KAUNO AUTOBUSAI vs KAUNO VANDENYS (96:77)Laikinoji sostinė D » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 birželio 11 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

“Kauno autobusai” pergalę pabaigė pogrupio varžybas

Rezultatyviausi komandų žaidėjai Tomas Rekstys prieš Egidijų Dimšą
2007 birželio 11 d., Pirmadienis, 23:00 val., peržiūros: 5570
Saulėtą pirmadienio vakarą (06.11), „Kauno autobusai“ savo aikštelėje priėmė „Kauno vandenis“. Tai buvo paskutinės „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės „B“ pogrupio varžybos, kuriose nesunkią pergalę iškovojo šeimininkai. Nors susitikimo pradžioje svečiai dar bandė priešintis, tačiau vėliau šeimininkai tvirtai perėmė iniciatyvą ir nugalėjo varžovus rezultatu 96:77. Iškovoję dvi pergales ir patyrę vieną nesėkmę „Kauno autobusai“ užėmė pirmąją vietą grupėje. Tuo tarpu „Kauno vandenis“ nepatyrė pergalės skonio ir liko ketvirtoje vietoje.

Rungtynės sėkmingiau prasidėjo aikštelės šeimininkams. Jie pirmavo 6:0, 9:3, 14:5. Tiesa, vėliau jų žaidimas suprastėjo, pasipylė klaidos. Tuom iškart pasinaudojo „Kauno vandenų“ krepšininkai ir geriau sužaidę kėlinuko pabaigą ne tik kad pasivijo priešininkus, tačiau ir išsiveržė į priekį – 21:18

.Antrojo ketvirčio pradžioje svečiai ir toliau buvo tarsi „ant bangos“ ir spurtavę 12:2 įgijo net trylikos taškų persvarą. Pasižymėjo Tomas Rekstys, pelnęs 11 iš 20 komandos taškų. „Kauno autobusų“ strategas iškart sureagavo į tokį varžovų žaidimą ir paprašė minutės pertraukėlės, po kurios viskas apsivertė auštyn kojom. Šeimininkai atliko dar įspūdingesnį spurtą 15:2 ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai – 38:35. Spurto metu pasižymėjo Ridas Globys, pataikęs tris tolimus metimus. Besibaigiant kėlinukui Donatas Sujeta („Kauno vandenis“) pataikė tritaškį ir prieš ilgąją pertrauką išvedė savo komandą į priekį – 41:40.

Po pertraukos šeimininkai įrodė savo galią. Žymiai pranokdami priešininkus kovoje dėl atšokusio kamuolio ir sėkmingai atakuodami tiek iš toli, tiek ir iš arti, jie pradėjo tolti. „Kauno vandenų“ ekipos krepšininkų veiduose matėsi pirmosios nuovargio žymės. Vos šešiese rungtyniavę svečiai pradėjo strigti varžovų gynybos gniaužtuose. Tuo tarpu ilgas „Kauno autobusų“ atsarginių suolelis leido jiems manipuliuoti sudėtimi. Po trijų ketvirčių šeimininkai buvo priekyje 70:61.

Lemiamajame ketvirtyje „Kauno autobusai“ galutinai palaužė oponentus. Demonstruodami gražų žaidimą, jie vis tolo ir tolo. Įpusėjus kėliniui jų pranašumas siekė trylika taškų, o jam pasibaigus buvo užfiksuotas rezultatas 96:77 bylojantis apie šeimininkų pergalę.

Šeimininkų treneris teisėjams skyrė po 9 balus, o svečių – po 8.

Rezultatyviausiai tarp nugalėtojų žaidė Egidijus Dimša, pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 11 kamuolių ( 24 naud.kfc.). Jam neblogai talkino Martynas Linkevičius, įmetęs 14 taškų, atkovojęs 8 kamuolius ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus ( 23 naud.kfc.). 15 taškų Rido Globio sąskaitoje.

„Kauno vandenyse“ pasižymėjo Tomas Rekstys, surinkęs 31 tašką ir atkovojęs 6 kamuolius ( 32 naud.kfc.). K.Normantas ir Levas Ilijonskis atitinkamai pelnė 19 ir 10 taškų.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Audrius Juodelis teigė: „Rungtynėse eksperimentavome. Žaidėme dviem penketais ir tai neblogai pavyko. Varžovai gerai pataikė iš toli, tačiau antroje dvikovos dalyje jie pavargo. Mūsų suolas buvo ilgesnis ir, manau, tai turėjo didelės įtakos“.

"Tophouse" pergalingai baigė reguliarų etapą (2007 birželio 08 d., penktadienis, 08:42 val.)Pirmoji "Kauno Autobusų" pergalė "Laikinosios Sostinės" didžiojoje taurėje (2007 birželio 04 d., pirmadienis, 22:53 val.),,Kauno autobusai" iškopė į ,,Laikinosios Sostinės" Didžiosios taurės finalą (2007 birželio 18 d., pirmadienis, 23:08 val.)Didžiosios Laikinosios Sostinės taurės startas pažymėtas "Forto sienos" pergale (2007 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 21:47 val.),,Forto siena" be didenių sunkumų įveikė ,,Kauno vandenų" ekipą (2007 birželio 04 d., pirmadienis, 21:30 val.),,Topsport & Dextera"-,,Laikinosios Sostinės" Didžiosios taurės nugalėtoja (2007 birželio 20 d., trečiadienis, 23:05 val.)