RIEŠĖS GIMNAZIJA vs STAKLIŠKIŲ VIDURINĖ MOKYKLA (75:71)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 10-12 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 kovo 18 d., Ketvirtadienis, 14:00 val. @ Riešės gimnazijos sporto salė, Beržų g. 2a, LT - 14266, Riešė, Vilniaus r.

Sėkmingai sužaidusi 4-ąjį kėlinuką pergalę šventė Riešės gimnazija

2010 kovo 18 d., Ketvirtadienis, 16:11 val., peržiūros: 3577
Šiandien "Krepšinis.net" taurės "Pietryčių" pogrupio rungtynėse Riešės gimanzija pirmą kartą žaidė savo namų arenoje. Jų varžovais buvo Stakliškių mokyklos auklėtiniai. Tris kėlinukus sėkmingiau rungtyniavę svečiai išlaikė pranašumą, tačiau ketvirtąjame kėlinuke, palaikomi gausiai susirinkusių šeimininkų žiūrovų, lemiamam šturmui pakilę Riešės gimnazistai, išplėšė pirmąją pergalę turnyre nugalėdami rezultatu 75:71.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai pasirodė Gediminas Juozapavičius įmetęs 27 taškus, Vilius Krotkovas pridėjo 15-ka ir atliko net 10 rezultatyvių perdavimų, ir taip pat vienas iš pagrindinių pergalės kalvių buvo Paulius Tubis kuris įmetė 10 taškų tačiau atkovojo net 22 kamuolius! Vilius ir Paulius atliko dvigubus dublius.

Pralaimėjusiems Tomas Rukevičius surinko dvigubą dublį (31 taškas ir 10 atk.k.), Martynas Židanavičius įmetė 23 taškus.

Apie rungtynes mintimis pasidalino Riešės gimnazijos komandos treneris Raimundas Žibūda : „ Lygi kova vyko tris kėlinukus, nežymią persvarą turėjo svečiai iš Stakliškių. Mūsų komandos žaidėjai jaudinosi, kadangi žaidė pirmas rungtynes namuose, stebint gausiam būriui žiūrovų, tarp kurių buvo ir gimnazijos mokytojai bei direktorė S.Civinskienė. Reikia pažymėti, kad svečiai atvyko be savo dviejų lyderių, tad jų indėlio ir labai trūko. Vistik mūsų komanda ketvirtąjį kėlinuką susikaupė ir iškovojo pirmąją pergalę.“
Žiežmarių vidurinė mokykla pranoko Riešės gimnaziją (2010 kovo 16 d., antradienis, 23:20 val.)Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinė mokykla atsirevanšavo Riešės gimnazijai (2010 balandžio 06 d., antradienis, 21:06 val.)Tęsiasi Stakliškiečių pergalingas žygis (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 21:12 val.)Stakliškių vidurinė mokykla neturėjo didesnių problemų rungtynėse su Elektrėnų "versmės" gimnazija (2010 kovo 20 d., šeštadienis, 00:31 val.)"Pietryčių" pogrupyje Riešės gimnazija nugalėjo Elektrėnų moksleivius (2010 kovo 25 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)Stakliškių vidurinė mokykla grupės varžybas baigė pergale (2010 balandžio 14 d., trečiadienis, 00:09 val.)„Stakliškių“ vidurinė mokykla tik paskutinėmis akimirkomis išplėšė pergalę. (2010 kovo 31 d., trečiadienis, 00:10 val.)Stakliškių vidurinė mokykla nesulaukė pasipriešinimo iš Žiežmarių vidurinės mokyklos (2010 kovo 23 d., antradienis, 23:04 val.)Riešės gimnazija nugalėjo svečius iš Kaišiadorių (2010 balandžio 01 d., ketvirtadienis, 20:43 val.)Elektrėnų Versmės gimnazija pasirodymas užbaigė pergalingai (2010 balandžio 16 d., penktadienis, 00:06 val.)