BANGOS ENERGETIKA & DIREMTA vs KAUNO AUTOBUSAI (75:80)Meras D » Atkrintamosios rungtynės
2007 balandžio 30 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ VDU sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas LT-51230

"Kauno Autobusai" ketvirtfinalyje bandys įkopti į "Forto Sieną"

2007 balandžio 30 d., Pirmadienis, 22:50 val., peržiūros: 3663
Šį pirmadienio vakarą "Didžiosios Mero Taurės" aštunfinalyje "Bangos Energetika & Diremta" savoje aikštėje priėmė "Kauno Autobusų" komandą. Visą susitikimą aikštėje vyko lygi bei atkakli kova. Visgi, šiandien kiek geresni buvo svečiai, kurie paskutiniajame ketvityje sugebėjo išlaikyti per trečiąjį kėlinuką įgytą šiokį tokį pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 75:80.

Susitikimo pradžioje aikštėje vyravo gražus, rezultatyvus krepšinis. Kiek geriau sekėsi "Kauno Autobusams", kurie pamažu krovėsi pranašumą. Skirtumui išaugus iki penkių taškų šeimininkai suskubo prašyti minutės pertraukėlės. Po trumpo komandų pasitarimo žaidimas išsilygino ir po pirmųjų dešimties minučių svečiai turėjo penkių taškų persvarą – 19:24.

Antrasis ketvirtis prasidėjo daugybe nerezultatyvių atakų, per daugiau nei dvi minutes buvo pelnyti vos du taškai. Po šios tuščios atkarpos sekė šeši
"Bangos Energetikos & Diremtos" taškai be atsako, po gana ilgokos pertraukos vėl išvedę šeimininkus į priekį. "Kauno Autobusai" paprašė minutės pertraukėlės, po kurios aikštėje vyko lygi, atkakli kova, pirmavo tai viena, tai kita ekipa. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 39:37.

Ir po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – bekompromisinė kova taškas į tašką. Trečiajam ketvirčiui įpusėjus "Kauno Autobusai" surengė nedidelę spurtą 9:2 ir taip įgijo kiek saugesnį pranašumą. Paskutinę trečiojo kėlinio sekundę šeimininkų komandos krepšininkas Aurimas Juozapaitis pataikė sudėtingą tritaškį ir prieš lemiamą kėlinuką svečiai pirmavo penkiais taškais – 56:61.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo penkiais "Kauno Autobusų" taškais iš eilės ir svečiai jau turi dviženklį pranašumą. Didžiąją paskutinio kėlinuko dalį "Kauno Autobusai" turėjo saugų pranašumą. Visgi,
"Bangos Energetika & Diremta" nė nemanė paleisti rungtynių ir susitikimo pabaigoje sukilo į lemiamą šturmą. Šeimininkai pradėjo presinguot varžovus ir vertė juos dažnai klysti. Taiklus šeimininkų ekipos žaidėjo Aurimo Juozapaičio tritaškis paskutinę minutę sumažino skirtumą iki minimumo, bet tai buvo viskas ką "Bangos Energetikai & Diremtai" šiandien pavyko pasiekti. "Kauno Autobusai" neužleido priešininkų į priekį ir pelnę keturis taškus astatė saugią persvarą bei šventė pergalę rezultatu 75:80.

Po dvikovos nugalėtojų treneris Audrius Juodelis kalbėjo: "Pagarba varžovams, sunkios rungtynės. Komandos vertos viena kitos, galėjo laimėt tiek viena tiek kita ekipa, džiaugiamės kad patekom į kitą etapą".

Šeimininkų strategas Šarūnas Liesis teigė: "Nėra čia per daug ką komentuot, varžovai buvo kiek stipresni ir mums pritrūko sėkmės".

"Bangos Energetikos & Diremtos" gretose dvigubą dublį atliko Darius Naudžiūnas – 20 taškų, 14 atk. kam. 16 taškų įmetė Kristupas Rainys, 15 – Aurimas Juozapaitis (9 atk. kam.), 14 – Linas Lukoševičius.

"Kauno Autobusų" ekipoje 22 taškus surinko Vaidas Čerkunovas (19 atk. kam.), 19 – Rimantas Juškevičius, po 15 Tadas Beržinskas (11 atk. kam.) ir Aurimas Žukauskas.

Šeimininkai susitikimo teisėjams skyrė po 9, svečiai po 8 balus.
"Kauno Autobusai" nušlavę "Forto Sieną" važiuoja į pusfinalį (2007 gegužės 07 d., pirmadienis, 22:21 val.)"Kauno Autobusai" žengė tvirtą žingsnį finalo link (2007 gegužės 21 d., pirmadienis, 22:54 val.)"Bangos Energetika & Diremta" atsirevanšavo "AIG Life" (2007 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 22:54 val.) "Bangos Energetika & Diremta" atsirevanšavo "AIG Life" (2007 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)"Bangos energetika - Diremta" vėl buvo stipresnė prieš "Tophouse" (2007 kovo 26 d., pirmadienis, 00:21 val.)Nepaisant pralaimėjimo "Kauno Autobusai" atvažiavo į finalą (2007 gegužės 28 d., pirmadienis, 23:25 val.)"Topsport & Dextera" apgynė "Didžiosios Mero Taurės" čempionų titulą (2007 birželio 01 d., penktadienis, 23:01 val.)"Baltijos Baldų Grupė" pogrupio varžybas baigė nepatyrusi pralaimėjimo (2007 balandžio 03 d., antradienis, 22:59 val.)"Triobet.com & Etapas" suvažinėjo "Kauno autobusus" (2007 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:35 val.)Lygių varžovų dvikovoje pajėgesni buvo "Bangos energetikos & Diremtos" krepšininkai (2007 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)