BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA vs AIG LIFE (90:80)Meras D » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 balandžio 19 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

"Bangos Energetika & Diremta" atsirevanšavo "AIG Life"

Mindaugo Stropaus dėjimas
2007 balandžio 19 d., Ketvirtadienis, 23:41 val., peržiūros: 4713
Šį ketvirtadienio vakarą "Didžiosios Mero Taurės" D pogrupyje "Bangos Energetika & Diremta" savoje aikštėje priėmė "AIG Life" ekipą. Pirmadienį šių komandų akistatoje "Aukso" lygoje stipresni buvo "AIG Life" nugalėję "Bangos Energetiką & Diremtą" bei iškovoję kelialapius į finalą. Šį sykį "Aukso" lygos finalininkų į rungtynes susirinko vos šeši. Aikštės šeimininkai šiandienos susitikime toli gražu neblizgėjo, visgi, išnaudoję kiekybinę persvarą iškovojo pergalę rezultatu 90:80.

Dvikovos pradžioje aikštėje vyravo nerezultatyvus žaidimas. Pirmieji įsižaidė bangiečiai ir ėmė krautis pranašumą. Skirtumui išaugus iki penkių taškų svečiai suskubo prašyti minutės pertraukėlės, bet ir po jos "Bangos Energetika & Diremta" dominavo aikštėje bei tolo nuo varžovų. "AIG Life" per pirmąsias penkias susitikimo minutes sugebėjo pelnyti tik du taškus. Po pirmųjų dešimties minučių šeimininkai pirmavo 14-a taškų – 25:11.

Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo svečiai spurtavę 12:4. Vyravo lėtas, ramus žaidimas. "Bangos Energetikos & Diremtos" žaidėjai atrodė, tarsi, užmigę ir per septynias šio kėlinio minutes pelnė vos šešis taškus. Svečiai tuo pasinaudojo ir iki antrojo kėlinuko pabaigos likus trims minutėms pirmą kartą šiame susitikime išsiveržė į priekį. Bangiečiams, tai suveikė kaip šaltas dušas, po kurio šeimininkai prabudo ir spurtavę 13:2 vėl nusvėrė dvikovos svarstykles savo naudai. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 44:36.

Po pertraukos žaidimo vadžias savo rankose laikė šeimininkai ir mažais žingsneliais tolo nuo varžovų. Prieš paskutinį ketvirtį "Bangos Energetika & Diremta" turėjo 22-jų taškų persvarą – 75:53.

Ketvirtajame kėlinyje "AIG Life" dar bandė pakovoti dėl pergalės ir sukaupę paskutines jėgas tirpdė savo taškų deficitą. Visgi, skirtumas mažėjo per lėtai ir šeimininkai išlaikę saugų pranašumą šventė pergalę rezultatu 90:80.

Po susitikimo nugalėtojų treneris Šarūnas Liesis kalbėjo: "Nėr ką pasakot, nenusisekusi treniruotė. Prieš finalus nebūtų galima būt tokioj formoj."

Svečių strategas Dalius Lubys po rungtynių kalbėjo: "Kai susirinko tik tiek žaidėjų, tai sužaidėm fantastiškai, daug lėmė ir varžovų nenusiteikimas."

"Bangos Energetikos & Diremtos" gretose po 22 taškus pelnė Mindaugas Stropus ir Kristupas Rainys. 16 surinko Aurimas Juozapaitis.

"AIG Life" ekipoje dvigubą dublį atliko Rytis Kybartas – 22 taškai, 11 atk. kam. 21 tašką įmetė Šarūnas Straševičius (7 perimti kamuoliai), 14 – Audrius Perminas (9 išprovokuotos pražangos).

Šeimininkai susitikimo teisėjams skyrė po 9, svečiai po 10 balų.
"Bangos energetika - Diremta" vėl buvo stipresnė prieš "Tophouse" (2007 kovo 26 d., pirmadienis, 00:21 val.)Lygių varžovų dvikovoje pajėgesni buvo "Bangos energetikos & Diremtos" krepšininkai (2007 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)"AIG Life" patyrė triuškinantį pralaimėjimą (2007 kovo 28 d., trečiadienis, 23:27 val.)"Aukso" lygos čempionai baigė pasirodymą "Didžiojoje Mero Taurėje" (2007 balandžio 22 d., sekmadienis, 22:11 val.)"Kauno Autobusai" ketvirtfinalyje bandys įkopti į "Forto Sieną" (2007 balandžio 30 d., pirmadienis, 22:50 val.)