KAUNO AEROUOSTAS vs S.RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA (100:67)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 73, Kaunas LT-49246

Kauno "Aerouostas" nesunkiai įveikė "S. Raštikio puskarininkių mokyklą"

2009 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 23:54 val., peržiūros: 5408

Pirmadienį, Kauno Pilėnų vidurinėje mokykloje susitiko aikštelės šeimininkai Kauno "Aerouostas" ir "S.Raštikio puskarinikių mokykla". Rungtynių pradžia žadėjo atkaklią kovą, tačiau pirmąjame kėlinyje svečių komandos žaidėjui gavus traumą, komanda liko be atsarginių žaidėjų suolelio. Tai suteikė daugiau pasitikėjimo šeimininkams, kurie po truputį ėmė krautis persvarą ir rungtynes laimėjo triuškinančiu skirtumu 100:67.

Pirmasis kėlinys prasidėjo apsikeitimu taikliomis atakomis. Svečių komandos žaidėjai atakas bajgdavo individualiomis pastangomis, kai tuo tarpu šeimininkai žaidė daug paprasčiau, tačiau nemažiau efektyviai. "Aerouosto" žaidėjas M.Dubrovas pirmąjame kėlinyje atliko net keturis rezultatyvius perdavimus, o jo komanda, dėka taiklių tritaškių, po pirmo kėlinio išsiveržė į priekį 26:16.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar keliomis tiksliomis atakomis be atsako ir šeimininkų persvara jau tapo solidi 30:16. Svečių komanda ėmė dažniau klysti, o tuo puikiai pasinaudojo šeimininkai. K.Čepanonis perėmes iš varžovų kamuolį ataką baigė triuškinančiu dėjimu į krepšį ir tai buvo ne vienintelis toks gražus jo sukurtas epizodas. Kėliniui besibaigiant "S.Raštikio puskarininkių mokyklos" komandos žaidėjas R.Gečionis persivaręs kamuolį per visą aikštę paskutinėmis sekundėmis pelnė du lengvus taškus visiškai nedengiamas. Tai labai supykdė šeimininkų trenerį, tačiau ir antrajį kėlinį laimėję šeimininkai jau turėjo solidžią persvarą 50:34.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai nemažino rungtynių tempo ir dar po kelių tikslių, ir efektingų atakų skirtumas šoktelėjo iki 30 taškų. Nepaisant to, šeimininkai nesiruošė sustoti, o kėlinio paskutinę sekundę tritaškį metimą iš aikštės vidurio pataikė A.Kunigonis ir jo komanda jau pirmavo 79:48.

Ketvirtasis kėlinys jau buvo tik formalumas. Abi komandos keitėsi tiksliomis atakomis, o šeimininkų komanda nusprendė rungtynes baigti turėdama triženklį taškų skaičių savo saskaitoje. Jie ėmė spausti savo varžovus ir to pasekoje, iki finalinės sirenos, spėjo pelnyti šimtąjį tašką. Rungtynės baigėsi rezultatu 100:67 šeimininkų naudai.

Kauno "Aerouostas" komandos treneris po rungtynių sakė: "Rungtynės buvo vienos iš lengviausių ir tai puikiai atsispindi galutiniame rungtynių rezultate. Varžovams buvo labai sunku žaisti penkiese visas rungtynes.

Pralaimėjusios "S.Raštikio puskarininkių mokykla" ekipos treneris teigė: "Rungtynes vertinu labai blogai, nes pralaimėjome dideliu taškų skirtumu, o be to vienas komandos žaidėjų gavo traumą.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Karolis Čepanonis pelnęs 28 taškus ir sugriebęs 7 atšokusius kamuolius.

Pralaimėjusiai komandai Vilmantas Maselskas pelnė 16 taškų.

"JMI & Florvita" nesunkiai nugalėjo "S. Raštikio puskarininkių mokyklą" (2010 kovo 21 d., sekmadienis, 20:41 val.)"Vaidotėnas" sutrypė "S.Raštikio Puskarininkių Mokyklą" (2009 lapkričio 23 d., pirmadienis, 21:21 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė "S.Raštikio puskarininkių mokykla" (2009 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:23 val.)Lygioje kovoje stipresni buvo "S.Raštikio puskarininkių mokyklos" krepšininkai (video) (2010 sausio 17 d., sekmadienis, 19:26 val.)Nesunki "S.Raštikio puskarininkių mokyklos" pergalė prie "Fornestas" ekipą (2010 sausio 27 d., trečiadienis, 23:40 val.)Dėl pergalės "S.Raštikio puskarininkių mokykla" turėjo gerokai pavargti (2010 vasario 24 d., trečiadienis, 23:05 val.)"Sabonio mokykla" nesunkiai įveikė "Kauno aerouostą" (2010 vasario 17 d., trečiadienis, 23:03 val.)"Vaidotėnas" nesunkiai įveikė "Kauno aerouostą" (2010 vasario 15 d., pirmadienis, 21:36 val.)„GB united“ nesugebėjo pasipriešinti "S.Raštikio puskarininkių mokyklos“ krepšininkams (2009 gruodžio 05 d., šeštadienis, 19:57 val.)Pirmame kėlinyje įgyto pranašumo užteko "S.Raštikio puskarininkių mokyklai" iškovoti pergalę (2010 vasario 20 d., šeštadienis, 20:13 val.)