiuose įveikė "Baltijos Baldų Grupė" ekipą (2009 sausio 16 d., penktadienis, 23:09 val.)Graži „Kauno Autobusai“ pergalė (2009 vasario 23 d., pirmadienis, 23:26 val.)"Kauno autobusai" pasiekė stulbinančią pergalę (VIDEO super dėjimai) (2008 gruodžio 28 d., sekmadienis, 21:48 val.)"Kauno Autobusai" be didesnių sunkumų įveikė "Servisa-ICT" (2009 kovo 16 d., pirmadienis, 23:21 val.)