S.RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA vs FORNESTAS (67:68)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 28 d., Šeštadienis, 16:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas LT-50155

„Fornestas“ tik paskutiniosiomis sekundėmis iškovojo pergalę

2009 lapkričio 28 d., Šeštadienis, 19:56 val., peržiūros: 3313

Šeštadienį (11-28) „KTK“ sporto salėje „Įmonių“ lygoje savo jėgas išbandė "S.Raštikio puskarininkių mokykla“ (šeimininkai) ir „Fornestas“ (svečiai). Pirmajame kėlinyje abi komandos dažnai šaudė pro šalį. Tik kėlinio pabaigoje sėkmingiau puolime sužaidusi „Fornestas“ ekipa sugebėjo išsiveržti į priekį 16:19. Antrajame ketvirtyje svečiams pavyko padidinti savo pranašumą , tačiau kėlinuko pabaigoje rezultatas buvo lygus 36:36. Po ilgosios pertraukos iniciatyva aikštėje priklausė šeimininkų ekipai , jiems pavyko susikrauti 6 taškų persvarą 57:51. Paskutinysis kėlinys pademonstravo kaip sunku žaisti be keitimų. Sulėtėjus „S.Raštikio puskarininkių mokykla“ komandos žaidimui varžovai netrukus sugebėjo priartėti. Paskutiniosios minutės pradžioje šeimininkai turėjo dar trijų taškų skirtumą , tačiau po taiklaus „Fornestas“ komandos tolimo metimo rezultatas tapo lygiu. Pabaigoje fortūnai nusisukus nuo „S.Raštikio puskarininkių mokykla“ komandos jų metimai skriejo pro šalį , o pergalę minimalia persvara šventė „Fornestas“ 67:68.

Rungtynes komandos pradėjo gan aukštu tempu. Dauguma metimų būdavo neparuošti ir skriedavo pro šalį. Po dviejų taiklių tolimų metimų „Fornetas“ komanda įgijo trijų taškų persvarą. Iki kėlinio pabaigos abi ekipos pasikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis ir pirmąsias dešimt minučių užbaigė rezultatu 16:19.

Antrasis kėlinys pademonstravo kiek kovingesnį žaidimą. Jau kėlinio pradžioje svečiams pavyko atitrūkti iki 8 taškų (18:26). Tačiau pradėjus banguoti jų puolimui ir atsiradus spragų gynyboje šia persvara ilgai nepasidžiaugė. Ketvirčio pabaigoje komandas vėl skyrė vos du taškai. Kėlinuko pabaigoje 5:1 atkarpą laimėję šeimininkai panaikino deficitą ir išlygino rezultatą 36:36 (20:17).

Trečiame ketvirtyje iniciatyva priklausė jau „S.Raštikio puskarininkių mokyklos“ komandai. Darydami mažiau klaidų ir atakas užbaigdami aštriais prasiveržimais po krepšiu šeimininkai sugebėjo nutolti iki 4 taškų. Kėlinio viduryje spurtavę 11:0 šeimininkai susikrovė rekordinę 9 taškų persvarą. Paskutinėmis sekundėmis tolimą metimą pataikę svečiai prieš lemiamą ketvirtį turėjo 6 taškų deficitą 57:51 (21:15).

Paskutiniame ketvirtyje komandos demonstravo lėtesnį žaidimą. S.Raštikio puskarininkių mokyklos“ komanda visas rungtynės žaisdama tik penkiese žymiai sulėtino žaidimo tempą ir pradėjo žaisti pozicinį žaidimą. Varžovai pasinaudojo jų nuovargiu ir jau kėlinio viduryje persvėrė rezultatą savo naudai (61:62). Nenuleisdami rankų šeimininkai sugebėjo atstatyti 5 taškų persvarą , tačiau po keletos klaidų gynyboje rezultatą priešininkams pavyko išlyginti. Paskutinę minutę nuo „S.Raštikio puskarininkių mokyklos“ krepšininkų nusisuko fortūna. Net keletas nesudėtingų metimų skriejo pro šalį , o pataisyti juos laiko jau nebeužteko. Galutinis šių varžybų rezultatas buvo 67:68 (10:17) .

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų treneris teigė „ – Nėra ko džiaugtis , kad laimėjome prieš penkis varžovų žaidėjus.“

“S.Raštikio puskarininkių mokykla“ : D.Trepeika 16 taškų ir 18 atkovotų kamuolių, G.Paškevičius 18 taškų.
"Fornestas" : M.Joknys ir M.Sviens surinko po 22 taškus

"S.Raštikio puskarininkių mokykla" komandos ketvertukas sugebėjo iškovoti pergalę (2009 spalio 25 d., sekmadienis, 19:12 val.)Pirmame kėlinyje įgyto pranašumo užteko "S.Raštikio puskarininkių mokyklai" iškovoti pergalę (2010 vasario 20 d., šeštadienis, 20:13 val.)"Club 9 & Bioprojektas" iškovojo triuškinamą pergalę (2010 vasario 27 d., šeštadienis, 20:15 val.)"Projektų gama GTV & Mobiringas" iškovojo nesunkią pergalę (2009 spalio 29 d., ketvirtadienis, 20:48 val.)"Celsis & LTC" išbarstė 22 taškų pranašumą, tačiau sugebėjo iškovoti pergalę (2009 lapkričio 02 d., pirmadienis, 19:52 val.)"S.Raštikio Puskarininkių mokykla" pasiekė nesunkią pergalę (2010 sausio 06 d., trečiadienis, 22:53 val.)Visas rungtynes pirmavę "Vėjų linija & Garliavos duona" krepšininkai pasiekė pergalę (2009 gruodžio 16 d., trečiadienis, 23:40 val.)Nerezultatyviose rungtynėse minimalia persvara pergalę iškovojo "S.Raštikio puskarininkių mokykla" (2010 vasario 01 d., pirmadienis, 22:57 val.)Po sunkios ir atkaklios kovos pergalę pasiekė "AKS Projektai & Argensta" (2010 kovo 24 d., trečiadienis, 21:51 val.)Kauno "Aerouostas" nesunkiai įveikė "S. Raštikio puskarininkių mokyklą" (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:54 val.)