ŽIEŽMARIŲ VIDURINĖ MOKYKLA vs RIEŠĖS GIMNAZIJA (64:58)"KREPŠINIS.NET" TAURĖ 10-12 KLASĖS » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2010 kovo 16 d., Antradienis, 17:30 val. @ Žiežmarių vidurinės mokyklos sporto salė, Žaslių g. 21, Žiežmariai, Kaišiadorių raj.

Žiežmarių vidurinė mokykla pranoko Riešės gimnaziją

2010 kovo 16 d., Antradienis, 23:20 val., peržiūros: 3945
Antradienio vakarą Žiežmarių vidurinė mokykla priėmė svečius – Riešės gimnazistus. Visų rungtynių metu vyko lygi ir atkakli kova. Nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis ketvirtojo kėlinio metu. Vis tik, didžiulės sirgalių armijos palaikomi šeimininkai sugebėjo įveikti svečius rezultatu 64:58.

Rungtynės prasidėjo svečių spurtu 0:8. Žiežmarių vid. m-klos krepšininkai atrodė sutrikę puolime. Reikėjo gerokai luktelti, kol pirmuosius taškus savo komandai pelnė Deividas Šumskas bei Tomas Kairys (4:8). Tačiau svečiai ir toliau smaginosi. Dominykas Braziulis ir Paulius Tubis pelnė po tris taškus, o Mantas Gajauskas pridėjo du ir rezultatas tapo (4:16). Vis tik baigiantis pirmajam kėliniui po vieną baudą iš dviejų realizavo Ernestas Venskus ir Mantas Bielskis (6:16).

Antrojo kėlinio pradžioje Mantas Gajauskas pelnė keturis taškus, tačiau šeimininkai atsakė devyniais ir rezultatas tapo (15:20). Tačiau svečiai ir vėl truktelėjo priekin. Jie pelnė 6 taškus be atsako bei padidino savo persvarą iki 11-os taškų (15:26). Deividas Miškauskas ir Mantas Jankūnas taikliais dvitaškiais sugebėjo sumažinti savo komandos deficitą iki 7 taškų (19:26). Ketvirčio pabaigoje Vilius Korotkovas ir Paulius Tubis realizavo po vieną baudos metimą iš dviejų ir komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant (19:28).

Trečiasis ketvirtis prasidėjo labai atkakliai. Abi ekipos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o skirtumas ir toliau kito neženkliai. Vis tik, rezultatui esant (27:38), Edgaras Urbonavičius pataikė iš toli, Edgaras Blažys realizavo vieną baudą iš dviejų, o Tomas Kairys pridėjo keturis taškus. Varžovai atsakė viena taiklia Manto Gajausko bauda (35:39). Svečiai savo tris atakas iš eilės užbaigė mesdami baudas (37:43). Tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkų gretose "įsisiautėjo" Mantas Jankūnas. Žaidėjas pelnė 7 taškus iš eilės, o varžovai atsakė vienu taikliu Pauliaus Tubio dvitaškiu (44:45).

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui šeimininkai po Manto Bielskio dvitaškio ir Manto Jankūno taiklios vienos baudos iš dviejų išlygino rungtynių rezultata (47:47). Vladislav Piskarev pelnė keturis taškus, o šeimininkų atsakas buvo Deivido Šumsko tritaškis (50:51). Galiausiai Manto Jankūno ir Deivido Šumsko dvitaškiai išvedė Žiežmarių vid. m-klą į priekį (54:51). Tačiau Paulius Tubis pelnė keturis taškus iš eilės ir atstatė status kvo rungtynėse (54:54). Savo ekipą prie pergalės priartino Mantas Jankūnas pelnydamas 5 taškus iš eilės (59:54). Paulius Tubis iš paskutinių 6 mestų baudų realizavo tik vieną, o dar vieną tritaškį pataikė Mantas Jankūnas ir rezultatas tapo (62:55). Per likusį laiką Mantas Jankūnas savo sąskaitą papildė dar dviem taškais, o Riešės gimnazijos krepšininkai atsakė trimis. Galutinis rungtynių rezultatas (64:58).

Po rungtynių išskubėjusio Žiežmarių vidurinės mokyklos trenerio pakalbinti nepavyko. Tuo tarpu Riešės gimnazijos treneris Raimundas Žibūda po susitikimo kalbėjo: "Šiandien neatsivežėme vieno stipraus žaidėjo, todėl jo indėlio mums pritrūko. Be to, antroje rungtynių pusėje pavargome. Tai atsiliepė ir baudų metimams, kurių lemiamu momentu nepataikėme. Vienas mūsų komandai svarbus žaidėjas gavo penktą pražangą trečiame kėlinyje. Tiesiog trumpas atsarginių žaidėjų suolelis mums pakišo koją. Varžovai antroje rungtynių pusėje žaidė daug geriau, be to perprato mūsų gynybą. Puolime pasireiškė nuovargis" – treneris vardino pralaimėjimo priežastis.

Žiežmarių vidurinę mokyklą į pergalę vedė: Mantas Jankūnas 31 taškas (6 atk. kam), Tomas Kairys 8 taškai, Deividas Šumskas 7 taškai

Riešės gimnazijos gretose išsiskyrė: Paulius Tubis 19 taškų (22 atk. kam), Mantas Gajauskas 15 taškų (7 atk. kam), Vladislav Piskarev 12 taškų (10 atk. kam)
Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinė mokykla atsirevanšavo Riešės gimnazijai (2010 balandžio 06 d., antradienis, 21:06 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla įtikinamai įveikė Elektrėnų "Versmės" gimnaziją (2010 balandžio 06 d., antradienis, 22:17 val.)Žiežmarių vidurinė mokykla gavo skaudų antausį nuo Kaišiadorių "A. Brazausko" vidurinės mokyklos (2010 balandžio 15 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„Stakliškių“ vidurinė mokykla tik paskutinėmis akimirkomis išplėšė pergalę. (2010 kovo 31 d., trečiadienis, 00:10 val.)Stakliškių vidurinė mokykla antrą kartą sutriuškino Žiežmarių vidurinę mokyklą (2010 balandžio 09 d., penktadienis, 20:38 val.)Utenos "Saulės" gimnazija parklubdė Žiežmarių vidurinę mokyklą (2010 balandžio 22 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)Sėkmingai sužaidusi 4-ąjį kėlinuką pergalę šventė Riešės gimnazija (2010 kovo 18 d., ketvirtadienis, 16:11 val.)Kaišiadorių „A.Brazausko“komanda sugebėjo nugalėti Žiežmarių vidurinės mokyklos komandą. (2010 kovo 30 d., antradienis, 23:45 val.)"Pietryčių" pogrupyje Riešės gimnazija nugalėjo Elektrėnų moksleivius (2010 kovo 25 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)Stakliškių vidurinė mokykla nesulaukė pasipriešinimo iš Žiežmarių vidurinės mokyklos (2010 kovo 23 d., antradienis, 23:04 val.)