BC TAS KIEMAS vs STUDENTIJA (42:72)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 sausio 24 d., Šeštadienis, 20:00 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

„Studentija“ nugalėjo BC „Tą Kiemą“

2009 sausio 24 d., Šeštadienis, 23:41 val., peržiūros: 4278

Šiandien (01.24) Santaros gimnazijos sporto salėje vyko „Aukso“ lygos rungtynės tarp BC „Tas Kiemas“ (šeimininkai) ir aikštelės svečių – „Studentijos“ krepšininkų. Labai nerezultatyviai pradėję rungtynes, tačiau beveik visą rungtynių laiką pirmavę „Studentijos“ krepšininkai iškovojo solidžią pergalę 30 taškų skirtumu, rezultatu 42-72.

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu svečių komandos dvitaškiu ir nors šeimininkai rezultatą išlygino, tačiau persverti jo jiems nepavyko ir „Studentija“ įgyjo didesnį pranašumą. Pirmąjį kėlinį „Studentija“ laimėjo rezultatu 12-17.

Antrasis ketvirtis prasidėjo klaidų virtine. Pirmieji po netaiklių ataką gausos iš duobės pradėjo kapstytis šeimininkai, kurie sumažino skirtumą iki tryjų 17-20, tačiau „Studentija“ atsigavo ir po atkarpos 7-0 ir vėl atitrūko. Kėlinio pabaigoje keliais taikliais tritaškiais metimais R.Babenskas sumažino. Antrasis ketvirtis baigėsi rezultatu 27-32.

Trečiame kėlinyje BC „Tas Kiemas“ pakliuvo į didžiulę duobę ir beveik visą kėlinį niekaip nerado priešnuodžių prieš sėkmingą „Studentijos“ gynybą. Tik kėlinio pabaigoje jie pelnė pirmuosius taškus šiame kėlinyje. Skirtumas išaugo iki 18 taškų, o kelinys baigėsi rezultatui esant 32-50.

Paskutiniame kėlinyje skirtumas ir toliau didėjo, o BC „Tas Kiemas“ krepšininkai jau beveik ir nuleido rankas. Labai sėkmingai žaidę tiek gynyboje, tiek ir puolime „Studentijos“ žaidėjai padidino skirtumą iki 30 taškų ir laimėjo rungtynes rezultatu 42-72.

Po rungtynių kalbintas „Studentijos“ komandos treneris, išskyrė sėkmingą savo komandos lyderių žaidimą, kuris ir nulėmė šią pergalę.

„Dumblas“ sutriuškino „BC Tas Kiemas“ (2009 vasario 21 d., šeštadienis, 22:05 val.)"Kauno Artmedia" nepasigailėjo BC "Tas kiemas" ekipos (2008 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:05 val.) "Dumblas nesunkiai nugalėjo "Studentiją" (2009 kovo 10 d., antradienis, 23:47 val.)"Kauno Technikos Kolegija" tik antrojoje rungtynių pusėje palaužė "BC Tą Kiemą" (2009 vasario 18 d., trečiadienis, 20:13 val.)"Studentija" iškovojo pergalę prieš "Kėdainius" (2009 sausio 27 d., antradienis, 23:17 val.)"Studentija" neatsilaikė prieš galingai žaidusią "Kauno SRC" komandą (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:47 val.)Lengva "Studentija" komandos pergalė prieš "Robotukų Armija" (2008 spalio 28 d., antradienis, 21:57 val.)"Robotukų armija" įveikė BC "Tas kiemas" (2009 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)Nesunki "Studentijos" komandos pergalė (2008 lapkričio 11 d., antradienis, 21:48 val.)"Studentija" sutrypė "Kauno Technikos Kolegijos" ekipą (2009 vasario 10 d., antradienis, 22:30 val.)