KAUNO AUTOBUSAI vs TOPHOUSE (100:76)Laikinoji sostinė D » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 birželio 04 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

Pirmoji "Kauno Autobusų" pergalė "Laikinosios Sostinės" didžiojoje taurėje

Evaldas Dainys LKL "Neptūno" ekipos žaidėjas, atstovaujantis "Kauno autobusus" stebino visus žiūrovus puikiu žaidimu
2007 birželio 04 d., Pirmadienis, 22:53 val., peržiūros: 4991
Šį pirmadienio vakarą "Laikinosios Sostinės" didžiosios taurės B pogrupyje "Kauno Autobusai" savoje aikštėje priėmė "Tophouse" komandą. Gražų krepšinį žaidę šeimininkai nuo susitikimo pradžios dominavo aikštėje ir jau po dviejų kėlinių turėję 32-jų taškų pranašumą nepaliko vilčių varžovams bei šventė pergalę rezultatu 100:76.

Rungtynes atidarė taiklus "Tophouse" žaidėjo Justo Pavlavičiaus tritaškis. "Kauno Autobusai" į tai atsakė aštuoniais taškais iš eilės. Puikiai veikė šeimininkų toliašaudė artilerija per tris minutes pataikiusi tris tolimus metimus. "Kauno Autobusai" žaisdami įspūdingą bei gražų komandinį krepšinį vis krovėsi pranašumą ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 19-a taškų 29:10.

Antrojo ketvirčio pradžioje aikštėje vyko lygi, atkakli kova. Kėlinukui įpusėjus šeimininkai, tarsi, įjungė aukštesnę pavarą ir surengę galingą spurtą 22:4 dar labiau padidino savo atotrūkį. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 58:26.

Po pertraukos "Kauno Autobusų" krepšininkai žaidė kiek atsipalaidavę ir tuo pasinaudoję svečiai aptirpdė savo taškų deficitą. Prieš paskutinį ketvirtį šeimininkai turėjo 25-ių taškų pranašumą – 80:55.

Ketvirtajame kėlinyje viskas jau buvo aišku. "Kauno Autobusų" krepšininkai žaidė su šypsenomis veiduose ir žiūrovus džiugino įspūdingais prasiveržimais bei galingais dėjimais. Rungtynės baigėsi rezultatu 100:76.

Po susitikimo nugalėtojų treneris Audrius Juodelis kalbėjo: "Po dviejų kėlinių viskas jau buvo aišku. Trečiam kėliny sužaidėm kiek prasčiau, bet tai natūralu. Vyrai gražiai žaidė, o ypač išsiskyrė Evaldas Dainys, kurio buvo pilną visur. Taip pat visos komandos vardu sveikinu rytoj 40-ąjį gimtadienį švęsiantį ekipos antrąjį trenerį Vytautą Petrauską".

"Kauno Autobusų" gretose pirmuoju smuiku griežė Evaldas Dainys visų rungtynių metu neįtikėtinais prasiveržimais ir akrobatiniais triukais draskęs varžovų gynybą, pelnęs 27 taškus, atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojęs 8 kamuolius. 21 tašką surinko Egidijus Dimša (9 atk. k.), 14 – Martynas Linkevičius (8 atk. k.), 11 – Arminas Šaulys. Dvigubą dublį atliko Tomas Čerkunovas – 10 taškų, 12 atkovotų kamuolių.

"Tophouse" ekipoje 19 taškų įmetė Justas Pavlavičius, po 15 – Rolandas Alijevas (11 atk. k., 9 rez. perd.) ir Raimondas Venskus, 12 – Andrius Urbanavičius.

Šeimininkai susitikimo teisėjams skyrė po 8, svečiai po 6 balus.
,,Kauno autobusai" iškopė į ,,Laikinosios Sostinės" Didžiosios taurės finalą (2007 birželio 18 d., pirmadienis, 23:08 val.),,Topsport & Dextera"-,,Laikinosios Sostinės" Didžiosios taurės nugalėtoja (2007 birželio 20 d., trečiadienis, 23:05 val.)"Tophouse" pergalingai baigė reguliarų etapą (2007 birželio 08 d., penktadienis, 08:42 val.)“Kauno autobusai” pergalę pabaigė pogrupio varžybas (2007 birželio 11 d., pirmadienis, 23:00 val.)Didžiosios Laikinosios Sostinės taurės startas pažymėtas "Forto sienos" pergale (2007 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 21:47 val.) Intriguojančioje kovoje ,,Tophouse" tik ketvirtąjame kėlinuke įrodė savo pranašumą (2007 gegužės 29 d., antradienis, 23:48 val.)