KAUNO AUTOBUSAI vs BALTIJOS BALDŲ GRUPĖ (92:82)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 23 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Graži „Kauno Autobusai“ pergalė

2009 vasario 23 d., Pirmadienis, 23:26 val., peržiūros: 3219

Šį vakarą Energijos sporto salėje susitiko šeimininkų „Kauno Autobusai“ ir svečiai „Baltijos Baldų Grupė“ ekipos. Po gražios ir intriguojančios kovos, sunkia pergalę šventė šeimininkų ekipa, ji laimėjo šias rungtynes rezultatu 92:82.

Pirmasis kėlinys prasidėjo 4 šeimininkų taškais, bet tuo pačiu greit atsake ir svečių ekipa. „Baltijos Baldų Grupė“ ekipa per šį kėlinį pataikė 4 tolimus metimus, kas jiems ir padėjo laimėti šį kėlinį 2 taškų persvara 26:24.

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių spurtu 10:4 ir tai jiems leido išsiveržti į prieki solidesne persvara. Šeimininkų ekipa šį kėlinį pradėjo dažniau klysti ir tuo puikiai pasinaudojo „Baltijos Baldų Grupė“ ekipos žaidėjai, jie tiksliai perduodami kamuolį komandos draugam greitai rinkosi taškus, bet šeimininkų krepšininkai jų nepaleido. Po dviejų kėlinukų 4 taškų svečių persvara 52:48.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje ir toliau vyko graži ir atkakli kova. Tačiau gražų žaidimą demonstravo „Kauno Autobusai“ krepšininkai, kurie po ilgosios pertraukos puikiai gynėsi ir atakavo krepšį. Kibi gynyba išmušė varžovus iš vėžių, kurie šį kėlinį pralaimėjo 24:13. Taigi po trijų kėlinukų priakija jau buvo aikštelės šeimininkai 72:65.

Ketvirtame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką, tačiau svečiam niekaip nebepavyko prisivyti varžovų. Tačiau šeimininkai dar šiek tiek padidino persvarą ir šventė grąžę pergale rezultatu 92:82.

Šeimininkų ekipoje labiausiai išsiskyrė Rimantas Juškevičius pelnęs 20 taškų.

Svečių ekipoje išsiskyrė ekipos lyderis Daivaras Višinskis pelnęs 25 taškus.

„Kauno Autobusai“ komandos treneris sakė jog dviejuose pirmuose kėliniuose puolimas buvo geras, tačiau gynyba buvo skylėta, o trečiame kėlinyje susitvarkėme gynyba, ko pasakoje ir šventėme pergalę.

„Baltijos Baldų Grupė“ ekipos treneris pakomentavo jog jiems truko jų centro puolėjo ir suoliukas buvo trumpas, be to varžovai žaidė puikiai.

„Kauno Autobusai“ nepasigailėjo „Sistematikos“ (2008 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)"Kauno Autobusai" pasiekė lengvą pergalę (2009 kovo 03 d., antradienis, 22:05 val.)"Kauno autobusai" - nesustabdomi (2008 lapkričio 18 d., antradienis, 21:47 val.)„Kauno Autobusai“ po nelengvos kovos įveikė „Sporto fėją & IV“ (2009 vasario 03 d., antradienis, 02:12 val.)"Lytagra" sutriuškino "Kauno autobusus" (2009 vasario 09 d., pirmadienis, 23:18 val.)"Kauno autobusai" vienu žingsneliu arčiau finalo (2009 balandžio 15 d., trečiadienis, 23:06 val.)Kauno „Autobusai“ atsilaikė prieš „Sporto fėjos“ stebuklus (2009 kovo 02 d., pirmadienis, 23:31 val.)"Kauno Autobusai" antroje rungtynių pusėje palaužė "Eltechą" (2008 lapkričio 11 d., antradienis, 22:48 val.)"Kauno autobusai" užbombordavo "PC Redą" (2008 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)"Kauno autobusai" nesunkiai perkopė ketvirtfinalio laiptelį (2009 kovo 30 d., pirmadienis, 23:20 val.)